CBOE Aralık ayında Ethereum Özellikleri Başlatmak İçin

Cryptocurrency pazar (BTC) Bitcoin üzerinde 7 bin dolar seviyesinde aralığı bağlı kalmaya devam ediyor. Ancak, bu eğilim bazı istisnaları vardır. Doge (DOGE) para %50'den fazla, son bir hafta içinde yürüdü ise, (NEO) NEO yaklaşık %40 ile aynı dönemde düştü. Genel duygu hafif yükseliş kalır. Hükümet ve özel seviyede blockchain girişimleri hız kesmeden devam ediyor.

 

Hükümet blockchain girişimleri

(RBI) Hindistan Merkez Bankası destekli rupisi olduğunu (CBDC) Merkez Bankası bir dijital para birimi serbest pratiklik analiz etmek için bir bölümler arası grup kurdu. Grubun kurulması ve amacı 2017-18 Bankası Yıllık Rapor, Nisan ayında Hindistan'ın Para Politikası Komitesi toplantısı sonrasında kaynaklanan önceki raporları onaylayan ele alındı. Merkez Bankası niyeti öncelikle fiat para basma artan maliyetler tarafından tahrik edilir. Hükümet baskı kağıt notlar için harcamak milyon 89 mali 2018 yılında yaklaşık $bekliyor. CBDC oluşturulmasını teşvik eden ek faktörler özel belirteçleri ödemeler işleme sektöründe değişim ve geliş vardır.

 

İçin Petro hiçbir iz Venezuela bulundu

Venezuela henüz Reuters tarafından yapılan detaylı bir zemin etüdü göre cryptocurrency destekli Petro, petrol, başladığından beri 7 ay geçti, hiçbir iz Venezuela bulunabilir. Daha da önemlisi, Cryptoassets Gözetim Maliye Bakanlığı binası içinde fiziksel bir varlığı yok ve kendi web sitesi aktif değil. 5 milyar dolarlık Petro satış yükseltilmiştir, teknoloji geliştirme aşamasında ve kimse alınan ya da kullanmak mümkün olmuştur kabine Bakanı Hugbel Roa belirtildiği gibi, ülkenin devlet başkanı Maduro iddia ederken Petro hakkında konuşurken, örneğin, özellikle, Venezuela hükümet yetkilileri birbiriyle çelişiyor. Tüm Petro destan bir aldatmaca olabileceğini Reuters raporlar.

 

CBOE Ethereum vadeli işlem başlatmak için

Sahibi ve (CBOE) Chicago Board Seçenekleri Değişimi faaliyet gösteren CBOE Küresel Piyasalar, Ethereum vadeli işlem başlatmayı planlıyor. Dünyanın en büyük exchange holding şirketleri Ethereum türev sözleşmelerinin çözümü için temel olarak Gemini cryptocurrency olarak Ethereum işlem fiyatı kullanır. Özellikle, CBOE gelecek vaatlerini geri ödeme için temel olarak Winklevoss ikizleri tarafından işletilen kripto döviz, içinde Bitcoin takas fiyatı kullanır.

 

NPA yeni şifre izleme programı uygulamak için hack önlemek için

Cryptocurrencies yasadışı kullanımı önlemek için, (NPA) Japonya'nın Ulusal Polis Ajansı yeni hareket izleme yazılımı kullanmayı planlıyor. Yazılım 2019 yılında NPA tarafından dağıtılması bekleniyor. Japonya son on yılda birçok büyük hack olaylarına karşı karşıya kaldı. Mt.Gox, şimdi dağılmış bir exchange, 2013 yılında hacked, yaklaşık 200 bin Bitcoins kaybına yol açtı. 2018 yılının Ocak ayında, CoinCheck değişimi (hackerlar için cryptocurrency VİDEO) 530 milyon dolar değerinde NEM kaybetti. NPA açıklanmayan bir firma tarafından üretilen bir yazılım kullanarak gelecekte tekrarlanmasını önlemek istiyor. Yazılım işlem veri almak ve açık kayıtlar görsel bir temsili, diğerleri arasında sağlamak olanağına sahip olacak. Tartışılan amaçla, NPA kenara dağıtım bir sonraki yıl için 35 milyon yen belirledi.

 

Kolombiya cryptocurrency ve blockchain başlatılması vergi feragat edecek

Kolombiya İvan Duque, Başkan, cryptocurrency ve blockchain yenilik için ülkenin tanınmış bir yer haline getirmek için bir niyet ile blockchain başlatılması için vergi feragat etmeyi teklif etti. Duyuru bilgilerini (BİT) haberleşme teknolojisi ANDİCOM, uluslararası kongrede konuşma yaparken, başkan tarafından yapıldı. Teknoloji güvenlik ve şeffaflığın artırılması yolsuzluk en aza indirmek için bir yeteneği vardır, o da inanıyor.

 

Özel sektör girişimleri

Japonya'da LİNE, en popüler mesajlaşma uygulaması, genesis blok geçen hafta oluşturulan kendi yerel para birimi ve blockchain başlattı. Mesajlaşma uygulaması, yerel para birimi ve 1 milyar BAĞLANTI belirteçleri bu amaçla oluşturulmuş toplam DApp geliştiriciler ödüllendirecek. Ayrıca, şirketin 800 milyon cryptos yana aktif kullanıcı ve DApp geliştirmek ve ÇİZGİ blockchain üzerinde dağıtmak kodlayıcıları dağıtmak için ayarlayın olacağını ortaya koymuştur. Kalan 200 milyon rezerv olarak firma tarafından yapılacaktır. Bu cryptos Singapur merkezli Bitbox Borsası takas olabilir.

 

Şifre Hırsızlığı dünya çapında bir endişe

Kullanıcıların izni olmadan madencilik kötü amaçlı yazılım yükleme, şifre hırsızlığı, ‘adında bir süreç büyük bir endişe dünya çapında olmaya başladı. Bu kötü amaçlı yazılım genellikle bazı web siteleri, bu kötü amaçlı yazılım ile gömülü, bir kullanıcı tarafından ziyaret edildiğinde dağıtılır. Bu tür kötü amaçlı yazılım indirme önlemek için, Firefox otomatik olarak şifre hırsızlığı kötü amaçlı yazılım engelleyen bir web tarayıcısı başlatmayı planlıyor. İşlev tarayıcı yaklaşan sürümlerinde varsayılan olarak etkin kalır. Firefox tarayıcı Gece sürümü zaten tesis taşır. Özellikle, Opera bir ay önce masaüstü ve mobil kullanıcıları için benzer bir tesisi tanıttı.

 

Blockchain Eğitim

Blockchain teknolojisi kazanır evlat edinme gibi bir ihtiyaç yeterli bilgiyi müşterileri için uygun yasal ve muhasebe çözüm sunmak için kendilerini güncellemek için firma denetim için doğar. Bu bağlamda, dünyanın en büyük dört muhasebe firmaları İNGİLTERE merkezli PricewaterhouseCoopers (PwC), bir Dijital Hızlandırıcı programı ile 1000 personeli eğitmek için karar verdi. İki yıllık bir program 2019 Ocak ' ta başlayacak. Katılımcıların iş yükü ve blockchain teknolojisi ile yenilik odaklanmak kurtulmuş olacak.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: