Senato Bankacılık Komitesi, Janet Yellen var Güvercinimsi Deyimi

 
An ticaret piyasalar hafta başından bu yana beklediği bir şeydi, Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv Janet Yellen, Başkanı, dün Senato Bankacılık Komitesi önünde onu yarı-yıllık ifade verdi.

Sadece aralıkları Pazartesi Salı planlanan konuşması öncesinde takas ve olabilir anlamına geliyordu. Bu durumda olduğunda, tüccarlar aşırı alım ve aşırı satım bölgelerini bulmak için, ve sonra bir ticaret üzerinde atlama osilatör, RSI (Göreceli Güç Endeksi) gibi kullanın.

Piyasalarda konsolidasyon alanı çıktıktan sonra aşırı alım/aşırı satım göstergeleri işe yaramaz olduğunu çıkabilen bir sorundur.

Güvercinimsi bir Yellen, ya da en azından kafa karıştırıcı ifadesini, ta 119 aşağıda neredeyse 120 seviye bir kaya gibi JAPON dalış yaptı ve aslında 119 aşağıda gün sona erdi ve diğer gün yaşananlar. Bu herhangi bir ayı yakın oldu.

Aynı zamanda, S&P 500 ve Dow Jones endeksleri ABD sermaye piyasaları, yani, kayıt topraklarına kapalı olabilir. Genellikle ABD hisse senedi piyasası ile doğrudan ilişkili olduğu için bu biraz garip. Artık onlar kadar...sonra tekrar, ve bu “aşırı satım/alım” hikaye ile bağlantısı var, ilişkileri var.

İleri ticaret hafta geçmeden hala 120 seviyesi için ABD çalışıyor. Pazar üst üste iki defa ve Önce çok iyi bir sebep: Abe Japonya'da olmadan başarısız oldu üzerinde biraz zaman geçirmek, Japonya parasal genişleme programını artırmak için planlama değil, ve şimdi Konuşma Yellen olduğunu söylemeye çalıştı bu artık psikolojik bir tahmin.

Yukarıda ne olursa olsun, kesin olarak bildiğimiz şey, YENİ, günlük grafikte Elliott Dalga Teorisini kullanarak 4. dalgası olarak etiketlenmesini bir üçgen olarak kırdı. Bu 5. dalga 121.80 en az gitmek zorunlu olduğu anlamına gelir

Bu çok mu fazla? Yakında öğrenmek üzereyiz sanırım.

Döviz ve/veya ikili seçenekleri ile döviz çiftleri ticaret ister misin? Onaylanmış broker bizim herhangi bir serbest ticaret hesabı açın.

İlginizi Çekebilir: