2018 1 için Önde gelen Cryptocurrency Hikayeler Ağustos

8000 dolar seviyesinden dün kalmak için başarısız, Bitcoin aşağı bir kez daha fiyat düşüşü ile cryptocurrency piyasaya çıkardı. Bu selloff rağmen, cryptocurrency piyasanın olumlu haberleri büyük bir çıkış görmeye devam etti.

Cryptocurrency madencilik donanım üreticisi Bitmain 2018 yılının ilk çeyreğinde 1 milyar dolar kar üretti. Şirket 2018 yılında 3 milyar $arasında 2 milyar dolar kazanç bekliyor. Bloomberg yakın kaynaklar bu bilgiyi ortaya çıkarmıştı. Bitmain (halka arz) bir halka ARZ yoluyla yükseltmek için 17 milyar dolar planlıyor. Regülatör ile açılan belgeler bilgiler ortaya çıkardı.

HTC tarafından blockchain uyumlu akıllı telefon geliştirme danışmanı olarak hareket edeceğini Litecoin Charlie Lee, yaratıcı, açıkladı. Mayıs ayında Tayvanlı elektronik devi crypto uyumlu bir akıllı telefon geliştirmek için niyetini açıkladı. Akıllı telefon, vaftiz Exodus, ağlar blockchain için bir köprü ve (ETH) ve Bitcoin (BTC) Ethereum için bir depolama aygıtı olarak hareket edecektir. Exodus da Litecoin üzerine Yıldırım Ağ Desteği olacak.

(ABC) Çin Ziraat Bankası Balıkesir ilinde kredi alarak ilk blockchain platform tamamladı. Banka kredisi başvuru süreci ve teminat olarak bir tarım arazisi dayalı 300 bin dolar dağıtacak özel bir blockchain kullanılır. Sistem tabanlı blockchain kullanımı sahtekarlar tarafından birden çok finans kurumlarından teminat olarak aynı özelliği kullanarak kredi almak için kullanılan çift harcama, bir yöntem önler. Sabotaj kanıtı sistemi, borçlu, borç ve teminat ile ilgili verileri saklar. Bu diğer bankalar tarafından doğrulanmadı, kredi sisteminin kötüye kullanımı önlemek olabilir.

Thomson Reuters bir ortaklık içine 50 cryptocurrencies için ticaret verileri sunmak için CryptoCompare ile girmiştir. CryptoCompare birden çok “güvenilir” cryptocurrency borsalardan alınan ticaret ve sipariş defteri verilerini toplamak ve kurumsal müşterilere Eikon platformu kullanarak sunacak Reuters, gönderecektir. Reuters ' e göre, bu veriler kurumsal yatırımcılar için “güvenilir bilgiler” sağlamak için, olasılık “yüksek derecede cryptocurrencies fiyat tahmini sağlayan bekleniyor.”

 

Yıldız (XLM): Üzerinde 19 Temmuz, Yıldız açıkladı işte alınan akreditasyon olarak ilk blockchain için Şeriat (İslam hukuku) ile uyumlu. Dün, Bahreyn Merkez Bankası Şeriat uyumlu blockchain gibi Yıldız projeyi onayladı. Şu andan itibaren, Yıldız ve bağlı şirketleri tarafından uygulanan tüm projeler otomatik olarak Şeriat uyumlu olarak kabul edilmektedir. Sertifikasyon Yıldız kolay, Orta Doğu'da yeni ürünler başlatmak için-ve hızlı benimsenmesi kazanç sağlar. Daha fazla bilgi edinin.

Adl Bizim

Ethereum. Göz önüne alındığında artış rekabet ile karşı karşıya Ethereum, bu bizim seçim varlığa ticarette döviz piyasası. Fiyat grafiği 483 direnç gösterir. Bir sonraki büyük destek sadece 365 var. Teknik olarak, sıfırı altına geçti olan hareketli ortalama, bir osilatör momentum bir düşüş yansıtır. Ayrıca, cryptocurrency aynı zamanda 50 günlük ortalamanın altında işlem görüyor. Bu nedenle, ETHUSD çifti kısa vadeli hareket etmek için bekliyoruz.

Düşüş yararlanmak için, kısa 420 yakınlarındaki ETHUSD çifti gitmek, 450 üstü bir kaybı durdurma emri ile planlıyoruz. Cryptocurrency çifti 365 seviyelerine düşüşler rezervasyon kar sayacağız.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Para Bitcoin. Bitcoin Para (SERMAYE), genellikle hareket tandem ile Bitcoin (BTC) ise varlığın biz geçirmeniz için ticaret ikili pazar. BCHUSD çifti 784 destek kırıldı. Bir sonraki büyük destek sadece 680'de. Ayrıca, stokastik osilatörü ayı diliminde. Bu nedenle, BCHUSD çifti kısa vadeli hareket etmek için bekliyoruz.

Analize dayalı, ikili bir komisyoncu tarafından sunulan bir opsiyon sözleşmesine yatırım yapmayı planlıyoruz. Bize bir haftalık bir süre için geçerli olan bir kontrat teklif eden ikili bir komisyoncu ile başa çıkmak için tercih ediyoruz. Ayrıca, BCHUSD çifti 750 dolar yakınlarındaki cryptocurrency piyasasında işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: