24 Jan Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri 2018

Cryptocurrency pazar büyük bir geçiş sürecinin ortasındadır. Bir tarafta, şirketler işlevi şekilde değişimin bir deniz yaratacak platformlar başlatmak için devam. Diğer tarafta, muhafazakar hükümetler ve finansal kurumlar blockchain teknolojisinin büyüme bastırmak için deneyin. Birkaç yıkıcı teknolojileri ile böyle olmuştur. Sonuçta, teknolojiye hakim. Güney Kore açık cryptocurrency borsaları, Borsalar tarafından %24.2 bir vergi koyarak elde edilen geliri pay alma emin oldu engel olmaz o yaptı ise. Ayrıca, kripto borsaları gerçek hesap adları ile başa çıkmak için emredildi. Özellikle, Korbit, Güney Kore Borsası, artık uluslararası müşterileri kabul edeceğini açıkladı. Diğer cryptocurrency borsaları yakında benzer bir duyuru yapması bekleniyor. Endonezya Merkez Bankası, bu arada, Bitcoin kullanıcıları üzerinde Emniyet Müdürlüğü ile ellerini birleştirerek Çökertme başladı. Çabaları şu anda Bali, turizm üzerine yoğunlaşmıştır. Avrupa'da, Mario Draghi, ECB Başkanı sorunları geniş bir yelpazede, Bitcoin ve diğer cryptocurrencies de dahil olmak üzere gençlerle bir konuşma, 16yrs ve 35yrs arası olması bekleniyor. Twitter üzerinden sorgular yükseltilmesi için son tarih ve Facebook dün sona erdi. Aşağıdaki gibi özel olarak, Bitcoin ve diğer büyük cryptocurrencies ile ilgili gelişmeler:

Bitcoin
Bu cryptocurrency hafta güçlü 12.600 dolar yüksek yükselen ile başladı. Ancak, Güney Asya'daki gelişmeler sikke satmak başka bir yuvarlak yol açtı. Parayı şimdi 11,033 kritik seviyesinin altında işlem görüyor. Özellikle, işlem ücretleri bayt başına yaklaşık 220 Satoshis düştü. Bir ay önce, Bitcoin de 19.000 dolar ticaret edildiğinde, işlem ücretini (yani, yaklaşık 230 bayt basit bir işlem için bir kullanıcı madenci ücreti olarak kullanmak 50 dolar) bayt başına yaklaşık 1100 Satoshis bir yüksek isabet. Daha çeşitli nedenlerle inmek bekleniyor. İlki, 2017 Ağustos ayında yürürlüğe giren SegWit (Ayrılmış Tanık) teknolojisi, şimdi yürürlüğe giriyor. Daha hızlı ve daha ucuz işlem sağlar. Şimdi bile, Bitcoin işlemlerin sadece %15 -20% 3 ile başlayan SegWit adresleri vardır. İkincisi, BTC.com – büyük madenci – SegWit entegre ve dinamik bir ücret sistemi uygulamaya koydu. Üçüncü olarak, ihmal edilebilir maliyetle saniyede milyonlarca işlem kolaylaştırmak için beklenen Yıldırım Ağ, başarılı bir şekilde test ediliyor. Bitcoin kitle benimsenmesi neden olur uzmanlar inanıyorum. Tüm bu faktörler, işlem ücretleri düşürmek için devam edin. Daha fazla bilgi edinin.

Ethereum
Japonya merkezli Bitflyer, cryptocurrency bir exchange, dünyanın en büyük Bitcoin ve Ethereum alışverişidir. Şimdi, Avrupa Birliği (Ödeme Kurumu) Pİ bir lisans aldı. Firma zaten ABD'de düzenleyici onayı almış. AB ' den lisans verilmesi ile, exchange yakında Avrupa'da yatırımcılar için Ethereum ve Bitcoin alım satım sunacak. Tarihi itibariyle, Bitcoins satın almak ve satmak Pİ Lisansın Avrupa'da sadece değişim olduğunu. 10 milyar dolar değerinde Bitcoin ve Ethereum Bitflyer platformu her ay işlem görmektedir. Bu nedenle, Avrupa'da Bitflyer gelmesi yatırımcıların Japon cryptocurrency pazarına erişim sağlayacaktır. Bu arada Kanada hükümeti finansman ve hibe ile ilgili alanlarda şeffaflığın blockchain teknolojisi kullanmak niyetinde olduğunu açıkladı. Kanada Ulusal Araştırma Konseyi (NRC-IRAP) Endüstriyel Araştırma Destek Programı ile deneyler yapacak. Kurum Ethereum platformu üzerine inşa yazılım hizmetleri Catena Blockchain Suite, suite kullanarak bir prototip geliştirir. İyi habere rağmen, Ethereum 1000 civarında düzeyde ağır direnişle karşı karşıya. Daha fazla bilgi edinin.

Ripple
Bütün büyük cryptocurrencies batağa dün vardı. Ancak, Dalgalanma kısa satıcıları ve spekülatörlerin başlıca hedefi oldu. Analistler, zor açıkça Ripple ağ değerini değerlendirmek için bulgu yoktur. Şu anda Haç için 61 bankadan oluşan bir konsorsiyum ötesi para transferi tarafından test ediliyor olması inkar edilemez olsa da, bu platform için gerçek dünya kullanım durumu henüz bilmiyoruz. Dalgacık Ağı da şu anda Japonya'da büyük kredi kartı şirketleri tarafından da Sevmiyorum ve test edilmiştir. Ancak, net bir değerleme sadece gerçek dünya kullanımı bir vaka geldiğinde yapılabilir. Merkezi olmayan bir para olmadığını yatırımcılar için bir endişe kaynağıdır. 55 milyar neredeyse sikke Ripple, platform için geliştirilen özel şirket tarafından yapılmaktadır. Daha fazla bilgi edinin.

Adl Bizim

Bitcoin. Bu makalede daha önce belirtildiği gibi, Bitcoin 11,033 kritik seviyenin altına düştü. Kısa cryptocurrency gitmek yerinde olur böylece, hissediyoruz. Stokastik osilatörü ayı diliminde. Böylece, 10,600 yakın kısa pozisyon başlatmak için, 11,600 yukarıdaki zarar Durdur emri ile tercih ediyoruz. Kötü tarafı, bir sonraki büyük destek sadece 4950 var. Yani, eğer zarar Durdur emri alınmazsa, 8.000 seviyeleri yakın kısa pozisyon çıkış yapacağız.

 

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ethereum. Bu cryptocurrency kırdı büyük destek seviyesinin 995 dün. Kötü tarafı, bir sonraki büyük destek 745 var. RSI göstergesi sıfır seviyesinin altına geçti. Bu nedenle, düşüş devam etmesini bekliyoruz.

Koymak bir seçenek mevcut şartlar altında ideal görünüyor. İkili komisyoncu etrafında 2 Şubat ' ta ya da son kullanma tarihi ile bir sözleşme sunuyor seçeneği takas edebiliriz. Ayrıca, ETHUSD çifti $960 yakın ticaret olmalıdır.

 

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: