Twitter Ayı Citron var ‘Kısa’ Araması Açar

 
Twitter Inc hissesi. Sosyal medya şirketi kısa devre olduğunu Andrew gittikten sonra (NASDAQ: TWTR) %12 Salı günü düştü, satıcı, kısa bilinen bir şey açıkladı. İronik Citron Araştırma ile kim, Sol, bir tweet ile kararını açıkladı. Twitter Sol tartışmalı bazı iddialar reddetti olsa bile, yine de, Facebook kullanıcı veri kesinlikle güvenlidir yatırımcı topluluğu ikna etmek için yönetir kadar hissesi karşı duyarlılığı ayı kalmasını bekliyoruz. Twitter hissesi $16.00 Çarşamba günü kapalı.

Faaliyetlerine Facebook daha fazla düzenleme talep Andrew Sol göre, Twitter “en savunmasız” sosyal medya şirketi. Twitter hissesi $25 $32 yaşında ve ticareti bu argüman dayalı, Sol inanıyor.

Tweet sosyal medya devi Facebook en büyük kriziyle karşı karşıya, Cambridge Analytica, siyasi araştırma şirketi, 50 milyon Facebook kullanıcıları için yetkilendirme olmaksızın ilişkin veriler elde raporları takip ederken gerçekleşiyor. Facebook hisseleri şimdiye kadar 11'den fazla Mart ayında% düştü.

Alaycı bir not, Twitter veri lisanslama kesimi ile kullanıcı verilerini satarak oluşturmak için 400 milyon 2018 dolar öngören bir “Senato öğrenene kadar” Beklemek istedi yatırımcılara Ayrıldı. Citron Araştırma da Twitter kullanıcı verilerini satmıyor ve reklam yoluyla oluşturmak için 400 milyon dolar hedefliyor olduğuna işaret etti.

Gelir lisans veri büyürken özellikle, Twitter'ın reklam geliri 2017'de düştü. Tam olarak, veri lisans gelir, 333 milyon dolar oldu, geçen yıl 282 milyon$. Bunun yerine, reklam geliri için 2.11 milyar dolar oldu, geçen yıl 2.25 milyar$.

Ayrıca, Sol Facebook ve Google ile Birlikte belirtilen “var, Twitter artık (R-Iowa) Senato adalet Başkanı Chuck Grassley tarafından 10 Nisan veri gizliliği ile ilgili bir mahkeme çekti ediliyor.”

Güvenlik kaygıları yanı sıra, Sol da Twitter yüksek ileri PE oranı altı çizili, Facebook ve Google ve tarihsel olarak düşük faiz kısa olanlara göre sahip. Ayrıca, Citron ayrıca şirketin içerdekiler/son zamanlarda 300 milyon dolar değerinde hisse senedi teslim sattık olduğuna işaret etti. İçeriden satan büyük bir miktar hissesi 50 dolar ticaret olduğunu ne zaman 2015, oldu. Bir yıl sonra, hisse senedi $14'e düştü. Olayı tekrar büyük olasılıkla bu sefer de bu nedenle, Citron inanıyor.

Twitter Citron iddiaları yalanladı. Şirket” ve “kamu tweetler herkes tarafından görülebilir ve aranabilir " doğası gereği ortak olduğunu “açıklamıştır.”

Twitter da “veri lisans işimizi ortak veri üzerine bina tarafından Twitter inanılmaz kullanır yakalamanıza yardımcı olur ifade etmiştir. Lisans işimizi aksine yanlış [doğrudan mesaj] ve herhangi bir rapor satmaz.”

Bu açıklamalar rağmen, Twitter şimdi çapraz ateşe yakalandı ve paylaşımları Facebook ve diğer sosyal medya şirketleri mümkün olduğunca erken yatırımcılar için en iyisi sorunu çözmek kadar düşüş kalmaya devam edecektir.

Teknik olarak, hisse senedi 31.40 destek kırıldı. Bir sonraki büyük destek sadece 25 var. Stokastik osilatör düşüş bölgesine doğru iniyor. Bu nedenle, leylek kısa vadede düşüş kalmasını bekliyoruz.

Mevcut düşüş ticaret için, bir opsiyon sözleşmesine yatırım imkanı bakabiliriz. Bu seçenek 5 Nisan önce sona. Ayrıca, yatırım sırasında, Twitter hissesi 29 dolar ticaret olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

 

İlginizi Çekebilir: