İçin ‘Nedeniyle Bitcoin Sivri BitMEX Kısa Sıkmak Zorunda’

 

Şu anda crypto pazarına hakim olan genel düşüş duyguyu çok az değişiklik var. (BTC) Bitcoin ticareti için yaklaşık 6000 $devam eden parlak bir nokta da var. Özellikle, $7,024 dün geri 6400 dolar seviyelerine düşmeden önce katılmış. Bitcoin işlem hacminin yaklaşık %40 katkıda BitMEX değişimi, planlanan bakım için kapandı bunun temel nedeni oldu. Likidite az olduğu gibi, boğa operatörleri Bitcoin daha yüksek itmek için bu fırsatı kullandı. Ama bu yükseliş teslim alınarak satın destekli değilmiş gibi sürmedi, ve (BTC) Bitcoin hızla bir kez BitMEX online önceye geri döndü.

Fiyat düzeyleri dışında, son iki gün içinde blockchain ve cryptocurrency sektöründe önemli gelişmeler vardı.

 

Kripto Yönetmeliği & Listeleme

Büyük ölçüde düzensiz olduğunu cryptocurrency sektörünün karşılaştığı temel sorunlardan biridir. Bu sorunu gidermek için, dört cryptocurrency alışverişi – Bitflyer USA, Inc. Bittrex, Inc. Bitstamp, Inc. ve İkizler Trust Company – Sanal Borsalar Birliği (VCA) Çalışma Grubunu oluşturmak için Ortaklık. Bu dernek kripto bir sanayi kurma görevini, kendini (SRO) düzenleyici Örgütü yönetmek için cryptocurrency piyasalar sponsorluğunu üstlenecek. Ayrıca, Grup (Vadeli Emtia Ticaret Komisyonu) ABD CFTC ile (ETH) (BTC) Bitcoin ve Ethereum dolandırıcılık ve fiyat arma karşı çalışır.

Tüzüğün yanı sıra, token Listeleme çeşitli projeler karşılaştığı lider zorluklardan biri haline gelmiştir. Cryptocurrency değişim raporları, bu tür Binance olarak, bir simge listesine 100 BTC talep edilmiştir. İşlem hacmi en büyük cryptocurrency değişim Yanlısı Huobi, bir, otomatik token listeleyen bir hizmeti başlatarak, bu sorun için bir çözüm sunmuştur. Ancak, bunu kullanmaya başlamak için geliştiriciler projelerini özetleyen ayrıntılı bir belge sunmalıdır. Bu belge bir kez doğrulanır, adaylar düzenlemek, inceleme ve kripto token ile ilgili belgeleri değiştirme kullanılabilecek benzersiz bir hesap numarası verilir. Sistem DApp geliştiricilerin hızlı Huobi Küresel veya Huobi tarafından işletilen HADAX karşılığında kripto simgeleri kendi listesini sağlar.

 

Hükümet girişimleri

Kanada hükümeti tarafından finanse edilen endüstriyel Araştırma Destek Programı (IRAP), kendi blockchain explorer ev sahipliği yapıyor. Bir blockchain-bir dağıtım (BES) gezegenler Arası Dosya Sistemi üzerinde uygulama tabanlı, dağıtılmış sağlayan bir muhasebe paylaşımı p2p depolama ve veri, (NRC) Kanada Ulusal Araştırma Konseyi, örgütün yönetici IRAP tarafından açıklandı.

Bu BES tarayıcı inşa edilen ve uygulanan BitAccess tarafından sunulan Catena Blockchain Paketi, bir ürün kullanıyordum blockchain. Bu uygulama ile, IRAP devlet teşvikleri yönetmek için (Ethereum) kamu blockchains test edecek. Kullanıcılar ayrıca Ethereum bu blockchain üzerinde yeni büyük veri için gerçek zamanlı arama yapmak mümkün olacaktır.

Tayland Merkez Bankası resmen (CBDC) Merkez Bankası dijital bir para birimi oluşturulması için R3 ve sekiz yerli bankalar ile ilgili bir proje başlattı. Hükümeti dijital para birimi maliyet etkin ve verimli yurtiçi toptan para transferleri kurulması için kullanılacak destek verdi. Haziran ayı başında, ülkenin Merkez Bankası Müdürü Veerathai Santiprabhob Singapur'da Sanayi bir olay blockchain girişimi ortaya çıkardı. Proje, vaftiz Adalar, konsept prototip kanıt oluşturulması için çalışacaktır. Bu CBDC R3 var Corda platformu üzerine inşa edilecek ve 2019 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor. Sistem, likidite ve risk yönetimi korumak için bir mekanizma olarak gerekli işlevleri dahil edecektir.

 

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: