Karışık Ekonomik Veriler Dolar Aralığı Tutar Bağlı

 

ABD doları en çok işlem gören para birimleri karşısında aralığa bağlı kalır. Karışık ekonomik veriler bir dizi rakipleri karşısında dolar aralığına bağlı hareket neden oldu. Piyasa da hevesle ABD-Çin Ticaret görüşmelerinin sonucunu bekliyor. Değer Çin mallarına 200 milyar doların üzerinde ithalat vergisi %25 artış, %10, 1 Mart andan itibaren, dünyanın en büyük iki ekonomisi ticaret ile ilgili konularda aralarındaki farklılıkları çözmek yoksa planlanmış olduğunu hatırladı olabilir. Dün açıklanan karışık veriler ABD dolar biraz euro karşısında kazanç sağladı. 1.1365 bir yüksek, EUR/USD 1.1325 reddetti. Çifti 1.1335 yakınlarındaki bu yazı yazma zamanda işlem gördü.

 

Karışık ekonomik veriler dolar aralığında tutmak bağlı

En az üç yıl sürmesi beklenen (ürünler) dayanıklı mal siparişleri %1.2 tarafından Aralık ayında %1.4 analistlerin eksik, ABD Ticaret Bakanlığı dün ortaya çıktı. (%28) (%2.1) otomobiller için güçlü bir talep ve ticari uçak artışı teşvik. Ancak, büyüme rakamı çekirdek sırada %0.7 düşüş ve üretim genel güçsüzlük ile yumuşatılmış.

Mevcut Konut Satışları %1.2 m-o-m Ocak 2016 yılından bu yana en düşük düzeyine düştü (NAR) Emlakçılar Ulusal Birliği ifade etti. Toplam konut stok 1,59 milyon Ocak ayında arttı, 1.53 milyon önceki ay içinde. Ancak, ev fiyatları hala bir yıl öncesine göre %2.8 daha yüksek. Ocak ayında satılan varolan bir ev ortalama fiyatı $247,500 oldu, son yedi yıl içinde en küçük takdir eden.

Bir ev satın almak için uygulamalar %2 hafta gül, ev alım bahar sezonunda güçlü kalabileceği belirtilirken, konut verileri ile ilgili diğer haberlerde, haftalık mortgage başvuruları %3.6 arttı. Ama Mortgage Bankacılar Derneği mevsimsel olarak düzeltilmiş endeks %2.3 aynı dönemde geçen yıl kaydedilen okuma aşağıdadır. Mortgage oranları azalıyor gibi gayrimenkul şirketleri ve ekonomistler daha iyi rakamlar bekleniyor.

İş piyasası işsizlik iddiaları bir düşüş gösterdiği gibi, BİZİ güçlü kalmaya devam ediyor. (BLS) İşgücü İstatistikleri Bürosu göre, hafta Şubat sonu işsizlik tazminatı iddia eden insanların sayısı 23.000 tarafından mevsimsel düzeltilmiş 216.000 düştü. Post-durgunluk düşük rakamlar sağlam bir işgücü piyasası olduğunu gösteriyor. Karışık ekonomik veriler dolar aralığında tutmak için rakiplerine karşı bağlı bekleniyor.

Döviz çifti 1.1350 de sert bir direnişle karşı karşıya sonra azalıyor EUR/USD tarihsel fiyat grafiği gösterir. Bir sonraki büyük destek sadece 1.1285 bekleniyor. EUR/USD çifti de 50 günlük ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, stokastik osilatörü ayı diliminde. Sonuç olarak, aşağı taşımak için döviz çifti tahmin edebiliriz. ABD ekonomik verileri karışık kalmaya devam ederken, bu düşüş geçici olabilir yaşadı.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: