AMD Hisse senedi Yükseliş Potansiyeli Gizli Olabilir

(NASDAQ:AMD) Advanced Micro Devices, sonunda doğru yolu gösteren sürekli hissedar servet geliştirmek için başarısız oldu yıllar sonra hareket etmek istiyor.

/40 $hisse fiyat 2006 yılında, buradayız, neredeyse on yıl sonra, şirketin hisseleri $2.58/pay gelenek vardır. Bu fiyat ve şirket değeri oranında inanılmaz bir düşüş var, özellikle eğer genel borsa aynı süre içinde neler yaptığını düşünüyorsanız.

Kısa bir hatırlatma olarak, (parasal Genişleme) üç SO programları geç ve konik krizi sonrasında, ABD endeksleri yeni rekor ayarı, S&P 500 de 18 k at 2100 mark ve DJIA (Dow Jones Industrial Average) ticaret üzerinde oturuyor vardır.

Ancak, AMD bu partiye katıldı ve 2015 gelir Bayan ilk çeyreğinde %10 hisse fiyatı aşağı gönderdi. Takip için ikinci çeyrek ve olanları hiçbir şey şimdiye kadar değişti eğer herhangi bir olumlu sonuç getirmez açıktı, çünkü bu oldu.

AMD nereye gidebilir?

Burada biz, çok uzun yıllar yaşayacak ve dünyanın en büyük çip üreticisi Intel hakim olduğu bir pazarda mücadele çalıştı AMD, sonunda çıkmaz kendisini dışarı çekerek gelişmekte olan hikayeler. AMD için serbest nakit akışı için split ve en rekabetçi kolları mali ve teknik kaynak kanalizasyon kurtulmak sağlayacak söylentiler vardır.

Yatırımcılar böyle bir haber alkışladı ve 3'i kadar, ama bu sadece bir söylenti olduğunu unutmamak gerek fiyatlar gönderdi. Ancak, bir ateş olmadan duman gibi bir şey yoktur ve eğer ters bu gün ticaret, sonra da bir hisse senedi almak için olsaydı ben Fed SO yapıyordu yıldır uygulamadığı bir tercihim olurdu. Aynen öyle, AMD opsiyonu için ilginç bir hisse senedi oldu.

 
Bu hafta faiz oranı sabit, ya da beklendiği gibi düşük zam yapmadılar daha doğrusu tutmak Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv gördüm. Bunu takip eden günlerde, Nasdaq daha düşük fiyatlar, daha yüksek hisse senedi fiyatları eşit olarak yeni bir Tüm zamanların en yüksek çıkıyordu anlamına geliyordu. Henüz AMD o kadar atlamak için başarısız oldu.

Bu inversed korelasyon sadece son kullanma tarihi Haziran sonu ile bir arama seçeneği ticaret için ihtiyacımız olan şey olabilir ve eğer para sona erecek, daha sonra Temmuz ayında ay ekspirasyon sonu ile yeni bir arama seçeneği için bir şans daha alırdım.

Son temelleri olduğunu ispat eder, şansını bu AMD için bir taban vardır.

İlginizi Çekebilir: