Daralmış Ticaret Fazlası Dönüyor Yeni Zelanda Doları Zayıf

 
Güvercinimsi faiz artışı ve altyapı üzerinde artan harcamalar gibi kurumlar vergisi kesilmiş olarak seçim vaatleri sunmak ve Trump ile mücadele bir arada, son bir ay için zayıf Dolar tuttu. Aslında, Trump ralli tüm kazançlar tamamen çözülmemiş olmuştur. Yeni Zelanda doları, bu arada, güçlü süt fiyatları ve imalat aktivite artışı üzerine yürüdü. Ancak, şu anda 0.7300 düzeyde ticaret NZDUSD çifti, burada belirtilen nedenlerden dolayı bir düşüş başlamasını bekliyoruz.

JP Morgan, para piyasası ile ABD doları düşük fiyatlandırma düzeyinde analistlere göre aşırı düzeyde gitti. ABD doları ucuz ticaret ayrıca, oranı-yayılma modelleri gösteriyor. Ayrıca, bir ters ABD doları döngüsel underperformance görülür. Bu bulgular, başlıca para birimleri karşısında değerlendirme Dolar olan değeri esas alınmıştır. Analiz temelinde, JP Morgan ABD doları diğer önemli para birimleri karşısında 2.5 kadar% değerinin altında olduğunu tespit etmiştir. Böylece, JP Morgan analistler, bu yılın ikinci yarısında ABD doları bir ralli tahmin edilmektedir.

Yeni Zelanda ekonomisi, aksine böyle sürdürülemez enflasyon konut piyasasında, zayıf ekonomik büyüme ve bir tepe gibi çeşitli sorunlar yaşıyor. Kiwi doları da carry trade para birimi olarak cazibesini kaybetti. Aslında, İstatistikler Yeni Zelanda tarafından bildirilen ticaret dengesi verileri açıkça mücadele eden bir ekonomiyi canlandırıyor. Ticaret dengesi fazlası N 103 milyon$Mayıs ayında azaldı, N 420 milyon analistler tarafından beklenen milyon 536 geçen ay$ve N daha düşük$. Yıllık ticaret açığı N 3.8 milyar dolara ulaştı N 2017 Nisan ayında 3.6 milyar$. Bu nedenle, yukarıdaki detayları dikkate alarak, NZDUSD çifti hafta öncesinde düşüş bekliyoruz.

Teknik olarak, NZDUSD çifti 0.7310 düzeyde direnç karşı karşıya. SİNYAL göstergesi NZDUSD çifti döviz kuru ile negatif bir sapma yaptı. Böylece, çifti bir sonraki büyük desteği bulunduğu 0.7180, en düşük düşüş bekleyebiliriz.

Döviz piyasasında, 0.7300 yakın NZDUSD çifti kısa pozisyon oluşturmak istiyoruz. Eğer çift olarak tahmin edilen reddederse, 0.7180 yakın kar kitap yapardık. Büyük kayıpları önlemek için, 0.7350 yukarıdaki dur kaybı bir sipariş vermek istiyoruz.

Ayrıca, aynı zamanda yatırımımızı %80'e kadar geri kazanmak için bir seçenek satın almak istiyoruz. Çifti 0.7300 yakın esnaf zaman uygun bir ikili komisyoncu sözleşme satın almak istiyorsunuz. Bu Sözleşme, bir haftadan az bir süre için geçerli olması gerektiğini söylemek gereksiz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: