Theresa Kilo Güçlendirir Güven Oyu Hayatta Olabilir

 

Theresa etkili 1922 Komitesi Başkanı tarafından açıklanan liderlik mücadelesi kazanmaya hazır olduğunu basında çıkan haberlerde gösterilen sonra sterlin dün rakiplerine karşı kararlı bir dönüş yaptı. Ekonomistlerin beklentilerine uygun olan en son ABD TÜFE verileri, serbest bırakılması da kablo üzerinde olumlu bir etkisi vardı.

 

Theresa May güven oylamasını kazandı, pound artırılması

Theresa May liderlik güvenoyu başarılı olması için Muhafazakar milletvekillerinden yeterli desteği olduğunu Sky Haber önceki dün belirtti. Özellikle, 170 Tory milletvekilleri toplam açık bir lider olarak onu desteklemeye devam edeceklerini belirtti. Oy gizli olduğu için hiç bir güvence olduğunu, ancak.

Parti Başbakan bir çoğunluğu elde etmek için 159 en az oy toplamak için ihtiyacı anlamına gelir 317 koltuk vardır. Açıkça desteklediklerini ilan eden önde gelen bazı Milletvekillerinin Christopher Yankesici, Roger Gale, Mike Freer, Chris Grayling, Jeremy Wright, Claire Perry, Karen Bradley, Maggie Throup, Stephen Kerr, Gareth Johnson ve Çevre Bakanı ve önde gelen Brexiteer Michael Yöneten İçerebilir.

Önce oylama başladı, Yöneten " dedi “Ben yedekleme Başbakan %100 – ve ben dürtü her Muhafazakar MP için aynı. Sabit ülkemiz için mücadele ediyor, ve hiç kimse daha iyi bir AB ayrılmak Britanya halkının karar size sunmak için yerleştirilir.”

Aynı şekilde, Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt Bayan Olabilir tam desteğini sundu. Dedi ki: “ben destek Theresa May bu akşam. Başbakan olmak en zor iş hayal şu anda ülkenin ihtiyacı olan son şey zarar ve uzun bir liderlik Yarışması.”

Başbakanı Philip Hammond dedi ki, “Başbakan işe yaradı, çok sert ulusal çıkarlar beri gün gittiği office ve benim tam destek oylama bu gece. Anlaşma onun işlerini ve işlerimizi bizim koruyarak zamanında AB gidiyoruz demektir.”

Haber 1.2660 için İngiliz Sterlini çifti tahrikli, 1.2470 gelen. Milletvekilleri 6: 00 ve 8: 00 arasında dün oy kullandı ve sonuç 9 sularında açıklandı.

Beklendiği gibi, oylama sonucunu Bayan Olabilir lehine döndü. Başbakan 200 117 ile Muhafazakar Parti liderliğinde ona güven oyu aldı. Konuşan Downing Street, o söz getirmek Brexit “insanlar oy için,” dedi vardı ilgi için endişeleri Milletvekilleri kimler karşı oy kullandı onu.

Yeni bir lider eğer Theresa May de devrik olsaydı Brexit süreci geciktirmek olurdu İNGİLTERE Adalet Bakanı David Gauke, yorum güven oylaması kazanmak için PM yardımcı oldu.

ABD'de, İşgücü İstatistikleri Bürosu, ABD TÜFE verileri etkileyici yayınladı. ABD tüketici fiyatları Kasım ayında değişmemiş, bir önceki aya göre benzin fiyatlarında keskin düşüş sağlamıştır. Tüketici Fiyat endeksinde Kasım ayında düz okuma sekiz ayın en zayıf oldu. Ekim ayında Tüketici Fiyat Endeksi %0.3 yükseldi. Kasım ayında sona eren yıl içinde, TÜFE %2.2 artarak, Şubat ayından bu yana en küçük artışı temsil eden, %2.5 Ekim ayında yükselen sonra.

Anahtar tüketici fiyatları sertliği rağmen, genel olarak enflasyon düşen petrol fiyatları ve ABD ve diğer ülkelerde ekonomik büyümenin yavaşlaması belirtileri ortasında hafif.

Buna ek olarak, ABD Ham Petrol Stokları geçen hafta beklentilerin altında kaldı, Enerji Bilgi Yönetimi dün haftalık raporunda belirtti. Ham Petrol Stokları 1.21 milyon varil tarafından haftada 7 Aralık düştüğünü ÇED verileri belirtti.

Bu 2.99 milyon varillik bir düşüş tahminleri ile karşılaştırır, önceki hafta seviyelerinde milyon varillik bir düşüşün ardından, ikinci hafta bir düşüş olmuştur. Ham petrol stok düşüşe ek olarak, Libya'da arz kesintileri de ham petrol fiyatları arttı.

Küresel kıyaslama Brent ham $60.85 bir varil ICE Vadeli işlemler Avrupa ticaret için 65 sent ya da %1.1 kazandı. Ham petrol Rallisi ve zayıf enflasyon görünümü karşısında zayıf döndü.

Teknik olarak, İngiliz Sterlini / çifti resimdeki gibi ters baş ve omuz desen oluşturuyor. Bir sonraki direnç sadece 1.2750 seviyelerinde bekleniyor. Bu nedenle, mevcut ralli devam etmesini tahmin ediyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: