2018 16 Önde gelen Cryptocurrency Hikayeler Olabilir

Morgan Stanley Sheena Şah, analist ve ekibi cryptocurrencies Olası Merkez Bankası kullanmayı öğreniyor. Hükümet tarafından desteklenen cryptocurrencies başka bir finansal kriz karşısında daha derin negatif faiz oranları uygulamak için kullanılabilecek raporda, analistler söz – bu tüketiciler ve finans kurumları koruyacak. Raporu yakından İsviçre ve negatif faiz oranı hakim olduğu Japonya merkez bankaları tarafından incelenebilir. Sheena temelde kağıt banknotlar ve sikkeler olan fiat para, daha derin negatif bölgeye faiz oranlarını bir merkez bankası yeteneğini sınırlayan işaret etti. Bu serbestçe dolaşıma girecek olan hükümet destekli dijital varlıklar ile durum değildir.

HSBC, bu arada, blockchain teknolojisini kullanarak dünyanın ilk ticari finans işlem tamamlandı. HSBC ABD tarım firması Cargill için (Kredi Mektubu) L/C) yayınladı. İşlem Arjantin Malezya için soya bir sevkiyat söz konusu. L/C Hollandalı banka ING tarafından alındı.

Orta Doğu Bahreyn Krallığı araç bakım maliyetini azaltmak için blockchain teknolojisini kullanmayı planladıklarını açıkladı. Trafik Genel Müdürlüğü, tasarım ve teknik uzmanlık sunabilecek uygun ortakları davet etti.

Mükemmellik JP Morgan Blockchain Merkezi yöneten Amber Baldet, başlangıç proje Clovyr onun ayrıntılarını açıkladı. Yeni şirket merkezi olmayan uygulamalar için app store sunacak. Mağaza Ethereum blockchain üzerinde inşa edilecek. Şirket JP Morgan yaptığı ölçü sırasında açık kaynak blockchain projelerinin geliştirilmesi rehberlik eden Patrick Nielsen tarafından kurulmuştur.

Son olarak, 2018 blockchain teknolojisi Konferansı Uzlaşma New York'ta Pazartesi günü başladı. Üç Lamborghini girişinde eğer kripto satın alırsanız, yakında Lambo satın alabilirsiniz stratejik bir açıklama “yapmak için sıraya girmişlerdi.”

Şimdi, üst cryptocurrencies ilgili önemli haberlere bakalım:

 

(BTC)Bitcoin

DX güçler Nasdaq, dünyanın en büyük ikinci Borsası bu teknolojiyi kullanan ilk cryptocurrency değişimi olacak. Cryptocurrency exchange gelecek ay açılacak, ama şimdilik ABD müşterileri kabul etmez. Exchange herhangi bir ücret talep etmeyecek ve Bitcoin (BTC) ve daha üç cryptocurrencies başlamak için sunacak. Daha fazla bilgi edinin.

 

(ETH)Ethereum

Blockchain teknolojisi kazanımlar popülerlik olarak, cryptocurrency ilgili ürünlere yönelik talep de artıyor. Bitcoin vadeli teklif 2017 Aralık ayında başlayan CME grubu, 4 Haziran Listeleme gerçek zamanlı Ethereum fiyatı sunan başlayacak. Fiyat listesi Kraken ve Bitstamp döviz fiyatı veri toplayacak olan Londra merkezli Crypto Tesisleri ile işbirliği içinde yapılacaktır. Daha fazla bilgi edinin.

 

(XRP)Ripple

Japonya'da Tokyo Bankası (BTMU) Mitsubishi UFJ, MUFG bankacılık kolu ve dünyanın üçüncü büyük Bankası ve en büyük Bankası (GPSG) Dalgalanma Küresel Ödemeler Direksiyon Gruba dahil olduğunu Pazartesi günü açıkladı. GPSG katılan ilk Japon Bankası oldu.

MUFG ödeme işlem kuralları ve Dalgalanma var şebeke ticari kullanım için resmi standartları bakım ve geliştirme nezaret Kanada Santander, America Merrill Lynch, Şehir Banking Corporation, Standard Chartered, CIBC Bank ve Royal Bank katılacak. Daha fazla bilgi edinin.

 

Adl Bizim

Ethereum. Rağmen zayıflık olarak cryptocurrency pazar, Ethereum (ETH) olduğunu gösteren işaretler konsolidasyon. ETHUSD çifti 50 günlük ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, SİNYAL göstergesi pozitif döndü. Bu nedenle, ETHUSD kadar kısa vadeli hareket etmek için bekliyoruz.

Alttaki boğa iştahı kazanmak için 675 yakın ETHUSD çifti uzun pozisyon açmak için 950 yakın kitap kar amacı ile planlıyoruz. Riski azaltmak için, zarar Durdur emri kesinlikle 550 seviyesinin altına yerleştirilmesi.

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Litecoin. Bitcoin gölgesinde kalır Litecoin, kısa zaman içinde bu noktada gitmek varlığın bizim seçimimiz. Bu cryptocurrency aşağıdaki resimde görüldüğü gibi alçalan bir kanal içinde hareket ediyor. Ayrıca, ortalama hareket osilatör negatif bir okuma yapıyor. Bu nedenle, düşüş devam etmesi bekleniyor.

İkili ticaret hesaplardan birini kullanarak bir opsiyon sözleşmesi satın almayı planlıyoruz. Yatırım zaman, emin Litecoin fiyatı olun 135 cryptocurrency piyasada dolar istiyoruz. Ayrıca, sözleşme bitiş tarihi olarak 24 Mayıs gibi bir tarih seçin ederiz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: