USD Çift Göz FOMC Toplantısı Öncesinde Bu Hafta

Şimdi ticaret bu hafta Aralık ayının ikinci yarısında giriyoruz ve ABD doları pozisyonunu tahmin etmek zordur.

Çarşamba FOMC (Federal Açık Piyasa Komitesi) ifadesi nedeniyle büyük bir göstergesi vermelidir, ve bu 2014 yılında Federal Rezerv son toplantı. Fed piyasaları Gönderen ABD doları hakkında 2015 yılında sinyalleri dikkat etsinler. Aç gözünü de fed ABD parasal genişleme programı sona erdi artık faiz oranlarını yükselterek başlamak için bir sonraki mantıklı adım ve zamanlama herhangi bir göstergeler tutun.

Bu noktada Fed bir yerde 2015 yılında bu oranı yükseltmek, zamanlama, tek anlaşmazlık olan piyasalar aracılığıyla belirli bir duygudur: bazı bu 2015 baharında gerçekleşecek ki, bazı bu 2015 Sonbahar veya sonraki bir olay için tahmin. Focus Çarşamba günkü toplantı olacak bu.
 

:

 
Bu ifade odaklanmak için kelimeler önemli bir zaman vardır“. Fed geç 2015/erken 2016 yılına kadar şey zam olasılığı düşük eğer ifadesi, bu iki kelime içeriyorsa, demektir. Diğer taraftan, bu iki kelimenin çıkarılması, gelecek bahara kadar erken gelmek oranında zam sinyali olacaktır.

ABD doları karşısında nasıl bir tepki verecek? İlk durumda ABD oranları yürüyüş bir gecikme genellikle hisse senetleri için boğa olarak görülüyor olarak sermaye piyasaları tarafından desteklenen, olması gerekirken yönüyle satılır, ana sahipleri olmak, AVRO ve İngiliz Sterlini ile olmalı.

ABD doları daha yüksek değerlere dalgalanma diğer taraftan, Fed kelimeleri kaldırır, deyim onların “önemli bir zaman” bak o zaman, ama, 1,2280 seviyesi çetin ceviz gibi görünüyor dips üzerinde AVRO / dikkatli ol.

Dört saatlik grafikte çift sadece tüm önemli 2-4 trend çizgisi kırıldı ve bu garanti bir fiyat daha yüksek hareket edecek olmasa da, kesinlikle çifti için başka bir ayı piyasasında boğa işareti olduğunu düşen bir kama oluşturur.

Bu Çarşamba günü sonuç ne olursa olsun, ikili opsiyon tüccarlar emtia para birimleri, petrol ve altın piyasalarında neler olduğunu çok iyi zaten fiyatlı olabilir Beslenen bir hareket olmaktan çok piyasa katılımcıları için daha önemli gibi görünüyor gibi kendi hayatına devam etmesi gerektiğini bilmelidir.

Eğer bir tüccar ve bir hesap açmak düşünüyorsanız, broker onaylanmış listemize daha bak. İkili Seçenekleri tüccarlar da onayladı broker listesi için yiyecek ve içecek.

İlginizi Çekebilir: