Zayıf Tarım Dışı İstihdam Verileri Dolar Zayıf BİZE Döner

 
Trump Çin ürünleri ticaret tarifelerinin başka bir 100 milyar dolar değerinde koyma tehdidinde doları Kanada Doları karşısında geçen hafta düştü. Beklendiği gibi, Çin, buna benzer bir şekilde isabet edeceğini söyledi. Kanada Doları, tam tersine, NAFTA müzakerelerinde ilerleme nedeniyle güçlendirdi. Hakkında 1.2720 ticareti olan ABD doları / Kanada Doları çifti, azalan bir not altında verilen ayrıntılar nedeniyle önümüzdeki hafta içinde kalmasını tahmin ediyoruz.

ABD, Meksika ve Kanada NAFTA müzakerelerde önemli ilerleme kaydediyor geçen Perşembe, Kanada Başbakanı Justin Trudeau doğruladı. Kanada Doları zayıf bir not on yıl başladı, özellikle NAFTA Anlaşması ile ilgili sorunlar nedeniyle. Yani, haberleri Kanada Doları için boğa olarak kabul edilir. Ayrıca, iş verileri de ekonomide bir iyileşme gösteriyor.

Kanada İstatistiklerine göre, ekonominin Mart ayında 32,276 iş ekledi 20.100, önceki ay kaydedilen ve 15,400 daha fazla iş eklemeleri analistlerin beklentileri ile karşılaştırıldığında. Özellikle, iş eklemeleri tam zamanlı kazancı tarafından atıldı. Ayrıca, işsizlik oranı değişmeden %5.8 olarak gerçekleşmiştir, Şubat ile karşılaştırıldığında, ve analistlerin beklentileri doğrultusunda. İş eklemeleri 2016 ikinci yarısından bu yana artmaya devam devam. -O-y, y olarak, toplam istihdamın %1.6 ya 296,000 yükseldi. Dolar, tam tersine, zayıf ekonomik veri ve belirsizlik muzdarip nedeniyle Çin-ABD Ticaret Savaşı neden oldu.

İşgücü İstatistikleri US Bureau göre, tarım dışı sektör Mart ayında 103,000 iş parçasını ve 420.000 işi eklemeler analistlerin beklentilerini cevapsız. Önceki ay boyunca, Tarım Dışı sektör 750,000 işleri ekledi. İstihdam artışının ağırlıklı olarak sağlık, madencilik ve imalat sektöründe oldu. Ayrıca, Hane halkı Anket verilerine göre, işsizlik oranı değişmeden %4,1 Mart ayında durdu, bir önceki aya göre. Ekonomistler işsizlik oranının yüzde 4 ' e düşüş bekliyorduk. Altıncı ay üst üste işsizlik ise değişmeden kalır. ABD'de işsiz sayısı 6.60 milyondur.

Dolar için tahminler ABD-Çin Ticaret Savaşı ilgisiz nedenlerle düşüş olduğunu analistler Reuters anket gösterdi. 55 stratejistler neredeyse 30 doların performans bakış açısı ABD ve Çin arasındaki ticaret Savaşı nedeniyle hiç değişmemiş " dedi. Katılımcıların yaklaşık 16 dolar daha fazla ticaret Savaşı nedeniyle zayıflatacağına inanıyor. Analistler, ABD doları, yalnızca ekonominin beklenen veya ticaret açığının önemli ölçüde daralır daha uzun bir süre için daha güçlü kalırsa düşüş eğilimi patlak verir. Yani, temelleri USDCAD çifti düşüş devam iyilik.

Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, ABD doları / Kanada Doları parite grafikte bir baş ve omuz desen kurdu. Destek olarak çalışan yaka da bozuldu. Bu yüzden, döviz çifti daha derin bir düşüşe geçmesi bekleyebilirsiniz. Para akış indeksi okuma 50'nin altına düştü. Yani, ABD doları / Kanada Doları parite biraz daha bekleyebiliriz.

1.2720 yakın kısa pozisyon, yukarıdaki veriye zarar Durdur emri ile, zaman içinde bu noktada en ideal ticaret gibi görünüyor. Döviz çifti aşağı doğru hareket başladığında, kısa pozisyon karşılamak için 1.2540 yakın satın almak istiyoruz.

Ayrıca, opsiyon sözleşmesi fon fazlası bizim park edebiliriz. Ancak, bunu yapmak için, sözleşme 18 Nisan ' a kadar geçerli olması gerekiyor. Ayrıca, ABD doları / Kanada Doları parite 1.2720 yakın döviz piyasasında işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: