İsviçreli Saat Yapımcısı Kimlik Doğrulaması İçin Blockchain Kullanmak

 

Cryptocurrency piyasasında hafif bir yükseliş önyargıyla aralığı bağlı kalmaya devam ediyor. (BTC) Bitcoin 8.000 seviyesi üzerinde konsolide gibi görünüyor. Kripto ($8,768) sadece %0,3 kazanç, Son 24 saat içinde işlem gören olsa bile, geçen hafta içinde toplam kazanç %10 civarında oldu. Benzer şekilde, (ETH) Ethereum $272.98 ticaret, son 24 saat içinde %2.1 ve %7.7 artış gösteren ve bir hafta idi. Büyük altcoins arasında, (TRX) Tron Son 24 saat içinde $0.03586 ticaret için %13 yükseldi. Aynı şekilde, (EOS) EOS $8.06 ticaret için 14.5% yükseldi. Önemli günlük kazanç ile ticaret olan diğer altcoins-0.1374$, %3.1 (- 116.61$, %4.3 (($440.12)-$0.0909, %6.1 ADA), Bitcoin Nakit, %2.5 Cardano, Litecoin (LTC) ve IOTA-$0.4404 (MİOTA, 9.0%) XLM) (XRP-0.4319$, %5.6) Dalgalanma, Yıldız vardır.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Montana devlet Menkul Kıymetler olarak yardımcı belirteçleri muaf bir yasayı kabul etti

Bu ay yeni bir yasa benimseyerek, Montana Devlet programı belirteçleri onaylanan ve Menkul Kıymetler olarak sınıflandırılan onları tecrit etmiştir. Ev Kanunu 584, başlıklı “Genellikle Gözden yasalarına ilişkin cryptocurrency” olduğunu onaylamış Mayıs 8 Montana Valisi Steve Bullock. Öneri 2019 Şubat ayında ilk duruşması vardı, Devlet Temsilcisi Shane Morigeau tarafından masaya yatırıldı. Fatura 33-15 bir oy ile onaylandı ve 1 Temmuz ' da yürürlüğe girecek.

Son yasa açıklanır bir yardımcı program simgesi olarak bir dijital birimini geliştirdi, saklı üzerindeki blockchain, her değiş tokuş olmadan bir üçüncü şahıs tarafından verilmiş amacıyla izin sahipleri için elde mal veya Hizmet tarafından sağlanan veren “olmadan haciz sahibi ile herhangi bir ortaklık oranı veya öz sermaye faiz veren.” Programı belirteçleri temin etmek ya da ürünler, tesisler, veya bilgi edinmek kullanılması gereken milletvekilleri bu konuda açıklık getirdi.

 

Rostec hükümet bilgi tesislerine blockchain bir yol haritası istihdam öneriyor

Rus devlete ait çok uluslu Rostec tüm hükümetler tesislerinde blockchain uygulanması konusunda bir yol haritası sundu. Rostec altında bir örgüt iddia edilen değerli 1.3 milyar dolara blockchain bir yol haritası oluşturdu ve önümüzdeki beş yıl içinde 1.6 trilyon dolar 25.4 milyar ( $ ) ayarlamak için ekonomik bir etki belirtmektedir. (TARAMA) Programlama Sistemleri Rostec organizasyon gövde, Novosibirsk Enstitüsü, Tataristan Cumhuriyeti konusunda yapılan blockchain bir toplantı sırasında proje sundu.

JAPONLAR bu yol haritası, Kommersant göre, kurumsal prosedürler ve veri imkanları civic seçimleri, bütçe, verimlilik takibi, ve diğer tesisler imalat blockchain bir dağıtım içerir. Cryptocurrency ve blockchain ile ilgili mevzuat eksikliği önerilen yol haritasının uygulanması için önemli bir engel teşkil eden çalışmanın Devletleri. Yuri Pripachkin, başkanın Rus Cryptocurrency ve Blockchain Derneği, gördüm yokluğu mevzuat olarak bir “felaket barikatta blockchain yol.”

 

Özel sektör girişimleri

Swisscom NOOW uygulaması ile simgeleþtirilmiþ sanat satmak için

Swisscom, üst İsviçre Telekom şirketi Swisscom TV ağı üzerinden simgeleþtirilmiþ sanat satmak için niyetini ortaya koydu. 30 seçkin ressamların eserlerini sınırlı, 100 özgün çizimler, sadece NOOW uygulaması ile Swisscom TV platformunda erişilebilir olacak. İsviçre belirteçlere ayırma firması Dloop app inşa. Stefanie Marlene Wenger aldı eserler ve yorumladı yenilik: “Bu konuda daha fazla oluşturma bir sanal Galeri; sonraki adım için vardır küratörlüğünü sergi platformu ve yakın işbirliği ile galeri.”

Serbest zaman, NOOW app sanat eserleri almak ve sınırlı miktarda sunulacak olan lisanslı kopyalarını satın müşteriler sağlar. Sayısallaştırma kalitesinde herhangi bir azalma olmadan yeniden izin vererek orijinal sanat değeri azalttı basın açıklaması belirtmektedir. Göre basın açıklaması, “sahibi alır bir sertifika özgünlük ve bilir kaç kopya bir iş var.” Ayrıca verilmiştir Basel ressam Jonas Baumann, kim kabul eder dağılımı yararları sanat sayısallaştırma: “NOOW yardımcı olur bana getir sanat için ekrana. Ayrıca hareketli görüntü ile deneme için yeni yaratıcı fırsatlar sunan ve daha geniş bir kitleye sunmak.”

 

Vacheron Constantin blockchain kullanarak saatler ile izlemek için

Swiss premium izle ve saat üreticisi Vacheron Constantin blockchain teknolojisini kullanarak saatler izleme başlayacak. Vacheron Constantin 1755 yılında kurulmuş ve dünyanın en eski Saatçi olarak kabul edilmektedir. Şirket her vintage saatler kağıt ve dijital bir sertifika vermek niyetinde ve sertifika, ek veri, tam ürün ve üretici bir arka plan dahil olmak üzere blockchain teknoloji kullanır. Vacheron Constantin göre, blockchain dolandırıcıların mücadelede yardımcı olmak ve onların saatler meşruiyet sağlayacak ve aynı zamanda sahte olanları satın almak, potansiyel müşterileri korumak.

İlgili blockchain, Vacheron Constantin şöyle dedi: “[Blockchain] yapar mümkün oluşturmak için sahte geçirmez dijital sertifika özgünlük, hangi izler saat boyunca kendi hayatı bile içerdiğini birkaç değişiklik sahibi. Benzersiz bir numara ve böylece benzersiz bir nesne atanmış, özelliği, kronometre, değer, doğa ve özgünlük ile ilgili iki ayrılmaz ve sabitleme veri yapıyor.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: