Irma ABDde İnşaat Malzemeleri Talebi Artırmak için

 
Pyongyang agresif eylemleri geçen hafta ABD çift boğa Rallisi üzerinde çok az olumsuz etkisi vardı. Yen genellikle küresel belirsizlik bir artış olduğunda varlıklar sonra en çok aranan biridir. Yatırımcıların korkuları silkti ve Dolar satın almaya devam ettiği ancak geçen hafta böyle değildi. Güçlü ABD enflasyon verileri ABD dolarının güçlenmesine yardımcı oldu. Cuma günü, ABD Nüfus Bürosu ve New York Fed Ağustos ayında donuk perakende satış ve endüstriyel bir aktivite olduğunu bildirdi. Yine, YENİ, çifti kuzeye aşağıda nedenlerle geçerli hafta içinde hareket etmesini bekliyoruz.

ABD'de perakende satışlar %0.2 m-o-m Ağustos ayında azaldığı ABD Nüfus Bürosu Cuma günü açıkladı. Temmuz ayında, perakende satışlar %0.3 arttı. Analistler, perakende satışların mütevazı 0.1% tarafından Ağustos ayında artması bekleniyor. Aynı şekilde, çekirdek perakende satışlar sadece %0.2, %0.5 bir artış ve önceki ay kaydedilen 0.4 daha düşük% büyüme karşı piyasaların beklentisi artmıştır. Perakende satış altı ayda en büyük düşüş kaydetti motorlu araç satışları %1.6'lık bir düşüş nedeniyle. Elektronik aletleri, inşaat malzemeleri ve giysi satışları da bir düşüş kaydedildi.

Özellikle, bütün büyük sektörlerde geniş tabanlı bir düşüş sorumlu olan kasırga Harvey. Analistler ayrıca kasırga Irma tarafından ekonomi üzerinde olumsuz bir etki bekliyorlar. Üçüncü çeyrekte zayıf bir büyüme post ABD, ancak yılın son çeyreğinde kurtarmak olur aslında, iktisatçıların çoğu inanıyor.

Sanayi üretimi 0.1% m-o-m Ağustos ayında geriledi, bir önceki ay içinde yukarıya doğru revize 0,4 oranında büyüme ile karşılaştırıldığında, aynı gün, ABD Fed belirtti. Analistler %0.1 endüstriyel bir büyüme bekliyordu. Fed düşüş 0.75 yaklaşık% nedeniyle Harvey olumsuz etkiye neden olduğunu tahmin etmişti. Ancak, kapasite kullanım oranı Ağustos ayında %95.1 neredeyse sabit kalırken, geçen ay 102 karşısında%, ve daha fazla veya daha az 76,8%analistler tahmin doğrultusunda.

Empire State İmalat Endeksi okuma 24, 4 Eylül ayında azaldı 23 Ağustos ama 18,2 piyasa beklentisi daha yüksek olan New York Federal Rezerv Bankası da belirtti. Analistler, Harvey ve Irma sonrasında yapı malzemeleri için talepte bir artış bekliyorlar. Tüketici harcamaları güçlü olduğundan, pazar trilyon 4.20 $Hazine portföyleri çalmaya çalıştık Fed planında herhangi bir gecikme tahmin değil. Piyasa katılımcılarının çoğunluğu hala Aralık ayında faiz oranlarında bir zam bekliyor.

Yen, aksine, tehditlerinin Komisyonu, Kuzey Kore'nin yeteneği hakkında yaygın bir şüphecilik olarak zayıflatmak bekleniyor. Bu yüzden, Yen içinde herhangi bir spike için yeterli kar kitap ya da kullanılır. Böylece, temelde, ABD ve parite yükseliş devamı bekleyebiliriz.

Teknik olarak, JAPON çifti 32-süre zarfı yukarıda hareket ediyor. Ayrıca, döviz çifti 110.60 önemli direnç seviyesinden kırdı. Şimdi güçlü bir destek olarak hareket etmesi bekleniyor. Yüksek tarafında, bir sonraki direnç sadece 112.10 ulaşması bekleniyor. Böylece, sayacı, uzun pozisyon olması akıllıca olur.

Etkili bir şekilde döviz piyasasında uzun pozisyon ticaret analizi kullanmak istiyoruz. Ticaret 110.60 yakınında açılıyor. Riski sınırlamak için, zarar Durdur emri 109.60 aşağıda yer olurdu. İçin 112.10 yakın kar kitap planlıyoruz.

Alternatif olarak, çift 110.60 yakın spot piyasada esnaf ne zaman bir arama seçeneği satın düşünebiliriz. Ayrıca, bu seçenek bir hafta boyunca aktif kalmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: