Güçlü Hizmet PMI Büyüme Pound kaldırmak İçin Başarısız

 

Sterling sterlin, dün ABD doları karşısında İNGİLTERE ile ilgili boğa ekonomik verilerin rapor rağmen reddetti. TL/USD döviz çifti ağırlıklı olarak sadece 23 gün kaldı yaklaşan Brexit tarihini, öngördüğü süre içinde bir anlaşma küçük işaretler ile aşağı tartılır oldu. Düşüş daha BİZDEN güçlü İSM dışı bırakın-İmalat PMI verileri yardımıyla oldu. Erken Avrupa oturumda kaydedilen 1.3198 bir yüksek, TL/USD ABD oturumda 1.3098 düşük 1.3130 seviyelerine geri önce düştü.

 

Pound zemin korumak için olumlu ekonomik verilere rağmen mücadeleleri

Dün, Asya seansı sırasında parite biraz erken Avrupa oturumu günlük yüksek isabet için toplanma önce reddetti. Rakamlar beklenen 2114 bu rakamın çok daha yüksek olduğu 51.3, 'te geldi gibi Londra oturumda güçlü PMI/CIPS İNGİLTERE'DE hizmetler PMI serbest döviz çifti ilk ralli yol açtı, Brexit belirsizliğe rağmen iyimser hizmetler artması bekleniyor. Geçen ay, İNGİLTERE hizmet PMI okuma 51 de geldi.

50 üzerinde bir okuma versa genişleme ve yardımcısı gösterir. Ekonomi 0.1 %2019 yılının ilk çeyreğinde genişletmek için kursa verileri gösteriyor. İNGİLTERE düzenleyiciler yakın zamanda (ESMA) Avrupa Menkul Kıymetler ve Piyasalar Otoritesi ile anlaşmalar girmiştir (BoE) İngiltere Merkez Bankası rehberliği ve (atölye) Finansal Davranış Otoritesi, herhangi bir anlaşma olmadan AB İNGİLTERE tarafından ani bir çıkış halinde İNGİLTERE finansal hizmetler engelsiz devamı garanti altında. Koruma şimdi yerde olduğu gibi, ekonomi 2019 yılının ilk çeyreğinde Brexit belirsizliğe rağmen daha da büyümesi bekleniyor.

TL/USD, ancak, tüccarlar için çıkış kazanç defteri veya konumlarını PMI Verisi olmayan iyimser bir İSM yayımlandıktan sonra başvurdu BİZE oturumda yükseliş muhafaza edemedi. Tedarik Yönetim Enstitüsü 59.7 olmayan üretim PMI 56.7 önceki aya ve 57.4 olan ekonomistlerin beklentisi daha iyi rapor.

Yeni ABD tek aile evleri satış yüksek Aralık ayında bir ay yedi sonuçlanmıştır başka bir haberinde, ama Kasım ayında güçlü numaraları düşük revize edilmiştir.

Yeni ev satışları %3.7 621,000 adet mevsim etkilerinden arındırılmış yıllık oranı arttı Ticaret Bakanlığı ortaya çıkardı. 2018 Mayıs ayından bu yana kaydedilen en yüksek seviye. Ancak, Kasım ayında satış rakamları ayrılmış 599,000 birimlere daha önce bildirilen 657,000 birimleri revize edildi.

Reuters tarafından boynuzsuz ekonomistler, Aralık ayında 600 bin adet tahmin edilen Yeni Konut Satışları vardı. Yeni Konut Satışları toplam konut piyasasında satışların 11.2 kabaca% için hesap. Pound gelecekteki performansını muhtemelen yüksek darbe olarak Brexit ilgili gelişmelerden etkilenecek, İNGİLTERE'DE haftanın geri kalanında ekonomik veri açıklamaları ile ilgili. Pound yukarıda verilen nedenlerden dolayı önümüzdeki birkaç gün içinde dolar karşısında zayıf kalması bekleniyor.

Teknik olarak, TL/USD 1.3190 direniş karşısında azalıyor. Döviz çifti de aşağıdaki resimde görüldüğü gibi alçalan kanal devam ediyor. Parite için bir sonraki önemli destek 1.3025 almaktadır. Ayrıca, osilatör hareketli ortalama da olumsuz bir okuma var. Sonuç olarak, döviz çifti bir düşüş kısa vadede kalmasını bekleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: