Ryanair Outlook Boğa Sonra Aer Lingus Anlaşma

 
(LON:RYA) Ryanair, British Airways ana şirketi AIG için o'leary'nin şirketin nakit girdisi getirecek bir hareket, Air Lingus kendi hissesini satmayı kabul eder. Hareket bu tür herhangi bir şirketin hisse fiyatı artırıyor.

Uzlaşma dahil her iki bölüm tarafından kabul edildi gibi bir engel teşkil etmeyeceği Avrupa antitröst ajansı vardı, ama son zamanlarda anlaşma için yeşil ışık yaktı Ryanair onlar. Antitröst yetkililerinden yeşil ışık olmadan, bu tür fırsatları asla yapılmış olacaktır, çünkü bu önemlidir.

Ryanair Hava Lingus %30 hissesi vardır ve onu satarak, gelir akışı artırmak değil sadece, ama kendi çekirdek işlerine odaklanmak ve yeni programlar da genişletmek sağlar.

Bu petrol fiyatları bir süre daha burada kalacak olan şeyleri düşük petrol fiyatları uçuşlar daha uygun yapıyoruz gibi havacılık endüstrisi için daha iyi olamaz gibi görünüyor.

Yukarıdaki ifade için iki nedeni vardır, ve bir viyana'dan tarihi bir anlaşmaya doğru ilerliyor İran nükleer müzakereleri gibi geliyor. Ne hissesini de açık olmak, zaten yağ ile dolu bir pazar için serbest olması gereken günlük yağ fazla 1,5 milyon varil bahsediyoruz.

Doğal arz ve talep Kanunu, Petrol İhraç eden Ülkeler (Örgütü) OPEC yeni miktar karşılamak için Üretim düzeylerindeki değişiklikler yapacak inanmak zor olduğu gibi petrol fiyatları üzerinde bir süredir baskı anlamına gelir.

Federal Rezerv Merkez Bankası zam, bu yıl için hazır olduğunu Başkanı olan Bayan Yellen, sesi ile sinyal olarak petrol fiyatlarının düşük kalabilir diğer neden Amerika Birleşik Devletleri geliyor.

Ancak, bu zamları sayısını bu yıl outlook dolar için kötümser bir sesi var eğer bir şey değil, sadece olması gerekiyordu olarak dolar için boğa bir açıklama değil.

Tüm yukarıdaki dayanarak, havacılık sektörü ve özellikle Ryanair iyi olan Seyahat daha fazla ve daha fazla ve petrol fiyatlarının düşük seviyelerde önümüzdeki dönem için kalmak için hazır büyüyen bir ortamda yapmalı son kullanma tarihi olarak Temmuz sonu ile Ryanair hisse fiyatı için arama seçenekleri tercih ediyorum.

İlginizi Çekebilir: