Morgan Stanley E $13bln İçin Ticaret tefeci Alır.

 

(31 MS) Wall Street Yatırım Bankası Morgan Stanley değer 13 milyar dolarlık bir all-stok anlaşma (Nasdaq: ETFC) E*TRADE Financial Corporation alıyor. Brokerlik sektörü Konsolidasyon ve neredeyse sıfır 2019 yılında komisyonlar keskin bir düşüş için önde gelen iş modellerinde büyük değişiklikler bir dönemden geçiyor. Devralma açıklanmasının ardından, Morgan Stanley hisseleri 04% düştü 53.75 ya da $1.5 dolar. Aynı şekilde, E-Ticaret payları ile 54.73 hisse başına 21.81% veya $9,80 $ ' a yükseldi.

-Morgan Stanley tabanlı New York Ticaret E-satın almak stok hisse başına $58.74 kabuk. Kombine varlık tutun trilyon 3.10 müşteri varlıkları dolar olacak. Özellikle, E-Ticaret, milyar 360 istemci varlıklar 5.20 milyon yatırım hesapları ve daha fazla$, Morgan Stanley'in 3 milyon hesap Ekle ve istemci varlıklar 2.7 trilyon dolar olacak.

Sağlam mevduat tabanı göz önüne alındığında, E-Ticaret Morgan Stanley için cazip bir hedef oldu. E-Ticaret yılda müşteri Mevduatı alır 56 milyar dolar civarında. Morgan Stanley, yüksek net değer müşterilerine finans mevduat yükseltmek için mücadele olmuştu. Bankanın kabul ettiği Mevduatı ki sonuç “önemli finansman yararları için Morgan Stanley.” Morgan Stanley bekliyor kazanıyor yaklaşık $400 milyon masraf sinerji ile birleşme.

Anlaşma tamamlandıktan sonra, E-Ticaret Mike Pizzi CEO'SU Morgan Stanley katılmak ve iş yönetecek. Wall Street'teki analistler, Morgan Stanley E-Ticaret ünlü markası tutmak için bekliyorlar.

E-ticaret satın Morgan Stanley istikrarlı bir büyüme elde etmek için izin verecek nasıl Morgan Stanley Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'SU James Gorman açıkladı. “E-TİCARET temsil eden olağanüstü bir büyüme fırsatı için bizim varlık Yönetimi, iş ve ilerleme bizim varlık Yönetimi strateji. Buna ek olarak, bu daha fazla bilanço ışık iş karıştırmak için firmamız on yıllık geçiş devam ediyor, gelir daha dayanıklı kaynakları vurgular.”

Devin Ryan, HAFIZA Menkul Kıymetler Genel Müdürü hisse senedi araştırma, anlattı nasıl Morgan Stanley yararı olabilir stok planı müşterilerinin E-ticaret.“Her ikisi de servet yönetiminde yıl için Morgan Stanley büyüme girişimi Morgan Stanley varlık yönetimi müşterileri için müşterileri dönüştürüyor şirket hissesi planı işletmeler lider ve büyük bir parçası. E-Ticaret yaklaşık 2 milyon şirket hissesi plan müşterisi var ve bu stratejik Morgan Stanley bu müşterilere dönüştürmek için potansiyel bir fırsat genişler.”

Satın alma anlaşması, 4. ÇEYREK 2020 yılında tamamlanması beklenen değeri 26 milyar dolarlık bir all-stok anlaşma Charles Schwab tarafından TD Ameritrade geçen yıl devralma başarılı olur. E-Ticaret indirim komisyonculuk sektöründe marj baskısı nedeniyle sıfır komisyon ticareti nedeni ile boğuşuyor gibi bazı büyük brokerlik şirketi tarafından satın alınması için gelecek olabilir bu özellikle, o dönemde, pek çok analist, kehanet. Schwab sıfır komisyon ticareti programı tanıtmak için ilk üst brokerlik firması olmasından sonra geçen Ekim ayında, Sadakat ve E-ticaret başka bir seçenek kalmadı ama online ticaret ücretleri düşecek.

E-Ticaret hissedarların bir anlaşma almış hisse senedi araştırma Devin Ryan, HAFIZA Menkul Kıymetler Genel Müdürü inanıyor. Morgan Stanley, hisse senedi fiyatı yaklaşık %40 prim Schwab önce E-Ticaret hisseleri satın alıyor-TD Ameritrade anlaşma açıklandı.

Satın akılda uzun vadeli planları ile yapılmış Ryan inanıyor. O dedi ki, “Morgan Stanley, orada bir uzun vadeli stratejik oyun burada dijital fırsat elde ediyor ve yeni kurumsal müşterilere hizmet ve daha yüksek bir yüzdesi onların cüzdan zamanla.”

İlginçtir, devralma anlaşma muhtemelen aracı firma baskı altında Robinhood gibi İnteraktif Broker ve Silikon Vadisi başlangıç olarak küçük broker-koyacağız. Robinhood 2013 yılında hisse senedi alım satım sunmaya başladı hatırlanacağı.

Satın anlaşma Morgan Stanley hissesi boğa önümüzdeki günlerde teslim olması bekleniyor.

Morgan Stanley hissesi 52 direnci kırmış, tarihsel fiyat grafiği gösterir. Hissesi de 50 günlük ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, stokastik osilatörü boğa bölgede bulunmaktadır. Bu nedenle, hisse senedi gün kala hareket bekleniyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: