DuPont Beklentileri Kaçırır gibi hisse Fiyatı Hala Boğa

 
İç kavgalar ve Ocak ayı kazanç raporu gösterdiği gibi eksik gelir rağmen, DuPont (DD) hisse fiyatı daha da değer kazanması bekleniyor.

Şirket gelir bayan için ana nedeni olarak dünyada BİZDEN daha güçlü dolar gösterdi ve kaybı beklenenden çok daha güçlü olduğunu söyledi.

Ancak, küresel talep güçlü konumlandırma ve bir pikap sadece hisse fiyatı artırmak gerekir.

Küresel talep toplama bir gelişme hem ABD hem de şimdi Avro bölgesi Haritayı işaretler olarak kabul edilmelidir. Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa'da son PMI hizmet sektöründe genişlemeci bölge gösterirken yıllık bazda sağlıklı 3 %-4% bir hızda büyüyor. ECB genişleme ve büyüme üstüne koy orta-uzun vadede yer için hazırlanıyor.

Fiyat şimdi 78 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı ama bu yüksekler gezisi ters bir desen daha kırdı gibi davranan bir üçgen peşinde olduğu gibi teknik açıdan da yüksek bir fiyat DD iyilik. Karmaşık bir düzeltme 72 $seviyesi civarında o noktadan yapıyorsunuz takip hareketi sona erdi demektir.

Ancak, bir düzeltme ihtiyacı var ve eğer hala 1. bölümde gelirse hareket ay, bir hafta ya da son kullanma tarihi 2. yarı gelirse 76.50 $alana daha düşük bir hareket DuPont arama seçenekleri satın alma, ay sonu gibi bir son kullanma tarihi seçerek iyilik yapardım.

İlginizi Çekebilir: