Bavyera Blockchain Destekli Eğitim Sertifikaları Vermek

 

Yaklaşık 10 gündür halsiz kaldıktan sonra, cryptocurrency piyasa yukarı dönüş sinyalleri veriyor. (BTC) Bitcoin $7,177 ticaret 6 oranında yükseldi.Son 24 saat içinde 58. (ETH) eter de $147.70 ticaret için %7'lik bir kazanç ile takım elbise izledi. XRP $0.2187 ticaret, %3 oranında bir kazancı temsil ediyor. Son 24 saat içinde kazandırdığı bir diğer önemli altcoins,-$0.05739, %3.5 (XLM-50.28$, %0.3 (VB-$4.08, %4, 4) TRON ($46.18, %4.8-$0.2101, %6.6-$V2, %9.8-$50.43, %8.1-0.0143$, %5.7 TRX), Monero (XMR), Huobi (HT), ZERRE (ZERRE), Litecoin (LTC), Ethereum Klasik, Dash (DASH), Yıldız vardır ) ($210.48, %4.8), 25-$0.0365 (ADA, %5.9), (ATOM-$3.59, %17,7) Cosmos, Bitcoin Nakit (LİNK,$2.26, 4.5%)-$2, %7 (EOS),-$15.42 (BNB, %5.4) Binance Para (OKB-$2.10 11.3%) OKB, tarafındaki zincir bağlantı EOS. Son 24 saat içinde zemin kaybetmiş (top 20 listesi) altcoins-1.23$, 4.0% (XTZ) Tezos vardır, (LEO- $0.9037, vizör%) LEO.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Finlandiya cyberattack tehditleri aldıktan sonra eyleme

Finlandiya Bitcoin bir fidye ödenmediği takdirde siber saldırılara organize etmekle tehdit eden kimliği belirsiz bir grup protestocu kendisini korumak için hazırlanıyor. Egzersiz 200'den fazla fin kamu kuruluşları ve belediyelerden katılım görmektir. Girişim ekibi zorlu bir fidye, siber saldırılara takip ederek farazi hack içerir.

İhtiyati tedbirler #(“veri ihlali 321”) Tietovuoto321 kendisi markalı ve Finlandiya'da 235 kamu hizmetinden Bitcoin talep eden protestocu bir grup tarafından verilen tehditlere karşı basit bir tepki olarak kabul ediliyor.

Girişim kapsamında, devlet daireleri ve belediyelerin web sitelerine iki kez Ekim ayında simüle saldırılarla karşı karşıya. Başka bir egzersiz önümüzdeki hafta yapılması planlanıyor.

 

Almanya elektronik anahtar ile blockchain tabanlı eğitim sertifikaları

Almanya Dijital Bakanlığı ile işbirliği içinde, Münih ve Yukarı Bavyera Sanayi Ve Ticaret Odası 2020 yılının ikinci çeyreğinde eğitim sertifikaları alarak blockchain teslim etmek niyetinde. Blockchain ile yerinde sertifikalarını alarak, işverenler sertifikalar elektronik anahtar yardımı ile orijinal olup olmadığını değerlendirmek mümkün olacaktır.

Dijital İşlerinden sorumlu Devlet Bakanı işverenler blockchain teknolojisini kullanarak sertifikaları özgünlüğünü doğrulamak için bir elektronik anahtar kullanacağı bildirdi.

Dijital Bakanlığı işletmeler blockchain destekli karma değerlerini kullanan sertifikaları özgünlüğünü doğrulamak için izin veren bir web uygulaması kuracak. Başvuru sahipleri işletmeler için bir PDF dosyası ile anahtar havale edebilir. Bir kez anahtar web uygulamasına giriş, belgenin anlık doğrulama neden olur.

Judith Gerlach, Dijital Bakanı Serbest Devlet Bavyera, belirtilen, “Bu fazla büyük bir avantaj için hem de adaylar ve şirketler. Sertifikalar özgünlük sadece bir kaç tıklama ile kontrol edilebilir. Bu dijital kalite mühür bir tür Blockchain, Bavyera Yapılır.”

Eğer blockchain teknolojisi güvenilir kendini gösterir eğer, Bavyera Free State blockchain vermeden önümüzdeki yıllarda tabanlı okul ve üniversite sertifikaları başlamak olabilecek Gerlach edilmiştir. Gerlach söyledi: “belgelerinin bir ilk adım için beton kullanımı blockchain yönetim ve teorik olarak, genişletilmiş için her tür belge ya da sertifika, senet ya da sözleşme. Yakında daha fazla pratik uygulamaları başlatmak istiyoruz.”

 

Blockchain destekli platform Kabile Tezos ile katıldı

Singapur hükümet destekli blockchain platform Kabile Tezos ile Tezos blockchain programcılar için bir eğitim programı sağlamak için ellerini katıldı. Tezos (TSA) Tezos Güneydoğu Asya'nın kar amacı gütmeyen bölümü, Güney Doğu Asya bölgesinde Tezos olmasında kararlıdır. Daha önce de belirttiğimiz gibi ortaklık sonrasında, çabalar blockchain-gerçek dünya uygulamaları için sistemleri çok verimli bina için programcılar çekmek için yapılır. Eğitim programı, 2020 yılının ilk çeyreğinde başlaması planlanıyor.

 

Özel sektör girişimleri

Çin filmi finanse edilen ve Alibaba blockchain tarafından dağıtılacak-tech

E-ticaret devi Alibaba bölümü film Çin filmi finanse etmek ve dağıtmak için bir girişim blockchain teknolojileri kullanmak niyetinde. Dağıtmak filmin adında ‘uzun adımlarla içine Rüzgar,’ girişim olacak Alibaba Resimleri ortağı ile Kırıcı.

Girişim getirileri artırmak için bir girişim, filmi Çin sınırları dışında dağıtılan önemlidir. Amacı gerçekleştirmek için, Alibaba Resimler Kesici ile elde edilen film dağıtım hakları, tokenize için blockchain kullanıyor.

Film finansmanı tokenizing tarafından, içerik üreticileri yatırımcıların büyük bir havuz erişebilir, yerden girişim yakalanma ihtimali artırılması olacak. Platformu film endüstrisine girmek isteyen iki film yaratıcıları ve yatırımcılara yardımcı olur.

 

SAOG Oman, Umman Petrol ve Orpic Grup tam ilk ticari finansman anlaşması

HSBC Bank Umman SAOG ve Umman Petrol ve Orpic Grup R3 Corda platform tabanlı kurumsal düzeyde, blockchain teknolojisi kullanarak anlaşma ilk ticaret finansman tamamlandı. Finansman anlaşması Abu Dabi Ulusal Halı Fabrikası polipropilen satışın bir parçası oldu.

Hareket blockchain platformu kullanarak (Kredi Mektubu) tamamen sayısallaştırılmış L/C açılmış, Umman Petrol ve Orpic Grup yararlanıcı olarak hangi HSBC Umman tarafından başlatıldı. Blockchain teknolojisinin dağıtım 24 saat içinde standart olarak 5 ila 10 gün aksine anlaşma bitirmek için Taraflar kolaylaştırdı.

Kurumsal blockchain üzerinden fon ticaret sayısallaştırma önceden ilk kişi olduğunu Nizar al Ziyaret, Umman Petrol CFO ve Orpic Grup, dikkat çekti. Yorumda ticaret finansman anlaşması, Sadık el Ziyaret, finans ve strateji ticari değeri Önlisans Umman Petrol ve Orpic Grup şunları söyledi: “Bu Blockchain pilot önemli bir istasyonda bizim doğru yolculuğun sayısallaştırma, bir yolculuk başladı ile Yapay Zeka (RPA++) ve devam ediyor kucağa yeni yıkıcı teknolojileri.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: