Kaspersky Tabanlı Oylama Makinesi Blockchain Sunar:

 

Cryptocurrency pazar bazı satın görünce (BTC) Bitcoin Son 24 saat içinde $8,871 ticaret 2.8% kazanma ile olur.18. Yükseliş spekülatörleri tarafından kısa kapsayan destekli gibi görünüyor. Yine de, kripto meraklıları yalnızca 10.000 $daha yakın Bitcoin hareket ederse iyimser olacak. (ETH) eter $230.80 ticaret için %5.1 yükseldi. XRP $0.2372 ticaret için %3.1 yükseldi. Son 24 saat içinde kazanan diğer büyük piyasa değeri ile (top 20) altcoins IOTA (- $337.50, %7 (SERMAYE)-0.0487$, %4,3$0.2233, 5.0% IOTA), Cardano (ADA), Bitcoin Nakit (- $68.54, %5.3 XMR), Dash-$0.0594, %4,6 (XLM) (- $0.0174, %4.8-$89.71, 5.0% DASH), Tron (TRX), Yıldız Monero içerir -2.73 %3.8-$19.81 (BNB, %2.7) (VB-$8.45, %8)-4.75 %2.3-61.22$, %5.6 EOS (- $1.64, %4.2 EOS), Litecoin (LTC), Huobi (HT), Ethereum Klasik, Binance Para, Evren (ATOM, $3.5, %6.9), OKB (- $Winamp, %1.4 OKB), tarafındaki zincir bağlantı ($4.24, %8.7 BAĞLANTI) ve Tezos (XTZ). Son 24 saat içinde kayıp olan piyasa değeri altcoin tarafından 20 tek büyük (üst) (LEO-$0.9539, %0.1) LEO.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Küçük İş blockchain etkisi etrafında küçük işletmeler üzerinde bir duruşma için Komite

Blockchain teknolojisinin gelmesi büyük işletmeler ve küçük şirketlerin faaliyet gösterdiği şeklinde radikal bir değişime neden olduğunu ve dünya genelinde hükümetler dikkat ediyor. Bu hafta, ABD Temsilciler Meclisi oluşan bir komite, küçük işletmeler blockchain etkisi üzerinde yoğunlaşmış bir duruşma olacak.

Özellikle, Komite, Küçük bir İş olacak davranış duruşma başlıklı “Yapı taşları Değiştir: Faydaları Blockchain Teknolojisi için Küçük İşletmeler,” kurulması planlanan 4 Mart Washington DC.

Komite, altında rehberlik Başkanı Nydia Velázquez (D-NY), olacak konsantre “kullanarak blockchain teknolojisi için yardım küçük işletmeler üretkenliği, güvenliği artırmak, yeni pazarlar ve değişimin iş bitti.”

Katılımcı listesi Protokolü Laboratuvarları için Şafak Dickson, PopCom CEO'SU; Ownum Shane Bigelow, CEO; Amerikan Girişim Enstitüsü'nde Jim Harper, misafir öğretim üyesi; ve Marvin Ammori, genel danışmanlık içerir.

 

Özel sektör girişimleri

Çok başarılı Iowa Demokrat Meclis Grubu tarafından cep oylama deneme, ama fikir hala uygulanabilir

Daha önce geçen ay, Iowa Demokrat Meclis Grubu tarafından gerçekleştirilen mobil oy kullanma girişimi başarı sağlayamadı. Yine de, bir blockchain kullanarak seçimler yapma fikrini destekli platform BİZE destek toplamak için devam ediyor. Blockchain teknolojisini kullanarak inşa ettikleri ürünleri küresel ekonominin dönüşümün önünü açan blockchain ilerlemesi üzerinde çalışan işletmeler açıkça anlıyor ve oy kullanıldı. Bu bağlamda, geçen hafta, kripto sektörü ve tomurcuklanan cryptocurrencies izleme Kaspersky Lab, popüler siber güvenlik firması, Polys kullanarak oy makinesi güç, sistem, çevrimiçi oylama için verimli ve güvenli bir şekilde kolaylaştırmak için geliştirilen blockchain benzersiz bir tür açıkladı.

Kaspersky BİZİ dünyada ve başını-Moskova'da çeyrek ve ofisleri bulunmaktadır. 2016 Başkanlık Seçimlerinde Rus müdahalesinden haberleri sonrasında, ABD vatandaşları alternatif araç olarak bu teknoloji gelişmeler, yaklaşan seçimlerde oylarını bulabilirsiniz.

Dünya çapında çeşitli hükümetler bir seçimde blockchain teknolojisi uygulayarak hile tabanlı oylama platformlar önlenmesi-olasılığı okuyor. Son zamanlarda, Hindistan Baş Seçim Komiseri Hint sakinleri yakında bir blockchain tabanlı bir sistem üzerinden oy vereceğini duyurdu.

 

BTP asist Amazon Web Hizmetleri istemcileri QLDB akıllı sözleşmeler dağıtmak için

(BTP) Blockchain Teknolojisi Ortakları Amazon Web Servisleri istemciler (QLDB) Kuantum Muhasebe Veritabanı akıllı sözleşmeler dağıtmak için kolaylaştırmıştır. Daha önce, (blockchain yönetim platformu) DAML için BTP var Sekstant Hyperledger Sawtooth, BÖLÜM ilişkisel veritabanı hizmeti olan ve Amazon Aurora, uyumluluk iddia etti. Amazon QLDB bir değiştirilemez geliştirmek isteyen yapar, ama zorunlu olarak dağıtılmış değil, muhasebe.

DAML faydaları müşteriler DURUMU nasıl BTP CTO Kevin O'Donnell açıkladı. “Orada çok senaryoları orada bir güvenilen merkezi operatörü ya da doğal otorite ama orada hala bir gereklilik sağlamak için veri değildir kurcalanmış. Amazon QLDB üzerine DAML DURUMU dayanıklılığının ile DAML etkileyici gücünü birleştirerek bu kullanım durumları giderir.”

Dijital Varlık, blockchain bir yazılım kurumsal, akıllı sözleşme programlama dili, Dijital Varlık Modelleme Dili, ya da DAML, açık kaynak kodlu mevcut 2019 Nisan ayının ilk haftasında yaptı. Ayrıca, 16 Nisan tarihinde, şirketin Hyperledger Sawtooth entegrasyonu ortaya çıkardı. Haziran ayında firma, DURUMU Aurora ile entegrasyon duyurdu. Özellikle, 2019 Nisan ayında, Dijital Varlık da ana bulut yazılım devi VMware ile işbirliği yaptı.

 

Muhtelif

Latin Amerika ülkelerinin cryptos ile yoğun kara para aklamaya karşı karşıya

LATAM (Latin Amerika) ülkeleri cryptos yardımıyla kara para aklama şeklinde ekonomik yavaşlamanın etkilerini hala karşı karşıya olduğu yeni bir rapor gösterir. Böyle (BTC) Bitcoin olarak cryptos öncelikli araç olarak kurulan suç örgütleri ve LATAM ulus hackerlar tarafından kullanılan, özellikle, İntSights, tehdit istihbarat şirketi tarafından yayınlanan rapora gösterir.

Belge başlıklı “The Dark Side of Latin America,” iddia LATAM Milletler kurşun ülkeler listesi ile en yüksek para aklama eylemleri sırasında yerli kripto bağlantılı şirketler sözde var yetersiz Olduğunu Müşteri (BİLGİ) ve Anti-kara Para Aklama (AML) kuralları. Çalışma yayımlamak, üst küresel blockchain güvenlik şirketi CipherTrace ve LATAM ile işbirliği İntSights siber güvenlik firması Scitum merkezli.

Araştırmaya göre, suç finansman LATAM ülkelerde cryptos büyük miktarda para aklamak için yerellik opt anti-sosyal elemanları olarak artmaktadır. LATAM kullanarak cryptos para aklama ek olarak, suçlu sözde BİLGİ ve iç kripto ticaret imkanı AML düzenlemenin olmaması da bu LocalBitcoins küresel P2P (peer-to-peer) cryptocurrency döviz işlemleri yararlanmak ve.

Uluslararası yasadışı cryptocurrency fonların bir çoğunluğu Latin Amerika cryptocurrency borsaları ulaşan özellikle İntSights’ tarafından sağlanan verilere belirtmektedir. Göre belge, LATAM tabanlı işlemler genellikle öne “son derece gevşek” kuralları. Belgeyi okur: “Araştırmacılar tahmin sonra cryptocurrencies olmuştur temizlenir Amerika, yüzde 97 sonunda ülkeler bunu son derece gevşek BİLGİ/AML yönetmelikler ile Latin Amerika ekonomileri tepesi çizelgeleri.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: