2018 4 Lider Cryptocurrency Hikayeleri Temmuz

Kripto pazar Pazartesi boğa beklenmedik bir dönüş yaptı, hazırlıksız çok kısa satıcıları yakalamak. 6.500 $için Bitcoin fiyatlarındaki keskin artış şu anda piyasada görülen genel boğa iştahı için ana nedenidir. Neredeyse tüm analistler Bitcoin bir kez daha 7000 dolar seviyesine ulaşacağına eminiz. Ancak, uzun vadeli boğa iştahı sadece Bitcoin $değeri 7.300 $10,000 yukarıda sonları bir araya getirir ve teyit eder.

Cryptocurrency pazar hevesle boğa iştahı geri dönmek için bekliyor iken, herkes olacağını düşünüyor. Bu dijital para kavramı ‘Cryptocurrencies “Büyük Yanılsama " başlıklı bir raporda bir safsata’ olarak adlandırılan Finlandiya, Merkez Bankası için de geçerlidir.” Kağıt para kavramı kötü bugün anladım ne kadar anlatmaya devam ediyor. Aleksi Grym, Mali İstikrar ve İstatistik Bölümü, blockchain dijital Merkez Bankası sürecinin dijitale geçiş danışmanı ve kafasına göre sadece kayıt tutma sistemi başka bir tür yoktur.

Finlandiya Merkez Bankası meşgulken raporunda, Avrupa bankalarının bir grup, HSBC, Deutsche bank, Norea, Natixis, Rabobank, Soceite Generale, Santander ve UniCredit gibi cryptos isabet katıldı amacıyla geliştirilen blockchain bir platform kullanarak sınır ötesi mali işlemlerin bir dizi tamamladı. Canlı hareketleri 10 şirket arasında beş gün içinde tamamlandı. Yazılım, Ticaret isminde, IBM'İN blockchain platformu üzerinde geliştirildi.

Dünya genelinde bankalar genellikle teknoloji ve cryptocurrency şirketleri blockchain iş hizmetleri sağlamak karşı isteksiz. Hükümet blockchain teknolojisi ile ilgili şirketler karşı dostça bir yaklaşım sergiliyor olsa bile, Bermuda bankalarının bu tutumu için bir istisna vardır. Blockchain teknolojisi yatırımları teşvik etmek için, hükümet, şirketler blockchain hitap Bankası'nın yeni bir sınıf kurmak için Bankacılık yasasının değiştirilmesi var. Özellikle, ülkenin yakın zamanda blockchain ile ilgili şirketler çekmek için ICO Fatura ve Dijital Varlık İş Kanunu geçti.

Coinbase resmi olarak bu hafta Temizlik hizmeti faaliyetlerine başladı. Zaten ağırlıklı olarak hedge fonları ve aile ofisleri olan 10 Müşteri, satın aldı. Bu yıl sonuna kadar, şirket için 5 milyar varlık yönetimi 100 müşteri ve $umuyor. Müşterilerine her zaman hedge fonları ve aile ofisleri bulunmaktadır. Şirket zaten perakende müşterileri adına 20 milyar dolarlık crypto varlıklarını korur. Temizlik hizmeti müşterisi olarak kayıt için, 100.000 $bir ücret kurulum ücreti olarak ödenir. Ayrıca, 10 baz puan aylık ücreti olarak tahsil edilecektir.

Rus Savunma Bakanlığı, teknoloji siber saldırıları tespit etmek için nasıl kullanılabileceğini incelemek için blockchain araştırma laboratuarı başlattı. Proje DÖNEMİ, Rusya'nın askeri hızlandırıcı tarafından başlatıldı. Bilim laboratuar aynı zamanda blockchain hayati altyapıyı korumak için uygulanabilir nasıl kontrol edecek.

 

(ETH)Ethereum

Ethereum ağ üzerinde işlem ücretini bir anda sadece $0.01 için yaklaşık 1 $yükseldi. Fahiş ücretler için iki sebep vardır. İlki, cryptocurrency exchange Binance (0.00000018 Eth) 180 Gwei Para Çekme gecikmeleri önlemek için ve ağ tıkanıklığı aşmak gaz ücreti arttı. İkinci olarak, havadan kampanyalar bir dizi FCoin, yeni Çin cryptocurrency Borsası tarafından düzenlenen bir rekabete dayalı geliştiricileri tarafından yapıldı. Rakip geri itmek için, havadan savunucuları daha yüksek Gaz ücret kullanımı için başvurdu, işlem ücretleri genel bir artışa neden olur. Daha fazla bilgi edinin.

 

(EOS)EOS

Ethereum işlem ücretleri keskin artış benzer, Ram ücretleri sadece bir ay önce etrafında mainnet başlattı EOS ağ fırlamıştır. Bir ağ bant genişliği tahsisi için kullanılan Ram, bir dönem, EOS platformunda çalışacak (merkezi olmayan uygulama) bir DApp için bir zorunluluktur. Eğer bir DApp 1 milyon müşteriye sahip olması bekleniyor eğer bir geliştirici 1 milyon Ram satın almanız gerekir. Lansman zamanda, DApp $1 takas edildi. Bugün itibariyle, Ram bir birim $17 yaşında esnaf. Bir geliştirici, bir DApp için 1 milyon müşteri bekliyor, Ram geçirmek için 17 milyon $olduğu anlamına gelir. Daha fazla bilgi edinin.

 

Forex Ticaret Planı

Para Bitcoin. Bitcoin Para (SERMAYE) kalır dizi sınırı arasında 660 820 olarak gösterilen fiyat grafiği aşağıda. BCHUSD çifti 820 yukarıda kırmak için başarısız sonra azalıyor. Yani, çifti 660 seviyeleri yeniden test etmek için bekliyoruz. Bu nedenle, cryptocurrency çifti kısa pozisyon bu noktada uygun olur.

750 yakın kısa pozisyon başlatmak için, 790 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile istiyoruz. Kısa pozisyon açıldığında, çifti slaytlar aşağı kitap kar 690 yakın bir alım sipariş edebiliriz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Dash. Dash (DASH), bu cryptocurrency kolaylaştırma anonim hareketleri, taşınmak birlikte artan kanal olarak gösterilen fiyat grafiği aşağıda. Dün, DSHUSD çift kanal alt ucundan sekti, destek doğruluyor. Yani, çifti önümüzdeki günlerde mitinge bekliyoruz.

Bir arama seçeneği cryptocurrency çifti yükseliş faydalanmak için ideal bir yatırım aracıdır. Cryptocurrency çifti 240 $yakın esnaf bir ikili komisyoncu platformu kullanarak bir arama seçeneği satın alabiliriz. Ayrıca, 12 Temmuz önce dolmaz bir sözleşme için tercih edeceğiz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: