Pound Brexit Belirsizlik Üzerinde Uçucu Kalır

 

Sterling pound dün geniş bir yelpazede AB İngiltere çıkış tarihinden sadece iki gün sonra ise dolar, Brexit ilgili haberler liderliğindeki karşı işlem gördü. Yatırımcıların çoğu Brexit anlaşması sonuca yakın bir yol olduğunu gösterdi çeşitli başlıkları, tepki ise TL/USD parite yaklaşık 100 pip aralığında hareket etti. TL/USD döviz çifti dün 1.3016 bu 1.3122 ve bir düşük bir yüksek kaydedilmiş ve 1.3050 yakın ticaret şu anda bu yazıyı yazdığım zamanda.

Asya seansı erken London oturumunda ve TL/USD yükseldi, genel dolar zayıflığı ile tahrik. (İktidar) (muhalefet) İşçi Partisi ve Muhafazakar Parti arasındaki görüşmelerin verimli dönmüştü olmayan haberi olarak Londra oturumu başladı sonra çiftin hemen reddetti.

Almanya Başbakanı Angela Merkel ve İngiltere Başbakanı Theresa Mayıs tarihleri arasında toplantı Alman lider Brexit tarihte bir uzatma işaret olarak başarılı görünüyor. Başbakan da Brexit zor bir hat almış olan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel 3995 ile görüşmeler yaptık.

Bu arada, Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk vardır belirtildiği gibi, AB göz at seçeneği veren bir İNGİLTERE “esnek” erteleme bir yılı Brexit ile seçim çıkıyor daha önce bir olay geçti.

Tusk daha söyledi bunu sağlayan bir uzantısı kadar 30 Haziran olarak Theresa May isteği “olur artış riski rolling serisi kısa uzantıları ve acil zirveler oluşturma Yeni bir uçurum kenarına uzanır.”

Tusk inanıyor “orada olurdu bir risk bir kaza sonucu hiçbir anlaşma Brexit” eğer Avrupa Konseyi başarısız için teklif uzantısı.

Tusk, " dedi, “Bir olasılık olurdu esnek uzatma, yoğun geçen sadece gerektiği kadar ve en fazla bir yıl, olarak ötesinde bu tarih biz alacağız karar oybirliğiyle bazı önemli Avrupa projeleri.”

Önümüzdeki günlerde, kablo performansı esas Brexit ilgili gelişmeler liderliğindeki olması beklenmektedir. YTL/USD paritesi kısa vadeli trend muhtemelen birçok makroekonomik veriler, bugün açıklanacak, ve AB Konferansı etkisinde olacak.

Teknik olarak, TL/USD 1.3280 aralığı 1.2750 arasında ve düzeyine bağlı kalır. Ortalama hareket osilatör negatif bir okuma var. Sonuç olarak, çift kısa vadeli hareket etmek için bekliyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: