Amerika Birleşik boğa için Fırsat Teknolojileri

 
183 sayı olarak (NASDAQ:UTX) “Dünyanın 500 En Saygın Şirketleri“, United Technologies Corporation Barron Listesinde sırada üzerinde iki yüz bin kişi çalışıyor. Askeri Havacılık ve uzay, ticari havacılık gibi, ve genel olarak iş alanları, havacılık sektörü için Üretim orijinal ekipman var.

Amerika Birleşik Teknolojiler de inşaat sektörü için yüksek teknoloji ürünleri ve hizmetleri sağlamak ve birlikte dünya çapında bir varlığa sahip havacılık işletmeleri ile.

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa satışlarının %65'ten fazlası için say. Gelecek için odak daha fazla pazar payı elde etmek ve satış geçerli BİZE 65 milyar doları aşan amacıyla Asya-Pasifik varlığını artırmak olduğu açıktır.

Bir büyük fırsat Asya-Pasifik bölgesi arasında bir serbest ticaret için kapıları açmak ve Asya'da varlığını daha görünür yapmak istiyor gibi bir çeşitlendirme yolunda Amerika koyar son DYP (Trans-Pasifik Ortaklık) Anlaşması ile yapılabilir.

Şirket, bir yıl öncesine denk sürümü daha düşük ama yine de güzel, beklentilerin yerine dağıtıldığını yavaşlatan en son ekonomik zorluklar ve Çin ekonomisi olan 1.55/$pay bekliyor pazarında üçüncü çeyrek sonuçları yayımlamayı ve kaynaklanmaktadır. Ayrıca UTX-özkaynak oranı düşük bir şekilde bir borç olması ve bu yatırımcılar için cazip kılan başka bir şey.

Hem Avro bölgesinde para politikaları ve ABD UTX raporları büyük bir etkiye sahip olan ABD ve Avrupa'da yapılan gelirlerine bağımlı olmaktan açıktır.

Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv hala bu yılın sonunda oranlarını yükseltmek isteyen ve Çiftlik Bordrolarının yayın şok edici Kasım Olmayan görmeye gitmiyoruz sağlıyor, ABD doları hala her dip teklifleri bulun.

Avro bölgesi para politikası olarak, düşük büyüme ortamı olarak düşük enflasyon birinde bulunan (Avrupa Merkez Bankası) Avrupa Merkez Bankası ekonomiyi uyarıcı gelince daha fazlasını yapmak için baskı altında olmalı.

Her iki olay Fed daha fazla ECB genişleme hisse senetleri artırmak gerekirken sıkma döngüsü başlatmak için sadece temel bir nokta çeyrek yükseltmek için bekleniyor gibi şirketler UTX gibi yardım gerekiyor.

Sonuç olarak, bir ay son kullanma tarihi olan mevcut 92/$pay alan UTX fiyatı sadece önemli bir nedenden dolayı gelen bir arama seçeneği tercih ediyorum. Olanlar için daha muhafazakar, Kasım ticaret ve ayın son kullanma tarihi ticaret sonun başlangıcı için beklemek uygun olabilir.

İlginizi Çekebilir: