AIG Yener 2Q17 Manzarası, Mağaza 2 $Hayat Portföyü

 
(New YORK Borsası: AIG), küresel sigortacı American International Group bildirildi alıcı hayat yerleşim 2 milyar dolarlık portföyünü satıp 2008 kredi krizi sonrasında başlayan satış süreci sonuçlandırmak arıyor. Aşağıda açıklandığı gibi, Şirket ayrıca çeyrek net gelir beklenen mali 2017 ikinci daha iyi bildirmişti. Böylece, $61.34 dün kapalı olan hisse senedi, önümüzde hafta içinde taşımak için bekliyoruz.

New York merkezli firma 1.13 milyar$, ya da hisse başına $1.19 olan 2Q17 net gelir bildirdi, 1.91 milyar$, ya da hisse başına $1.68, 2Q16 ile karşılaştırıldığında. Olmayan yinelenen öğeleri hariç, Son çeyrekte hisse başına $1.53 düzeltilmiş kazanç geçen yılın aynı dönemine oldu 1.15 hisse başına daha yüksek$. FactSet analistler çeyrek için hisse başına $1.20 kazanç bekliyordu. 2017 Haziran çeyrek gelirleri %14.5 y o y için 12.5 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Tüketici iş kazanç-o-33% y y artış üç aylık kar artırdı. Kişisel sigorta iş maliyet kesintileri, yüksek ücret politikası ve güçlü performans Tüketici iş olağanüstü bir performans fark etti.

AIG milyar 2.20 $genel işletim ve diğer giderleri yüzde 15.6 düşüş bildirdi. 2016 Ocak ayında, şirket programı 2017 sonuna kadar kurtarmak için 1.4 milyar dolar maliyet azaltıcı bir unsur olarak duyurmuştu. Böylece, program gerçekten çok iyi çalışıyor anlaşılmaktadır.

Çeyreğinde, hisse senedi düzeltilmiş getiri %10 artış, %7.9 önceki seviyesinde. İkinci sonunda çeyrek hisse başına defter değeri $81.62 oldu, $83.08 ama analistler tarafından beklenen $81.06 daha büyük. Yazılan net primlerin %15 düştü. Ancak, kombine oranı 102, 7 artış, 98.3 arasında. Aynı şekilde, işletim gelirleri 2 %5.98 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Ancak, daha küçük Ticari bölümü, deniz ve havacılık sigorta ürünleri sunan, kazanç %24 milyon 716 $mülkiyet sigortası kayıplar artış yüzünden reddetti.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, AIG 2 milyar dolarlık hayat yerleşim portföyleri ile kurtulmak istiyor. Bu bağlamda, şirket Goldman Sachs katılması vardır. uygun bir alıcı tanımlamak için. ABD ve Kanada'daki en büyük ticari sigortacı zaten 89 milyon dolar bir kayıp 1.4 milyar dolarlık ölüm faydaları portföy satmıştı. 30 Haziran itibariyle, varlıkların geri kalan kısmında da 2.1 milyar $değerinde.

Performansını artırmak için ileri şirket tarafından yapılan çalışmalar göz önüne alındığında, CFRA Araştırma Cathy Seifert, bir analist 75 $için hisse hedef fiyatını yükseltti. Böylece, eski varlıklarının beklenenden daha iyi 2Q17 Kazanç ve bertaraf hissesi boğa kısa vadede dönmesi beklenmektedir.

Stok 61 ana destek seviyesine yakın işlem görüyor. Ayrıca, stokastik osilatörü aşırı satım bölgesinde bulunmaktadır. Momentum göstergesi de fiyatı ile pozitif bir sapma yapmaya başladı. Böylece, hisse senedi boğa bir geri dönüş bekliyoruz.

Olası yükseliş avantajı, hisse senedi $61 yakın esnaf ne zaman bir arama seçeneği satın almak planlıyoruz. Bir haftalık bir süre sona erecek seçeneği için izin verilmelidir.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: