F5 Networks Daha Muhtemel Satış Haberlerde Yükselmeye

 
Geçen hafta, F5 Networks, Inc. (NASDAQ:FFIV) hisse fiyatı %12 ' lik bir düşüş gördü, bilgisayar ağ şirket satın ilgi gösteren işletmeler ile pazarlık Goldman Sachs korudu haberleri takip ediyorum. Ancak, hisse fiyatı geçen hafta dokundu $124.91 zirve fiyatından %4 kaybetti. Müzakerelerin sonucu ne olursa olsun, aşağıdaki nedenlerden dolayı hisse üzerinde kısa vadeli yükseliş bir görünüm var.

Ağ hizmetlerinin sağlanması tabanlı Seattle, Washington-şirket Goldman Sachs, yakınlardaki bir yatırım bankası, müzakereler için seçti. Şirketin üst çentik şirketlerin teklifleri alınmış olduğunu gösterir. Eğer anlaşma gerçekleşmesi durumunda, satın alma fiyatı piyasa fiyatı bir prim olacak.

F5 Networks ADK (Uygulama Teslim Denetleyici) pazarında lider kalır Gartner tarafından yapılan bir araştırma, bir rapor gösterir. Ancak, büyüme 29% büyüme 2010-2012 yılları arasında kaydedilen sadece %6 oranında son üç yıl içinde düştü. Şirketin büyüme hızını korumak için yollar bulmak için böylece, çok önemli hale gelir. Bu örneğin, IBM, Cisco, Dell, Hewlett Packard Enterprise veya Juniper gibi ağ devleri ile birleştirerek elde edilebilir.

Bulut gelmeden önce, ADK piyasasındaki büyüme dağıtılan web uygulamaları için doğrudan orantılı. Ancak, geleneksel yük dengeleyici bulutta yüksek performans uygulamaları yükleyerek değiştirilir. Örneğin, Amazon tarafından kullanılan elastik Yük Dengeleme teknolojisi herhangi bir özel donanım gerekmez. Böylece, bulut tabanlı yük dengeleyiciler büyük IP bazlı ürünler içeren pazar payı elde etmesi bekleniyor. Böyle bir senaryo cidden F5 Ağlar büyümesini etkileyeceğini ve olası gelir düşüş köprü için bir alternatif gerekiyor.

Şirket ayrıca kısa ürün Yenileme işlemi için dönem gelir büyüme rekoru bekleniyor. F5 Networks yeni ürün gelişmeleri hakkında herhangi bir detay açıklamadı. Yani, gelir Olası kazanç kapsamlı bir tahmin sağlanamaz. Yine de, şirketin değerini artıracak olumlu bir gelişme olarak kabul edilir.

Benzer satın alma haberleri geçmişte yayınlandı unutulmamalıdır. Ancak bunların hiçbiri gerçekleşmemiştir. Ancak, bu senaryo, bu sefer farklı ve F5 Networks kesinlikle en iyi şekilde karşı karşıya olduğu sorunlar göz önüne alındığında kendisi satmak edeceği söylenebilir. Böylece, temelde, hisse fiyatı daha da yakın vadede artacağını tahmin edebiliriz.

Stok 116.50 seviyelerinde önemli bir desteği olan grafik ortaya koymaktadır. 63 RSI okuma yüksek, ama stok boğa iştahı gösterir. Böylece, $118.08 Salı günü kapalı olan hisse fiyatı,, kapalı destek ve sıçrama tekrar test bekleyebiliriz.

Yani, tek dokunuş opsiyonu zamanda mükemmel bir ticaret gibi görünüyor. Tüccar da 128 $126 $aralığında bir grev fiyat seçmelisiniz. Son olarak, Temmuz ayı ortalarında-son kullanma süresi istenen fiyat vurmak fiyat eylem için yeterli zaman verecek.

İlginizi Çekebilir: