2018 25 Lider Cryptocurrency Hikayeleri Temmuz

Cryptocurrency pazar batmaz kalır devam eder, $8,300 yakın Bitcoin ticareti ile. Birden çok faktör var dik miting için 54.000 hakkında dünya ekonomisi üzerinde cryptocurrencies Olası etkisi hakkında; Bitcoin ETF için potansiyel Blackrock keşfetmek blockchain ve cryptocurrencies olan CFA programı Bitcoin dahil, haber, artış ve G20 Zirvesi iyimser ifadenin bir düzeyde katkıda bulunmuştur.

Blockchain teknolojisinin ana akım kabul edilmesinde bir artış blockchain ile ilgili hizmetleri sunmak için uzmanlıklarını kullanan büyük teknoloji şirketleri, çizmiştir. Google blockchain odaklı şirketler, Dijital Varlık ve BlockApps ile işbirliği içinde bir Hizmet olarak (Patron) Blockchain sunmak için en son kişidir. Google (GCP) Google Cloud Platform üzerinde BURADA çözümler sunan, kullanıcıların işleriyle ilgili olası kullanım durumları keşfetmek için izin. Zaten BaaS çözümler sunan diğer teknoloji devleri IBM, Oracle, Microsoft ve Amazon Web Hizmetleri:.

Çin Devlet İlaç İdaresi, gizli bir mesaj dayalı, Wang Biyoteknoloji ile ilgili bir soruşturma başlattı ve ilaç firması kuduz aşısı uyuşturucu ile ilgili sahte verileri temin buldu. Haber Çin'de de, uluslararası yaygın kınama çekti ve aşı amacına hizmet edebilir ki korkusuyla. Aşı çağırıldı ve üretimi durduruldu. Olay ilaç sektöründe blockchain benimsenmesi için çağrı arttı. Eğer uygulanırsa, aşı üretimi ve dağıtımı tarihinin herhangi bir zamanda sabotaj kanıtı defterdeki incelenebilir.

-Şifreli e-posta sağlayıcı ProtonMail ilk para arz yoluyla fon cryptocurrency pazar yaklaşabilir olduğunu ima etmişti uçtan uca. E-posta hizmeti, üç CERN bilim adamları tarafından başlatılan, zaten hizmeti Bitcoin ödemeleri için destek sunuyor cryptocurrency toplumdan destek almaya başladı.

İngiltere Merkez Bankası halen inter Bankası ödeme ödeme sistemi revize ediyor. Bu bağlamda, bankanın yenilenen (EFT) gerçek-zamanlı brüt tasfiye platformu sistemleri-Clearmatics Teknolojileri, Baton Sistemleri, R3 ve Token ile konsept çalışmalar geçirmez aşağıdaki dağıtılan defterler çalışan ile etkileşim mümkün olacağını teyit etti. Özellikle, Merkez Bankası yerleşir yaklaşık günde bankalar arasında 500 milyar TL.

 

(EOS)EOS

Haziran ayının ilk haftasında mainnet başlattı EOS, günlük saniye başına işlem sayısı ile ilgili olarak yeni bir kayıt oluşturuyor. Sadece 21 blok üreticileri olan blockchain ağ, saniyede kayıt 3097 bir işlem çarptı. Bitcoin (BTC) ağ üzerinde kayıtlı saniyede 7 işlem ve Ethereum hakkında (ETH) ağ kayıtlı saniyede 15 işlemler çok daha yüksek olur. EOS yakında saniyede 50.000 işlemleri çapraz olacağını Hedge fon yöneticisi Mike Novogratz inanıyor. Daha fazla bilgi edinin.

 

(WAN)Wanchain

Blockchain ağları ile karşı karşıya, ayrı ölçülebilirlik temel sorunlardan biri, birlikte çalışabilirlik. Blockchain ağların en diğerleri ile uyumlu değildir. Dünyanın tek birlikte blockchain ağ gelişmekte olan Wanchain, 2.0 Wanchain başlattı. Bu blockchain tam ağ Ethereum bağlı. Zincir kolaylaştırır simgeleri eşdeğer WETH simgeleri ile ikame olacak Wanchain platformu için Ethereum bu blockchain den eter belirteçleri ücretsiz transfer sorunsuz. Daha fazla bilgi edinin.

 

 

Adl Bizim

Bitcoin. Bitcoin (BTC), sonra toplanma %41 bir ay olduğunu görünce biraz yorgunluk. Bu cryptocurrency 8,450 büyük direniş çapraz değiştiremiyor. Ayrıca, DSS Bressert göstergesi aşırı alım bölgesinde bulunmaktadır. Bu nedenle, belirlenen bir düzeltme bekliyoruz.

Düşüş kısa 11 seviyelerde olacak, 8000 yakın kitap kar etme niyeti ile çıkar sağlamayı planlıyoruz. Kayıpları en aza indirmek için, 8400 yakın bir kayıp durdurma siparişi ederiz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ethereum. Ethereum (ETH) sahip bulunan güçlü destek 420. Yüksek tarafında, bir sonraki direnç sadece 610 seviyelerde bekleniyor. Ayrıca, DSS Bressert göstergesi yükseliyor. Yani, cryptocurrency kadar kısa sürede hareket başlatmak için bekliyoruz.

Avantaj beklenen yükseliş için, ikili broker tarafından sunulan bir arama seçeneği üzerine bahis oynamak istiyoruz. Bu seçenek, bir hafta süreyle geçerli olmalıdır. Ayrıca, planlı ticareti ile gitmek için, ETHUSD çifti 420 $yakınlarındaki cryptocurrency piyasasında işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: