Bu Haftaki DİVAN Toplantısında ECB QE Programı için önünü Açıyor

Finans sektörü bugün baktığımızda, gelip bir süre için finansal piyasalar için en önemli kararlardan biri olabilir ne oldu; (Avrupa Birliği Adalet Divanı) ABAD, İspanyol ve İtalyan verimleri yüksek oldukları planlanan yıl önce (Avrupa Merkez Bankası) OMT (Doğrudan Parasal İşlemler) ise ECB geçerliliğini egemen nedeniyle oldu.

Karar bugün değil, bir bağlama ve bir süre sonra, görevini yerine getirmek için gereken neyse onu yapmak için Avrupa Merkez Bankası'na yeşil ışık verir. Bu önemsiz gibi görünebilir, ancak bu karar artık ama Almanya ECB şekilde başka bir şey olarak (Nicel Avrupa'da Genişleme programı), bir SO önünü açıyor.

Dünya merkez bankaları (ABD, Japonya, İNGİLTERE, Kanada, vb.) yanlış olan sadece olası değildir, ve sadece Almanya haklı. Almanya bile egemen tahvil satın almaya karşı çünkü, gelişmiş ekonomilerde merkez bankalarının iddia edemez, Yeni Zelanda sadece Merkez Bankası ve Avrupa Merkez Bankası para politikası sıkılaştırma var.

Yeni Zelanda Rezerv Bankası) RBNZ için bu (bu ülkede faiz oranının %3 yukarıda olduğu gibi) “normal” olabilir. ECB genişleme ihtiyacı Merkez Bankası, ancak düşük enflasyon (aslında deflasyon söyleyebiliriz) ve bu hala sıkma olan tek kişi.

Şimdi ECB agresif genişleme için yeşil ışık olduğu söyleniyor, bu önümüzdeki hafta 2015 ilk Yönetim Kurulu toplantısında söz olmasını beklemeliyiz.

Tüm yukarıda olan piyasa katılımcıları anladım gibi ABAD vermesinin ardından AVRO / keskin bugün düştü. Saat sonra, Amerika Birleşik Devletleri'nde Perakende Satışlar hayal kırıklığı rakamları açıklandı ve bu geri 1.18 yukarıda çifti getirdi.

 

:

 

Yola devam ediyoruz, tüccarlar ECB basın toplantısı önümüzdeki hafta daha düşük bir AVRO bekleyebilirsiniz. Sadece bu AVRO / Ocak 1999'da ve bu nedenle fiyat çekmek gerekir ile tanıtıldı düzeyi olduğu 1.1747 altına almak, tavsiye ediyoruz.

Tüm önemli bir Ocak hala önümüzde. Test edilmiş ve onaylanmış hesapları da İkili Seçenekleri broker ile bir ticari hesap açmak ve 2015 için hazır olun.

İlginizi Çekebilir: