Medya Devi Vivendi için arama Seçenekleri

 
Vivendi (VİV.PA), kendini yeniliyor bir şirket net bir örnek var. Sadece yeterli gelir üreten ve yeni sanayi için artan hissedar zenginlik için odak kayması olan varlıklar kurtulmak istiyorlar. Bu €13/share alanından 2012 neredeyse iki katına şimdi, €24/share gitti hangi hisse senedi fiyatı bir göz tarafından görülür. Soru, ne şirket bu kadar kısa bir sürede hisse fiyatı iki katına mı?

Yönetimi Avrupa odaklanmak ve bu çekirdek bölgenin yakın iş getirmek karar vermişti. Ayrıca, eve yakın operasyonları getirerek, işletmelerin kontrol etmek daha kolaydır ve kültürel farklılıkları fark gibi değildir. Bu daha fazla verimlilik, kar için bu nedenle daha iyi bir temele dönüşür. Brezilyalı telekomünikasyon kol satış stratejisi bu sadece ilk adımdı. Bu da şirket için çok gerekli nakit girdisi sağladı ve bu para ile kurulan Avrupa telekom şirketleri hisselerini artırmış oldu.

Yönetim vizyon sahibi biri olduğunu bir ipucu olarak, Fransız medya şirketi, Afrika'da Evrensel Müzik şube genişletmeyi planladığını duyurdu. Bu cesur bir hareket gibi görünebilir ama Afrika'nın en kalabalık kıta, genç nüfus ve büyük fırsatlar biridir. Hisse fiyatı geri geliyor, cari €23/share eğilim ters net bir şekilde daha yüksek koparmak gibi görünüyor.

(Parasal Genişleme) ECB (Avrupa Merkez Bankası) ve SO programları da etkisiyle, hisse senedi piyasalarında yatırımcılar paralarını bir yere park etmek gerekir, yüksek hareket ediyor. Eğer SO programları çalışmakta olduğu diğer bölgeler bakarsak ya da hala çalışan (örneğin, ABD ve Japonya gibi) vardır, bu tür programlar varlıklar, yani hisse senetleri şişirmek kanıtlanmıştır.

Ancak şöyle bir sorun var. Geçerli desen fiyat üçgeni herhangi bir üçgen değil, genişleyen bir gibi oluşturuyor. Üçgen boğa ortamında üç alçak ve iki yüksekler yapma ile karakterizedir, ve şimdiye kadar piyasa iki düşük ve iki yüksek yaptı.

Herhangi bir olası arama seçeneği mükemmel çarpıcı fiyat olarak sadece pazar 21-22 alanı revisited sonra aldım, olması gerektiği anlamına gelir. Bu tür üçgenler devamı desenleri gibi görünür ve yüksek fiyat çekecek demektir. An giriş fiyat ulaşmış, bir ay son kullanma tarihi kullanın. Eğer kısa bir süre sonu tercih ederseniz, bir hafta bile fiyat çekecek böyle bir Üçgen içinde bu yüzden b-d olarak adlandırılan trend çizgisi olarak yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir: