FOMC Toplantısı Öncesinde USD Çifti için ticaret etkileri

 
Önceki hafta bir patlama ile başladı, bu anlamda hemen hemen tüm para birimi çiftleri (Tarım Dışı İstihdam) NFP (Japonya Merkez Bankası) Kuroda Japonya Merkez Bankası gördüğünü Asya oturumunda (Yen) yen tartışırken ters gören bir Pazartesi sonra.

Artık Japonya Merkez Bankası %2 enflasyon hedefine ulaşmak için gerekli zayıf bir Yen gördüğü gibi oldukça ilginçti ve avantajları daha zayıf bir para biriminden daha fazla sıkıntı vurguladı. Konuşma anında, YENİ, çifti 124.60 alanda işlem gördü ve birkaç dakika içinde 123 aşağıda kırdı, onun ardından çile boğa bırakarak.

Aynı zamanda avro / Japon 140 138 başa düştü, sadece bu Seviyeleri ve haftanın geri kalanı için 139 ile flört tersi için.

ABD'de Perakende Satışlar serbest bırakıldı zaman ABD için, tüm yol 122.50 için düşüş sonrasında, 124 yukarıda yüksek sürükleyin her bir şekilde gördü. Beklentileri dövdüler, Fed'in faiz artışı senaryoları için yakıt ekleyerek, ama piyasa yüksek aşamadı.

Yukarıda ne demek oluyor?

Pazar önümüzde, FOMC (Federal Açık Piyasa Komitesi) toplantı, ifade ve basın toplantısında büyük olay öncesinde kadar olduğu anlamına gelir.

Bu Fed tüm yıl için dolar için hızını ayarlamak için pek çok defa konuştuk, toplantı. Oldukça düşük üzerinde gerçek bir hareket olmaktan çok, daha önemli takip etmek basın toplantısı ve Yellen Bayan ne demek olduğunu söyleyebilirim.

Eğer Fed dayanak noktası dörtte bir oranında zam yaparsa, ABD doları tüm tahtaya uzmanlar ne diyor gibi, ne olursa olsun uçmalı, bir zammı asla algo etkili kafayı yiyecek gibi fiyatı vardır.

Sonuç olarak, AVRO, İngiliz Sterlini ve Amerikan Doları ile ilgili çiftleri oldukça agresif ters hareket etmeliyiz. Büyük dalgalanmalar basın toplantısı ve ekonomik tahminler de serbest zaman beklenmelidir.

Böyle bir senaryo üzerine, AVRO ve İngiliz Sterlini / ABD doları arasında da daha geçen hafta kablo kuvvetle temelde hiçbir haber üzerinde yükselen, 1.56 seviyesi ile flört gördüm anlamda bir AVRO daha yüksek bir İngiliz Sterlini iyilik yapardım. Fed hiçbir hareket ve 1.60 ulaşabilirsiniz.

Özkaynak bileşeni hareket ettikleri şekilde etkileyen bir büyük bilinmeyen CHF çifti ile birlikte gelir. Hiçbir yürüyüşe, hisse senetleri agresif ters hareket etmeliyiz ve daha düşük herhangi bir JAPON hareket bir yere koyacaklar.

Ancak, yine de JAPON çifti avro / Japon 134 alanı çekici olması gerekirken, er geç olmasından 120 seviyesinin altında kırmak için hazır olduğunu söyleyebilirim.

Bu seviyelere ulaşması gereken tek bir yolu var: Çarşamba günü, ya da yakında Çarşamba günü Fed kararı sonrasında Fed ile.

İlginizi Çekebilir: