Morgan Stanley Bulut Microsoft Sollama Amazon görür

 
(NASDAQ: MSFT) Microsoft Corp tarafından 9 Mayıs tarihli haberine etkileyici mali 2017 üçüncü çeyrek sonuçlarına dayanarak, bir hafta süreyle geçerli bir arama seçeneği satın almak için ilgi ifade vardı. 68 dolar makalemize sunma zamanda gelenek olan Azure bulut platform sağlayıcısı, hisse senedi için yaklaşık 70 $bir hafta içinde arttı. Buna karşılık, Ara seçenek para doldu. Şimdi, Morgan Stanley'in raporu ve dijital KİMLİK ağ tabanlı blok zincirinde Accenture ile işbirliği temelinde, $70.53 dün kapalı olan stoku da artmasını bekliyoruz.

Microsoft gelecek yıl nedeniyle bulut bilişim talepteki artış analistlerin yendi olacağını Keith Weiss, yatırım araştırma şirketi Morgan Stanley, devlet de bir analist raporu. 365 Azure veri merkezi ve Microsoft Office büyümede itici güç olacağını Weiss dikkat çekti. Ayrıca, Azure gelişmek ve teknoloji alanındaki en son trendleri binmek mümkün olacaktır. Weiss Azure için talep hisse başına 3.85 dolar, hisse başına $3.32 karşı analistlerin uzlaşma FY18 kazanç neden olacağını umuyor. 80 dolar için hedef fiyat yükselterek, daha önce verilen 72 dolar iken Weiss da Microsoft için “Kilolu” notunu verdi.

Microsoft ikinci sıraya bulut 2017'de gelir açısından Amazon itebilir başka bir raporda, Pacific Crest Securities belirtti. Bulut bilişim girişimlerini milyar 239 beş yıl içinde $ve Microsoft bir aslan payı kazanmak için hazırlıklıyız ulaşacağını benzer bir görüş dile getirerek, Sokakta Brent Bracelin bir analist, tahmin. Microsoft'un ürün platformda bir servis hizmeti olarak, bir hizmet olarak yazılım ve altyapı olarak eşsiz kalır Bracelin inanıyor.

Diğer bir habere göre, Microsoft ve Accenture birlikte blok zinciri teknoloji kullanarak dijital bir KİMLİK ağ geliştirmek için katılıyor. BM destekli projenin 1.1 milyar kişi dünya çapında yasal kimlik belgesi, resmi kimlik belgelerini hedefliyor. Prototipi geçen hafta BM Genel merkezinde açıldı. Dijital KİMLİK mültecilere temel gıda ve sağlık hizmetlerine erişim sağlayacak. Küresel blok zincir market 55.59% bileşik yıllık büyüme oranı büyümesi bekleniyor. Böylece, büyüme umutları, bulut bilişim konusunda liderlik ve analistlerin yükseltme dikkate alınarak, hissesi önümüzdeki günlerde takdir etmesini bekliyoruz.

Microsoft'tan fiyat grafiği 70.15 de hissesi desteği gösterir. Sıfır çizgisi üzerinde hareket eden momentum göstergesi, hisse senedi geçerli boğa iştahı yansıtır. Ayrıca, hisse senedi 50 günlük ortalamanın üstünde kırık var. Böylece, hisse fiyatı artışı bekleyebiliriz.

Bir arama seçeneği yatırım yaparak, yaklaşan yükseliş kazanmak için kendimizi konumlandırmak istiyoruz. Bir hafta içinde sona erecek olan bir sözleşme teklif eden ikili bir komisyoncu olur diye düşünüyoruz. Son olarak, giriş Microsoft yakın nakit piyasasında $70 esnaf ne zaman yapılmış olurdu.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: