Kar Dönen Q4 Boğa Transocean

 
(31 RİG) offshore delici Transocean hisse fiyatı 21 %10.68 için son bir hafta içinde arttı. Diğer taraftan, ham çoğu zaman geçen hafta zayıf kaldı. Aykırı hareket esas olarak aşağıda tartışılan sermaye/türev piyasası, dördüncü çeyrek sonuçları ve faaliyetleri nedeniyle olur.

Şirket Şubat ayının son haftasında Maliye 2015 dördüncü çeyrek sonuçlarını açıkladı. Çeyrek için gelir oldu 1.9 milyar$, 5 milyar 2.2 mali 2014 yılının dördüncü çeyreğinde kaydedilen $%17 düştü. Gelir azalması için bir yıl öncesine göre neredeyse yarı yarıya (ABD) Kulesi sayısında azalma teçhizat ve iptaller nedeniyle oldu. Mali 2015 dördüncü çeyrek net karı 611 milyon$, 2014 yılının benzer döneminde 739 milyon dolar net zarar ile karşılaştırıldığında. Ayarlanabilir kazanç hisse başına $yükseklikleri ise analistlerin beklentisinin üzerinde olan hisse başına 1.05 idi.

-O-y, y olarak, mali 2015 yılı dördüncü çeyreğinde, çeşitli maliyet azaltıcı tedbirler yoluyla, şirket %39 oranında, işletim ve bakım maliyetleri azaldı.

Ayrıca, derin deniz ve ultra-derin deniz şamandıra kesimlerinden daha düşük jack-up filo kullanımı ve düzenli günlük gelirleri şirket zor iş senaryo inkar etmek için etkinleştirin. Şirketin sipariş koşulları 31% önceki yıla göre azaldı, ama hala rahat 15.5 milyar $2016 Şubat ayı olarak duruyor.

Şimdi hisse senedi ve türev piyasalarda eylemleri geliyor, stok-için-kısa faiz özkaynak şamandıra oranı yaklaşık 34% ' dir. Oranı şirket hisselerinin olağanüstü Numarasına Göre sayaç kısa pozisyon ölçer. Kısa pozisyonlar sonunda hisse senedi piyasasında hisse satın almaktan kapalı olmak zorunda. Kısa satıcıların hisseleri geri satın almak, fiyat genellikle yukarı hareket eder. Şirket beklenen sonuçları daha iyi raporlar sonra hisse boğa döndüğünde bu oldukça doğru.

Türev piyasada, 9 kullanım fiyatı ve 22 Nisan'da sona erecek 10,000 uzun görüşmeler New YORK Borsası'nın geçen hafta satın alındı. Büyük piyasa katılımcıları fiyat $9 aşağıda gelecek haftalarda inmeyecektir anlamına gelir. Pazar şirketten iyi sonuçlar başka bir set bekliyor şirket, 4 Mayıs 2016 ikinci çeyrek kazanç bildirmek için planlanmış olduğu gerçeği göz önüne alındığında, öyle görünüyor. Bu nedenle, yukarıdaki detayları dikkate alarak, temelde, zaman bu noktada uzun pozisyon almak daha iyidir anlaşılmaktadır.

Birkaç kez dışında, teknik olarak, hisse senedi 8.50 ve 9,80 arasındaki aralığa bağlı kalır. Stok grafik ve göstergeler ortaya iyi bir sonuç beklentisi ralli olabilir. Stok sadece bir çentik 9.75 50 günlük hareketli ortalamasının altında. Yükseliş yakında tezgahın içinde başlayacağını ayrıca, RSI yukarı doğru eğim gösterir. Bir sonraki büyük direnç 12'de.

Bu nedenle, teknik açıdan bakıldığında, bir ikili opsiyon tüccar $12 bir grev fiyat ile bir dokunuş opsiyonu bir sözleşme yürütmek için daha iyi olurdu. Zımni oynaklık göz önüne alındığında, sözleşme tercihen bir ay son bir dönem taşımalıdır.

İlginizi Çekebilir: