Microsoft Azure Tanıttı Blockchain Token, Veri Yönetimi. Hizmet

 

Cryptocurrency pazar yönlü bir önyargı ile menzil bağlı kalır. (BTC) Bitcoin $7.300 seviyeleri etrafında gezdirin devam ediyor. Son 24 saat içinde, kripto $7,362 ticaret için %1,6 kaybetti.13. (ETH) eter $146.79 ticaret için %2.1 kaybetti. Aynı şekilde, XRP $0.2228 ticaret için %2.2 kaybetti. Son 24 saat içinde kaybetmiş olan diğer büyük altcoins (ATOM-$63, 5,5%)-0.0539$, %7.7 (XLM), (LEO-$0.9020, -0.34%) ($207.87, -2.1%) Bitcoin Nakit (XTZ-$0.03, -6.8%) Tezos, LEO, (DASH- $51.14, -0,6%), Tire, Cosmos-$44.32 TRON (0.0143$, -1,8% TRX), Litecoin (LTC, %2.2), Yıldız vardır, - 0.0372$, -2.9% (VB-$5,4, -3.4%)-2,69$, -0.95%-$0.2004, -2.6% Huobi-2.75$(HT 3.0%), ZERRE (ZERRE), OKB (OKB), Ethereum Klasik, Cardano (ADA) (BNB-$15,24, -2.3%)-$2, -3.4% (EOS) ve Binance Para EOS. Son 24 saat içinde zemin kazanan (top 20) altcoins (XMR-$53.45, l%) (- $2.13 BAĞLANTISI, %4.5) ve Monero tarafındaki zincir bağlantı vardır.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Ukrayna VASPs ve cryptos için para aklama Kanun Tasarısı kabul eder

Ukrayna hükümeti FATF kurallarına göre (VASPs) sanal varlık servis sağlayıcıları ve cryptos denetleyecek para aklama yasasının son taslak tasdik etti. Kripto fatura tasdik sürümü Rada, Ukrayna yasama organı tarafından yayınlandı. Bu tür dolandırıcılık, kara para aklama ve terör finansmanı gibi mali suçlarda Olası kullanımı vurgulayarak yasa zenginlik deposu olarak cryptos olarak nitelendirir.

Yeni yasa izleme ve cryptocurrency ticareti düzenleyen kurallar öngörülüyor. Önemli önerilerden biri değerinde 1.300 (~30.000 hrivan) dolardan az bireysel crypto esnaf odaklanmak ve işlemlerin daha izlemek için gönderenin genel anahtarı almak.

Eğer bu işlem yukarıda belirtilen miktarı aşarsa, mevzuat kimlik doğrulama ve işlem taraflar arasında iş ilişkisinin de bu tür için çağırır.

VASPs için, kural ($1,600) 40 bin grivnası işlem bir eşik seviyesi öngörülüyor. Bu kategoriye düşen herhangi bir VASP makamlara gerekli bilgileri sunmak,-kara para aklama öneriler anti uymayan bölgelerden dahil olan tüccarların ayrıntılar dahil edilmelidir. Ayrıca, yetkililer, tüccarlar herhangi bir aile üyeleri ve yurtdışındaki vatandaşların durumunda uyarılmak gerekiyor. Nakit hareketleri bile anında bilgi sahibi olması gerekir.

 

Özel sektör girişimleri

Azure yeni blockchain veri yönetim hizmeti bültenleri

Yazılım devi Microsoft Azure, bu blockchain etkin bulut bölümü, yeni bir belirteçlere ayırma ve blockchain veri yönetimi hizmeti ortaya çıkarmıştır. Bilgileri Microsoft Azure tarafından resmi bir blog yazısı ile ortaya çıktı. Hizmet sektörü ölçütlere uyan belirteçleri uygun tüzüğünün oluşturulması ve kullanımı kolaylaştırmak istiyor. Firma aynı zamanda genel amaçlı kullanımlar için hazır şablonlar sunar ve ortakları tarafından geliştirilen şablonları stüdyo, gelecekte tesisi dahil olması beklenen içerir.

Blog duyuru açıklar nasıl yeni hizmet tamamlar Azure Blockchain hizmet: “bu son teklif, biz şimdi müşterilerimize sunuyoruz bir uçtan uca deneyimi kolayca oluşturma ve yönetme belirteçleri için fiziksel veya dijital varlıklar üzerinden Azure Blockchain Simgeleri (önizleme), yanı sıra yönetim blockchain ağ kendisi ile Azure Blockchain Hizmet.”

Blockchain veri yöneticisi belirteçlere ayırma ek olarak sunulan diğer yeni hizmeti. Blockchain muhasebeden veri elde etmek için, şifrelenmiş durumda, şifreyi çözmek için, ve çeşitli kaynaklardan aktarmak için kullanıcılar kolaylaştırır. Blockchain veri yöneticisi özelliği kolaylaştırır “hantal görevin entegre mevcut uygulamalar ile veri oturur bir blockchain muhasebe.”

 

XRP belirteçleri dikkate FONKSİYONU Holdinglerin hissedar temettü ödemek

FONKSİYONU Holdings, Japon finansal hizmetler devi, hissedar temettü ödemek XRP simgeleri kullanma seçeneği bakıyor. Özellikle, XRP simgeleri kullanarak ödeme temettü iştiraki MorningStar tarafından ilk kez bu yılın başlarında yapıldı. Bilgi Yoshitaka Kitao, FONKSİYONU CEO'SU tarafından açıklandı. 2020 Mart ayı sonuna kadar, FONKSİYONU program başlatmak niyetinde. MorningStar Japonya 2019 Ağustos ayında XRP kullanarak temettü ödeme planını açıkladı. 100 hisse en az sahip olan hissedarlara temettü olarak 30 XRP ödeyecekti o zaman, MorningStar yönetimi ifade etti.

 

Muhtelif

BİZE SN kurumsal yatırımcılara hisse teklif NYDİG Bitcoin Strateji Fonu planını onayladı

Bitcoin (BTC) vadeli odaklanmış NYDİG Bitcoin Stratejisi Fon, kurumsal yatırımcılara hisse teklif (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) BİZE SPK onayını aldı. Özellikle, SEC dosyalama göre, (NYDİG) New York Digital Investment Group LLC, şimdi sertifikalı yatırım danışmanları ve onaylanıp, müşterilerine hisse teklif Düzenleme Kurumu onayını aldı. Fon, uygun bir müşteri için herhangi bir minimum yatırım şart değil.

Fon açıklıyor kendisi gibi “olmayan çeşitlendirilmiş, kapalı uçlu yönetimi yatırım şirketi sürekli teklifler paylaşmaktadır” amacıyla gerçekleştirilmesi sermaye kazancı ile yatırım BTC vadeli işlem sözleşmeleri. Fonun başlangıç sermayesini 25 milyon dolar ve en fazla hisse başına satış fiyatı 10 $önerdi.

Şirket ayrıca, sadece (Vadeli Emtia Ticaret Komisyonu) ABD CFTC tarafından düzenlenen emtia borsalarında işlem gören nakit olarak ödenen BTC vadeli yatırım yapacağını söyleyerek yatırım stratejisini ortaya koydu.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: