Pfizer Üç Ana Bölüme Şirketi Reorganises

 

İlaç çakıltaşı Pfizer Inc. Üç adet, altı aylık bir dönem için ilaç fiyat artışlarının ertelenmesini, bazı ilaç fiyatlarının artması, ABD Başkanı Koz muhalefetine aşağıdaki sonra bir gün iş onun tam tersi olduğunu (NASDAQ: PFE) duyurdu. Yeniden etkili Pfizer kurtarmak için geçen yıldan beri çalışıyor tüketici sağlık iş segregates. Aşağıda açıklandığı gibi, bu uzun vadede şirketin yararlanması bekleniyor. Bu nedenle, $37.21 kapalı olan Pfizer, hisse senetleri, gün kala taşımak için bekliyoruz.

New York merkezli şirket, üç tümen yani Yenilikçi İlaçlar, Kurulan İlaç ve Tüketici Sağlık iş yeniden. Değişiklikler mali 2019 başında yürürlüğe girecektir.

Yenilikçi İlaç iş yeni Hastane İlaç iş bölümü olarak Pfizer Yenilikçi Sağlık iş, tüm birimleri yer alacak Pfizer belirtti. Anti-enfeksiyon ilaç ve steril enjekte edilebilir Pfizer global portföy Hastane İlaç iş ile ticari olacak. Bu şirket daha iyi odaklanmayı sağlayacak Pfizer inanıyor. Ayrıca Pfizer Onkoloji ve İltihap & İmmünoloji iş birimleri içine ilişkin portföyüne eklemeyi planlıyor. Bu bölünme, ticari, tıbbi ve hasta deneyim alanlarında önemli terapötik uzmanlık alanı olarak bu ilaçlar ticarileştirilmesi için güçlü bir platform sağlayacak, Pfizer inanıyor.

Pfizer yenilikçi ilaçlar için artan bir talep görüyor. Bu nedenle, hızlı biyolojik Bilimler araştırma izleme, atılım çözümleri doğuruyor. Ürün güçlü bir portföy, 2020'de başlayan başlattı bir telaş ile, ve güçlü bir ürün boru hattı, Pfizer bu iş etkileyici bir büyüme kaydederken emindir.

Kurulan İlaç iş Pfizer off-patent katı oral doz eski markalar, Lipitor, Viagra, Lyrica, Kırık ve birkaç diğer jenerik ilaçlar da dahil olmak üzere büyük bir kısmını kapsayacak. Bu iş dünya genelinde faaliyetlerini olacaktır. Bu nedenle, daha fazla özerklik sağlamak ve mükemmel bir stand olarak Pfizer içinde tek başına iş yapmak için benzersiz ve tamamen özel üretim, düzenleyici ve pazarlama fonksiyonları da olacak.

Pfizer 2018 Aralık ayında ABD'de Lyrica münhasırlık kaybedersiniz. Kurulan İlaç iş sürdürülebilir, orta gelir büyüme sağlamak için iyi bir konumda olduğuna inanmaktadır. Pfizer, gelişmekte olan piyasalarda yükselen orta sınıf markalı ve kurulan jenerik ilaçlar için önemli bir talep oluşturacağını tahmin ediyor.

Pfizer reçetesiz ilaçları (PCH) Tüketici Sağlık iş karşılaşacaktır. Bu segment nispeten özerk bir şekilde çalışacak, kendi üretim ve düzenleme özelliklerine sahip olacak.

Açıklanan değişiklikler FY18 outlook “sermaye tahsisi öncelikleri” etkilemeyecek Pfizer belirtti. Yeniden 1Q19 kazanç yansıtır. Avantajlarını da dikkate alarak yeniden Pfizer teklif, temelde olacak, hisse de kısa vadeli performans bekliyoruz.

Teknik olarak, hisse senedi fiyatı aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi 36.75 düzeyde direnç kırık var. Chaikin para akım göstergesi pozitif bölgede. Ayrıca, hisse senedi 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde işlem görüyor. Bu nedenle, Pfizer kısa vadede hareket bekliyoruz.

Bunun yerine para büyük bir miktar yatırım yaparak hisse senedi satın alma, ikili opsiyonu sözleşmesi ticaret yapmayı planlıyoruz. Ancak, Pfizer $37 yakınlarındaki ticarete ihtiyacımız var. Ayrıca, sözleşme en az 19 Temmuz tarihine kadar geçerli kalmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: