Aussie Carry Trade Para birimi olarak Parlaklık Kaybeder.

 
Euro 2016 üçüncü çeyreğinde %0.3 ekonomik bir genişleme kaydetti. Büyüme zayıf olmasına rağmen, yine de, Avro bölgesinin ekonomik toparlanma konusunda güven ilham verdi. Bu Euro dolar gibi Aussie olarak Dolar ve emtia para bile karşı güçlendirmek için etkin. Euro'nun yükseliş de 2017 Nisan tarihleri arasında 60 milyar Euro için aylık tahvil alımlarını sınırlamak için Avrupa Merkez Bankası'nın kararı ile gerçekleşmiştir. Şu anda 1.4180 ticareti olan EURAUD çifti, daha nedeniyle aşağıda belirtilen nedenlerle artış tahmin ediyoruz.

Avustralya'da daha düşük beklenen enflasyon oranı RBA üzerinde 1.25% daha fazla gösterge faiz oranını azaltmak için, geçerli 1.50 ' den% baskı yaratabilir HSBC de David Bloom, analist inanıyor. Ayrıca, David Bloom ABD'de yükselen faiz senaryosu Doları ve Avustralya Doları arasındaki faiz oranı farkı yakın olmasını görüşündedir. Bu sonuçta carry trade para birimi olarak Aussie çekiciliğini azaltacak.

Aussie gücü üç faktör, yani mal bedeli, Çin ihracat, taşıma ve ticaret tarafından yönetilir. Kömür kok fiyatı zaten yaklaşık 23% tarafından bu yıl 172 ton başına yaklaşık $azaldı. Çin'e karşı bir Koz, bu sabah her zaman Çin Avustralya ihracatı etkileyecek. Son olarak, yukarıdaki paragrafta açıklandığı gibi, Avustralya Doları carry trade para birimi olarak önemini kaybediyor. Bu nedenle, yukarıdaki gerçekler göz önüne alındığında, Morgan Stanley analistleri de Aussie yönlü bir görünümü var.

Avro bölgesi ekonomisi 2017 iyimser bir notla başladı. Enflasyonist baskıların belirtileri, zayıf da olsa, Euro Bölgesi (tüketici fiyatları-o-Aralık ayında y %1.1 arttı y). Ayrıca, imalat sanayi PMI okuma 58,4 beş yılın en yüksek değerine ulaştı. Avro bölgesi 2017 yılının ilk çeyreğinde %0.4 mütevazı bir büyüme kaydetmek istiyorum bu konuda, İHS PMI, Chris Williamson, Baş Ekonomisti gerektirdiğini belirtti. Analistler, bu noktada tek endişe, çeşitli Avrupa ülkelerinde yükselen milliyetçi duyguları var. Bu nedenle, yukarıdaki tartışma dayanarak, EURAUD çifti kısa vadeli boğa iştahı bekliyoruz.

Bu EURAUD şu anda 1,4150 önemli destek seviyesine yakın işlem görüyor. TSO göstergesi -100 düzeyi ortaya çıkmaktadır. Yani, EURAUD çifti boğa tersine yüksek bir olasılık var.

Bir tüccar tahmin edilen yükseliş yararlanmak için EURAUD parite 1.4180 yakın bir pozisyon alabilir. Kayıpları sınırlamak için, kaybını durdurmak amacıyla zorunlu olarak 1.4080 altında yer almalıdır. Eğer tahmini doğru çıkarsa, o zaman tüccar hakkında 1.4340 uzun pozisyon satabilirsiniz.

Yüksek ya da yukarıda bir sözleşme yatırım yaparak, ikili bir tüccar EURAUD parite bir yükseliş kar elde edebilirsiniz. Yatırım yalnızca çapraz 1.4200 altında işlem ise yapılabilir. Ayrıca, sözleşme, 8 Şubat tarihinden önce sona.

İlginizi Çekebilir: