UPS hayal kırıklığı yaratan 3. Çeyrek Kazanç

 
(New YORK Borsası:UPS) (UPS) United Parcel Service Inc paketi teslim dünya lideri, taşımacılık ve lojistik hizmetleri uzmanlaşmıştır. Dünyada 400 binden fazla çalışanı var, ve yalnız 2014/belgeler 4,6 milyar fazla paket. Bu dünya çapında 220'den fazla ülke ve bölgede oldu bu bize bu sanayi devi hakkında bir fikir verir.

UPS’ rakamlar ve UPS, yaklaşık 75%, 300 bin işgücünün civarında ya da Amerika Birleşik Devletleri bu 400.000 çalışanların faaliyet bakarken bir şey çok çekici. Gelirlerinin büyük çoğunluğu ABD içinden ve çeyrek bir faaliyetini denetler sadece etrafında gelen bu sinyalleri.

Çok güçlü bir dolar tarafından etkilenen, diğer para birimleri gelirlerinin çoğunu diğer BİZE holdingler aksine olması gereken bir şirket bu anlamda hem iyi hem de kötü. ABD doları içine gelir dönüştürmek zaman, kar güçlü para biriminin arkasında küçülecek olmasıdır. Ayrıca, faiz oranı beklentileri ve ABD'de para politikası dalgalanmaları UPS gibi bir şirket için o kadar da önemli değildir, en azından mevcut koşullarda tatil sezonunda ve.

Bununla birlikte, UPS’ son rapor BİZE gönderileri üzerinde bir düşüş ortasında üçüncü çeyrek satışları bir düşüş gösterdi. Yurtiçi kargo BB&T Sermaye Piyasası analist Kevin Sterling gibi “UPS” ekmek ve tereyağı " olduğunu kanıtlıyor bir kez söyledi.

Gönderileri bir düşüş: 1 için sadece iki açıklama olabilir. Ya UPS ya da 2 pazar payı kaybediyor. ekonomi göründüğü kadar büyük değil.

Yukarıdaki açıklamaya ek olarak, ABD Merkez Bankasının (fed) geçen Çarşamba Aralık oranında zam olasılığı açıkça bu sefer daha güçlü olduğunu (Federal Açık Piyasa Komitesi) FOMC sonucu olduğunu ileri dönemde ve herkesin kabul ettiği için para politikası ve faiz oranı kararını açıkladı. Açıklanmasından sonra, ABD doları güçlü ters bir boğa mola gibiydi ne taşındı.

Bu (son çeyrek raporunda gösterildiği gibi) son iki ay içerisinde hisse senedi fiyatları üzerinde UPS bırak, tek mantıklı açıklama bu BİZE pazar payı düşüş nedeniyle olduğu sonucuna da bize kaldı. Şirketin gelecekteki satış ve gelir rakamları açısından pek parlak görünmüyor.

Tüm yukarıdaki oranında zam genel borsa için (olumsuz bir şey) genel bir kural olarak kabul edilir gerçeğine dayanmaktadır, UPS satış opsiyonu tercih ediyorum. Bu geçerli/102 $hisse düzey oynadı ve Kasım son kullanma tarihinden bir sonu olmalı. Ayrıca, zaman Aralık başlayana kadar, ay sonunda başka bir opsiyon tavsiye edilir.

İlginizi Çekebilir: