Boğa Bank of America Fiyatlar Bekleniyor

(31 BAC) Bank Of America, hareket bugün ABD'de Cuma günkü istihdam verileri sonrasında oldu. Kamuoyuna hiçbir iç haber bültenleri ise, bir atlamak mümkün olduğunu söyleyebilirim, ama bu varsayım bir teknik analiz daha fazla dayanır.

Zayıf bankacılık sektörü nedeniyle, Ocak hisse senedi fiyatı neredeyse 15 seviyesine düştü gibi BAC acı bir ay olduğunu kanıtladı. Ancak, bu düzeyde açık bir “W” şeklinde olur ve bu en ünlü ters desen: çift kişilik bir alt işaret ediyor.

Bu desen, güzellik desen tamamlandıktan sonra yolculuk için ölçülü bir hareket, ya da en az mesafe olmasından kaynaklanıyor. Bu neredeyse bir tam dolar ile geçerli 16.36 daha yüksek seviyelere işaret ediyor.

Önce bir ticaret almaya karar yapmak için bir sonraki şey son kullanma tarihi almak için desen görünür zaman dilimi bakmaktır.

Hesaba ayın ilk yarısında olduğumuz gerçeğini alarak, ay veya hafta sonu daha uygun olabilir, en azından şu nedenlerle ay son kullanma tarihi sona bir vurgu ile:

  • Desen günlük grafikte oluşan
  • Ense re-test gibi bir süre içinde bu olumsuz hareket için de zaman çok önemli.

Bu nedenle, muhafazakar bir ticaret olarak ay son kullanma tarihi sonu ile çift opsiyon iyilik yapardım. Daha agresif ikili seçenekleri tüccarlar için, hafta sonu da iyi bir seçim olacaktır.

Göz önünde bulundurulması gereken bir şey daha tüm bankacılık sektörünün geç kalmış olduğu gerçeği olacaktır. Ancak, ters SP-500 ve Dow taşır ve bu olası bir ters model için iyi bir teşvik olmalı... ve bir çift dip ters bir kalıptır.

Eğer piyasa BAC etrafında boğa duyguları teyit edecektir eğer görülecektir.

İlginizi Çekebilir: