Alfabe Endişe Kazanç Büyüme Üzerinde İndirgenir

 
Analist “tut” derecesi, daha önce verilen “al” notunu stok ardından baskı altına girdi (NASDAQ: GOOG) Alfabesi, internet arama motoru devi Google, ana şirket, hisse senedi, geçen Perşembe günü reddetti. Bir hafta önce hatırlanacağı, Goldman Sachs, yatırım bankacılığı devi, bu tür Facebook, Microsoft, Amazon, Apple ve Google gibi teknoloji hisselerine çok fazla eğilerek önlemek için yatırımcılara tavsiye etti. Yani, bu düşüşü sonrasında, pazarda mevcut değerlemeler de teknoloji hisselerine holding hakkında biraz gergin olmuştur. Böylece, Alfabenin hisse senedi kısa vadeli bir zayıflık bekliyoruz.

Müşterilere gönderilen raporda, Canaccord Genuity Michael Graham, bir analist, en popüler teknoloji hisse senetleri değerleme hakkında büyüyen bir endişe olduğunu söylemiştik. Buna dayanarak, Graham tutmak için “” Alfabenin stok döndürüldüğünü, önce “satın al” değerlendirmesi.

Graham Üç Sebep üzerinden düşürme onun haklı. Son iki yılda elde edilen büyüme YouTube ve Mobil Arama reklam yükünde bir artış olduğu gibi tekrarlanması zor olan ilki, inanıyor. İkincisi, derinlemesine bir segment analizi temelinde, Graham geçerli brüt kar marjı tahminleri Alfabesi kazanç tahminleri karşılamak için mümkün olmayabilir bu yüzden çok yüksek ve bir sonuca vardık. Son olarak, Graham, şu anda 24 x ileri PE oranında ticaret, Google, göre tarihi değerleme tarafından pahalı görünüyor.

FANG (Facebook, Amazon, Netflix ve Google) hisseleri bu yıl şimdiye kadar %20'den fazla düştü, S&P 500 %9 kazanç için karşılaştırdık. Google için $1000 hedef fiyat doğrulama sırasında şirket zor 2018 mevcut büyüme oranı korumak için bulacağını, Graham belirtti. Teknoloji hisse senetleri, Goldman Sachs ve Canaccord Genuity piyasa analiz raporları tarafından oluşturulan, ilgili genel olarak olumsuz duyguları Alfabenin hisse senedi düşüş kısa vadede devam etmesi bekleniyor.

Fiyat grafiği 960 hissesi için direnç gösterir. Stokastik osilatör ayı diliminde. Hissesi daha fazla olur o 875 ve 902 arasında bulunduğunu ve bu boşluğu gösterir. Yani, katip olarak kısa pozisyon almak daha akıllıca olur.

Opsiyon yatırım yaparak, Alfabenin stok kısa pozisyon taklit etmek istiyoruz. Ayrıca, 28 Haziran seçenek son kullanma tarihi bizim seçim olacaktır. Ticaret sadece Alfabe $960 yakın NASDAQ esnaf ne zaman açılacak.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: