Yen 1Q18 Japon Ekonomisi Sözleşmeleri Gibi Zayıf Döner

 
GBPJPY çifti 147.50 ve 149.50 arasında Mayıs ayında sınır aralığı olmuştur. İnşaat sektöründe görülen ve ilgili konular Brexit zayıflığı Kilo daha zayıf tutuyor. Aynı şekilde, yen yatırımcılar arasında risk iştahının artması nedeniyle zayıf döndü, malların fiyatı mitingi takip etti. Bu nedenle, ne Kilo ne de yen avantajı diğer para birimlerinde zayıflık alabildi. Ancak, dün açıklanan ekonomik veriler hakkında 149 ticaret GBPJPY çifti, yukarı yönlü bir ralli olasılığı sinyaller.

Merakla beklenen İNGİLTERE istihdam ve ücret artışı verileri, Salı günü bir kez Ağustos ayında zam için beklentilerin arttığını bildirdi. Ulusal İstatistik Ofisi, Mart ayı sonu itibarıyla yüzde 4.2 işsizlik oranı, bir önceki aya göre değişmeden, ve analistlerin tahminleri doğrultusunda bildirdi.

İş 2018 ilk çeyreğin sonunda 32.34 milyon insan vardı, 197,000 sıralı bir artış gösteren ayrıca, Ulusal İstatistik Ofisi belirtti. -O-y, y olarak, iş yerinde insan sayısı 396,000 artmıştır. İstihdam oranı 0.2 puan artarak Son çeyrekte 109%, 1971 yılından bu yana en yüksek seviyesine yükseldi. Özellikle, yaratılan işler çoğu tam zamanlı mesajlar vardı.

İlk çeyrekte, toplam ücretin %2.6 geçen yıl büyüdü. Üç ay sonra Şubat ayında kaydedilen %2,8 ücret artışı biraz daha yavaş oldu. Ancak, düzenli maaş, ikramiye hariç, %2,9 geçen yıla göre arttı. Bu önceki ay kaydedilen %2,8 yıllık büyüme %0.1'lik bir artışı temsil ediyor. Gerçek düzenli ödeme %0.4 ile-y olarak o-y üzerinde enflasyon dikkate aldıktan sonra gitti bu ONS açıkladı. ONS tarafından bildirilen katı istihdam ve ücret verileri Pound boğa döndü. Aynı zamanda, Kabine Ofisi tarafından bildirilen zayıf ön GSYİH verileri yen daha zayıf döndü.

Japon ekonomisi %0,2 tarafından-o-S Mart ayında, bir önceki çeyrekte bildirilen %0.4 büyüme ile karşılaştırıldığında, q sözleşmeli. Analistler, büyüme Son çeyrekte sabit kalması bekleniyor. Yıllık bazda ekonomi %0,6 Ocak-Mart çeyreğinde küçüldü.

Kötü ekonomik verilerin yanı sıra, yabancı varlıklar haline çıkışları da yen zayıf tutuyor. Parasal genişleme uygulamak için, Japonya Merkez Bankası geleneksel olarak güvenli yatırım olarak kabul edilir Japon Devlet Tahvili, büyük bir kısmını satın almaya devam ediyor. Yatırımcılar yeterince tahvil almak mümkün olduğu gibi, ülke dışında fırsatlar arıyorlar. Yukarıda belirtilen tüm bu faktörler Pound karşısında yen zayıf döndü.

GBPJPY çifti aşağıda fiyat grafikte görüldüğü gibi 147 destek buldu. Stokastik osilatör ayı bölgeden yükselen başladı. Bu nedenle, yakında bir yükseliş bekleniyor. Parite için bir sonraki önemli direnç sadece 153 var.

Bu analize dayalı, döviz ve ikili pazarında iki esnaf, her biri yürütmek için planlıyoruz.

Forex hesaplarından birini kullanarak, GBPJPY çifti temiz 148.90 uzun pozisyonuna olabiliriz. Disiplinli bir tüccar olarak, aynı zamanda 147.70 aşağıda bir kaybı durdurma emri içerir. Bir zamanlar ticaret kuruyoruz, kitap kar 150.80 bir fiyat olur diye düşünüyoruz.

Girmek için planlıyoruz ikinci ticaret arama seçeneği bir sözleşmedir. Bu ticaret için, 25 Mayıs civarında seçeneği son kullanma tarihi seçeceğiz. Ayrıca, yalnızca GBPJPY çifti 148.90 yakın döviz piyasasında esnaf girin olabiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: