İnşaat Veri, Brexit Belirsizlik Pound Ayı Tutar

 
Brexit kaynaklanan belirsizlik daha düşük diğer büyük para birimleri karşısında Ağustos Pound itti. Aussie nedeniyle Pyongyang saldırganlık, hala baskı altında olmasına rağmen, Sterlin karşısında tırmanmayı başardı. 3 Ağustos ayından bu yana, GBPAUD çifti yaklaşık 400 pip 1,6260 ticaret düşmüştü. Nedeniyle aşağıda bağımsız GBPAUD çifti daha derin bir düşüş tahmin ediyoruz.

Birkaç İNGİLİZ şirketleri yazı nedeniyle yatırım planlarını-Brexit belirsizlik askıya alınmış olan UBS tarafından hazırlanan projeksiyonlar yeni bir anket gösterir. İNGİLTERE ve AB arasındaki müzakerelerin son turu herhangi bir somut anlaşma getirmedi. Çıkmak için geri kalan 18 ay ile, İNGİLTERE yerine-aylık toplantı bir hafta sürekli görüşmeler talep etti. İNGİLTERE'DE hasta resmen 2019 Mart ayında çıktığında hiçbir anlaşma bir durum gelemez. İlerleme eksikliği önümüzdeki haftalarda baskı altında Kilo tutmak için bekleniyor.

Brexit ilgili belirsizliğe ek olarak, İNGİLTERE ekonomisi de inşaat sektörü üzerinden yürütülen PMI araştırması belirttiği gibi yavaşlıyor. İnşaat firmaları büyümesini dönemde arttı inşaat PMI okuma, 51, 9 Temmuz ayındaki belirttiği gibi Ağustos ayında düşük bir yıllık gerilemiştir.

Analistler 52.1 bir okuma bekliyordu. İNGİLTERE ekonomisi 2012 yılından bu yana yılın en yavaş yarım kaydetti ağırlıklı olarak %3 enflasyon keskin bir artış nedeniyle. Enflasyonun yükselmesi tüketici harcamalarında bir düşüş sonuçlandı. İnşaat İNGİLTERE'NİN ekonomik üretiminin yaklaşık %6 yapar ve tüketici harcamalarındaki düşüş dengelemek için başarısız oldu.

Emtia patlaması Avustralya Doları boğa tutmaya devam ediyor. Demir cevheri fiyatının yaklaşık %50 oranında son iki ay içinde ton başına $76.50 de ticaret, geçen hafta takdir etmişti. Aynı şekilde, kok kömürü kazandığı 50 bin ton 209 ticaret için fazla para çekti. Bu trendin devam etmesi muhtemeldir, HP Billiton, tanınmış Avustralyalı bir banka Avustralya ve Dicle arasında ürünleri en büyük ihracatçılar – en son raporuna göre. Çin çelik endüstrisinin yeniden yapılandırılması demir cevheri ve kok kömürü için güçlü bir talep sağlamıştır. Avustralya ekonomisi ve para birimi bu iki mal Avustralya'nın ihracat geliri 10.7 yaklaşık% katkı olarak canlı kalmaya devam edecektir. Böylece, İngiltere'den kötü ekonomik veriler sterlinin zayıf Aussie karşı devam etmesi bekleniyor.

GBPAUD çifti aşağı doğru hareket, direnç üzerinde 1.6310 kırmak için başarısız sonra. Bu bearishness da 100 okuma altına düşmüş olan momentum göstergesi ile gösterilir. Böylece, döviz çapraz bir sonraki destek bulunduğu çekmek-e, seviyesine ulaşmasını bekleyebiliriz.

Spot döviz piyasasında kısa pozisyon döviz çifti Olası düşüşten elde etmemizi sağlayacak. Muhtemelen 1.6280 yakın kısa pozisyon açmak, 1.6370 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile isteriz. Kısa pozisyon bir çifti çekmek-E hakkında düştüğünde karşılanacak.

Analizinden elde etmek için koymak bir seçenek satın alma olasılığına bakıyoruz. Döviz çifti bir hafta boyunca aktif olmalıdır. Son olarak, sözleşme çifti 1.6280 yakın döviz piyasasında ticaret zaman satın olurdu.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: