Caterpillar Fitch Notu düşüşü Sinyalleri Düşüş

 
(New YORK Borsası:KEDİ) toprak taşıma ekipmanları üreticisi Caterpillar Inc hissesi ile 7 Aralık dolar 97.33 yüksek yeni 12 ayda kayıtlı. Yarın yokmuşçasına Trump ABD altyapısını düzeltmek için verilen stres göz önüne alındığında, inşaat ile ilgili sektördeki şirketlerin hisse senetlerini alıp yürüdü. Fed açıklamasında, Çarşamba günü FOMC toplantı sonunda ihraç edilmesi planlanan, temelleri geri pazarı rehberlik edecek düşünmekteyiz. Yani, bu beklentiye dayanarak, önümüzdeki günlerde bir düzeltme geçmesi Caterpillar stok tahmin ediyoruz.

Detaylı bir araştırma, Ondokuz Mayıs araştırma sırasında analistler, mali canlandırma son derece GSYİH büyümesi için %2 ekleyin belirtti. Böylece, Caterpillar dünya ekonomisine hakim olan zayıflık nedeniyle gelir düşüş uzaklıklar bu şekilde fayda etmeyecek. Caterpillar şirket ABD dışında gelirinin yaklaşık %60'ını alıyor gibi bir veya daha fazla cerrahi Trump politikaları yararlanmış olurdu aslında, kötümserler inanıyoruz.

J. P. Morgan Ann Duignan, analist, şirketin düşük satış hacimleri raporu ve teşvik tazminat 600 milyon dolar daha fazla harcama bekliyor. Daha Caterpillar finans 2017-o 100 milyon kar-y düşüş $y rapor bekliyor. Gelecek yıl için, analistler cari işlem gören fiyattan %6 daha az olan 89 $fiyat hedefi verdi. Ortalama olarak, FactSet tarafından incelenen 22 analistleri hisse senedi $85.23 de 2017 yılında ticaret için bekliyorlar. Bu $95.53 bu Cuma günkü kapanış fiyatının yaklaşık %11 azalma görülüyor.

Şirketin karşılaştığı zorluklar göz önüne alındığında, Fitch “negatif” Caterpillar notunu düşürdü, önce “istikrarlı” derecesi aldı.

Yönetmelik, işgücü ve sağlık politikası reformu BİZE geri getiren işler için gerekli olan Caterpillar Doug Oberhelman, şirketin CEO'SU ve Başkanı söyledi. Piyasa zorluklar düşünüldüğünde çok iyimser olduğunu “nin 39 milyar dolar gelir, hisse başına $3.25 olan analistlerin kazanç tahminleri değerlendiren Oberhelman belirtti. Böylece, önümüzdeki günlerde hisselerinde bir düşüş tahmin ediyoruz.

Hisse senedi satıcıları 95.40 de direnişiyle karşı karşıya olduğu tarihsel fiyat grafiği ortaya koymaktadır. SİNYAL göstergesi şu anda derin negatif bölgeye hareket ediyor. Böylece, Tırtıl daha düşüş bekleyebiliriz.

İkili bir tüccar uygun bir broker tarafından sağlanan ticaret platformu üzerinden (aksi gibi düşük veya aşağıda seçenek olarak anılacaktır) koymak bir seçenek satın alabilirsiniz. Sözleşmesi dayanak varlık fiyatından daha ya $95'e eşit olduğu sürece satın alınabilir. Tüccar tercihen yakın 20 Aralık ya da herhangi bir tarih kullanın, sözleşme bitiş tarihi olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: