Intel Yener S3 Tahminleri, FY17 Rev. Outlook Yükseltir

 
26 Ekim (NASDAQ: INTC) yarı iletken çip üreticisi Intel, mali 2017 üçüncü çeyrek net geliri %33,6 artış bildirdi, 2016 yılı benzer dönemine göre. Ayrıca şirket, analistlerin tahminlerini aştı. Ayrıca, Intel de FY17 gelir ve S4 EPS yã¼kseltti. Yatırımcılar yeni bir 12 $47.30 ay yüksek hisse fiyatı iterek şirket ödüllendirildi. Ancak, mevcut değerlemeler bazında, aşağıda açıklandığı gibi, hisse fiyatı kısa vadeli bir düzeltme bekliyoruz.

Tabanlı Santa Clara, Kaliforniya-şirketin 16.149 milyar $üçüncü çeyrek net geliri, 5 milyar 15.778 yıl süre önce bildirilen $olduğunu duyurdu. Thomson Reuters Uzlaşma tahmin fabrika milyar$.

Eylül çeyreğinde, Intel 4.516 milyar$, hisse başına ya $itibariyle %10 net gelir, 3.378 milyar$, ya da hisse başına $l ile karşılaştırıldığında, aynı dönemine geçen yıl kaydedilen. Stok değerleme, amortisman, satın alma ile ilgili maddi olmayan duran varlıklar, yeniden yapılanma ve satın alma masrafları, Diğerleri hariç, non-GAAP net gelir milyar 4.848$, ya da hisse başına $1.01, geçen yıl ise hisse başına 2001 milyar$, ya $arttı. Wall Street analistleri üçüncü çeyrekte hisse başına 80 sent kar bekliyordu vardı.

Üçüncü çeyrekte geçen yıla 8.213 milyar $milyar 8.860 $S3 2017 gelir, bir artış dizüstü platformları içeren istemci Bilgisayar Grubu, masaüstü, 2 girişi sistemleri, telefonlar, tabletler, mobil iletişim bileşenleri, kablosuz ve kablolu bağlantı ürünleri, bildirdi. Veri Merkezi Grubu gelirinin %7 y-o-y 4.878 milyar dolara ulaştı. Veri Merkezi Grubu enterprise, bulut ve haberleşme altyapısının pazar segmentleri için İş Yükü depolama ve ağ fonksiyonları için optimize edilmiş platformlar ve ilgili ürünler içerir.

İşler Grubunun İnternet 849 milyon dolar gelir kaydedilen, benzer dönemine göre geçen yıl %23 kadar. Uçucu olmayan bellek çözümleri grubu ve Programlanabilir çözümleri grubu, bir yılda %37 ve %10 sırasıyla artış yıllık bazda milyon 469 milyon 891 dolar gelir gönderildi. Uçucu olmayan bellek çözümleri grubu, öncelikle solid-state sürücüler kullanılan SSD ürünleri ve NAND flash bellek ürünleri içerir. Programlanabilir çözümler grubu iletişim ve diğer pazar segmentleri için alan gibi yarı iletkenler-programlanabilir kapı dizisi (FPGA) ve ilgili ürünler içerir.

2017 Eylül çeyrek sonunda nakit ve Nakde 9.075 milyar dolara yükseldi, 2016 Aralık ayında 5 milyar 5.560$.

Mali 2017 için, şirket şimdi 9.9 milyar $62 milyar dolar gelir, karşı analistlerin tahminlerini bekliyor. Aynı şekilde, S4 2017 kazanç Sokak beklentileri hisse başına $3.01 ise hisse başına $3.25 olması beklenen vardır.

Performansı etkileyici. Tarihi ortalama 13,4 sadece olmasına rağmen, yaklaşık 15 ileri PE oranında Intel esnaf olarak bir düzeltme bekliyoruz. Aynı şekilde, kitap Nakit Akış oranı ve fiyat için fiyat 3.1 ve 9.9, sırasıyla. Bu kitap oranı 2,5 ve 8, sırasıyla akış oranı nakit fiyatı tarihi fiyatı ile karşılaştırır. Böylece, Intel hissesi önümüzdeki hafta bir düzeltme geçmesi bekliyoruz.

Stok 46.50 direnç karşı karşıya. Hareketli ortalama osilatör William Vıx-Düzeltme göstergesi son yukarıda geçti azalırken, olduğunu. Bu satış baskısının arttığını gösteriyor. Böylece, hisse fiyatı bir düşüş tahmin ediyoruz. Hisse senedi için bir sonraki önemli destek 39.80 almaktadır.

Düşüş yararlanmak için bir seçenek bahis oynamak istiyoruz. Burada listelenen ikili broker biri, 15 Kasım'da sona erecek veya bir seçenek için izleriz. Bu yapıldıktan sonra, stok 46.70 ABD hisse senedi piyasasında dolar el değiştiriyor zaman ticaret kuracağız.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: