FOMC Odak Draghi Yorumları Kaza olarak Euro

 
Piyasa katılımcıları (Avrupa Merkez Bankası) Avrupa Merkez Bankası geçen Perşembe günü meydana geldiği basın toplantısında söyleyeceği sözler üzerinde duruldu geçen hafta odak Euro oldu.

Bu söyleniyor, genel olarak piyasalarda ve özellikle Euro ile ilgili hiçbir çiftleri her hafta gittiğini belirtmekte yarar var. Hiçbir “değişim” faiz oranı duyuru, sürpriz kimse nereye götürdüğünü Perşembe günü ECB olayına kadar vardı.

Basın toplantısı başladı. An ECB Başkanı Mario Draghi ilk sözleri çıkardı, Euro agresif listelenen tüm diğer para birimleri karşısında düşmeye başladı.

Bunun nedeni ise mevcut enflasyon koşulları enflasyon sıfır seviyesi altında geçen ay geldi (NOT:) değiştirmezlerse Draghi daha fazla teşvik için sinyal geliyor, ve bu da merkez bankasının yüzde 2 hedefinin altında olduğunu. Avrupa Merkez Bankası yine Aralık ayında bir sonraki toplantıda bu gözden geçirecek.

Şu anda, AVRO ve bir kaya gibi 1.13 seviyesinden düştü ve Cuma günü geç 1,10 alanının altındaki seviyelere ulaşana kadar durmadı. Bırakılan sadece Euro çifti değildi. Bu, birlikte EURGBP geçerek burada bahsettiğimiz ve ayı olduğumuzu bahsedilen iki döviz çiftleri vardır. Evet, aşağı yönlü hareket geldi, EUR / USD çifti günlük grafikte d trend çizgisi kırıldı b olarak teyit Akit ' a basın. Düz bir desen günlük grafikte yükselen kama da bazı sınırlamalar var gibi EURGBP teyit etmek üzere.

İlerlemeye, ABD doları kullanan bir olay bu hafta gidiyoruz. FOMC (Federal Açık Piyasa Komitesi toplantısı sonuçları Çarşamba günü açıklanacak ve piyasa bu olay daha önce yer alacak çok ilginç olacak.

Sonra FOMC önce ve en az direnç yolu Haçlar ve majors ticaret olacağını söyleyebilirim. Haçlar dolar taşır, AUDCAD çifti, EURGBP ve EURJPY ve kısa tarafında uzun tarafını tercih ediyorum tüm Haçlar etkilenmiş olmasıdır.

Eğer yukarı taşımak CAD zayıflık veya AUD güç tarafından tahrik olacak Eğer AUDCAD daha büyük zaman dilimlerinde kırmak için AKİT bir üçgen oluşturan ve şu anda belli değil. Görülecektir.

Bay Draghi orta vadede kısa Euro boğalar için hiçbir açık kapı sol olarak avro / Japon Yeni ve EUGBP Haçlar hala düşüş vardır.

İlginizi Çekebilir: