Kanada Doları İşe Ribaund gibi Haziran ayında Güçlendirir

 

Kanada Doları ABD doları karşısında Asya ve Avrupa oturumu New York Federal Rezerv Başkanı John Williams tarafından yapılan dün ama daha düşük Hazine verimleri ABD oturumunda ters eğilim ve güvercinimsi yorum zayıflamış. 1.3041 açılış sonrasında, USD/CAD çifti destek için keskin 1.3016 düşük düşmeden önce yükseldi. Parite günlük düşük yakın ticaret devam ediyor.

Kanada Doları Asya oturumunda dün nedeniyle ham petrol fiyatlarındaki zayıflık düşüş başladı. Pazartesi gününden beri, petrol 8'ini kaybetti ve Mayıs ayı sonundan bu yana en kötü performansı kayda yolunda. ABD stoklarının BİZİ yenilendi-Çin Ticaret Savaşı ve bir artış olasılığı ham petrol fiyatlarındaki düşüş için esas sorumlu. Özellikle, Barclays $2 tarafından $varil başına 69 $61, sırasıyla 2019 Brent ve ABD Batı Teksas Ara (WTI) fiyat görünüm indirdi. Ayrıca WTI için 69 $6 $ve 62 ile $5 $bir varil Brent tarafından 2020 yılı için tahminini kesti. Tüketim büyümesi, y-o-2019 yılında günde 1 milyon varile y olarak düşüş olabilir Barclays raporunda da belirtir.

ABD Batı Teksas Ara ham vadeli 0.03 dolar ya da %2.6 $55.30 yakından reddetti. Brent ham vadeli 1.94$, ya da yüzde 3'ün üzerinde, $61.72 bir varil seans sonunda düştü.

Kanada, Kanada Doları satmak için Barclays teşvik spekülatörleri tarafından ham petrol zayıflığı ve kasvetli outlook ana ihraç ürünleri olan bir ham petrol gibi.

Ancak, loonie düşüş Kanada ekonomisi Haziran ayında 30,400 iş parçasını, geçen ay 36,400 iş kaybı aşağıdaki ADP (Otomatik Veri İşleme) Kanada Ulusal İstihdam Raporunun ortaya koyduğu gibi, uzun sürmedi. İnşaat işleri artış iş net ayrıca birinci derecede sorumlu oldu.

USD/CAD çifti ... tersine daha da New York Federal Rezerv Başkanı John Williams, ay sonunda gösterge faiz oranlarını lehine olan haberlere göre hamurlu oldu. Merkez bankacılar hakim kıyaslama oranlarının düşük olduğu ve ekonominin daha yavaş bir hızda büyüyor zaman daha hızlı hareket etmesi gerektiğini özellikle Williams gerektirdiğini belirtti.

Piyasanın hayal kırıklığı BİZE kazanç raporları ve küresel ticaret ile ilgili çözülmemiş riskleri nedeniyle riskli varlıkların yönlü bir görünümü olan müşterileri için bir not, Morgan Stanley analistleri belirtti.

Analist notu dedi, “Tüm bu verir güçlü bir nedenle, mevcut uluslararası odaklı Fed düşünün kesme düşük fiyata 50 bps sonunda ay. 50 baz puanlık bir kesim keskin doları zayıflatmak, özellikle yüksek karşı-para getirisi olur.”

Jeopolitik belirsizlik ve Fed faiz indirim beklentileri doların düşüş kısa vadede devam bekleniyor.

Parite 50 günlük ortalamanın altında kırık olan tarihsel fiyat grafiği gösterir. Ayrıca, momentum göstergesi yeni lows yapıyor. Sonuç olarak, USD/CAD çifti kısa vadede düşüş kalmasını bekleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: