Zayıf Sentix Ekonomik Endeksi Euro Ayı Tutar

 
Yumuşak ekonomik performansı ve ABD faiz oranları ile artan sapma rağmen, Avustralya Doları Avro karşısında son bir hafta için yürüdü vardır. Mart ayında zayıf Alman perakende satışlar Euro azalmasının nedenlerinden biriydi. Yatırımcılar, Avro bölgesi ekonomisinin bu önlemlerin etkileri hakkında ilgili olarak Alman bütçede önerilen kemer sıkma tedbirleri konusundaki endişeler Euro üzerinde olumsuz bir etkisi vardı. Şu anda 1.5880 ticareti olan EURAUD çifti daha fazla bağlı aşağıda detayları düşüş bekleniyor.

Geçen hafta, para politikası toplantısında, Avustralya Merkez Bankası %1.50 politika oranlarını değiştirmedi. Faiz kararı ile birlikte para politikası deyimi Merkez Bankası'nın yakın gelecekte faiz oranı korumak için devam edeceğini yineledi.

Diğer yandan, Avustralya İstatistik Bürosu 2018 Mart ayında 1.53 milyar dolarlık Bir mevsim etkilerinden arındırılmış ticaret dengesi bildirdi. Analistlere 0.68 Bir milyar dolarlık mal ve hizmet dengesinde bir düşüş bekleniyor, milyar 1.35 önceki ay kaydedilen Bir$yukarıya doğru revize ticaret dengesi.

İstatistik Teşkilatı da Mart ayında bina onayları %2.6 bir artış rapor etti, bir önceki aya göre. Ekonomistler %1.1 büyüme bekliyordu. Geçen ay yapı onayları yüksek -6.2 %-4.2%revize edildi.

Demir cevheri, Avustralya bir numaralı ihracat emtia fiyatlarındaki kriter %62 cezaları için $yüksek bir ton iki haftanın en yüksek değerine ulaştı. Avustralya'nın demir cevheri sevkiyatları %90'ı Çin ulaşmak. Reuters ' in haberine göre, Çinli çelik fabrikaları de kullanım oranı 68.92 oranında artarak, 2017 orta Kasım ayından bu yana en yüksek. Ekonomik veriler ve iyimser demir fiyatları Aussie boğa gelirlerken, Euro yumuşak perakende satış verileri nedeniyle zayıflıyor.

Eurostat verilerine göre, perakende satışlar %0,1 Mart ayında büyüdü ve %0.5 bir artış ekonomistlerin tahminleri kaçırdı. Geçen ay, perakende satış yukarıya doğru revize 0,3%oranında artmıştır.

Euro Bölgesi Sentix ekonomik Endeksi art arda dördüncü kez Mayıs ayında 2017 Şubat ayından bu yana 19.2 puan, en düşük seviyesine ulaşmak için reddetti. Her iki Durum ve beklentiler Endeksi biraz azaldı. Geçen ay, Sentix ekonomik endeks okuma 25.5 oldu. Ekonomistler 21.20 için Sentix ekonomik Endeksi bir iyileşme bekliyorduk.

Çift top deseni oluşturan sonra, EURAUD çifti yükselen trend çizgisi kırıldı. Stokastik osilatör düşüş bölgesine girdi. Bu nedenle, düşüş devam etmesini bekliyoruz.

Döviz piyasasında, kısa EURAUD çifti gitmeyi planlıyoruz. İdeal giriş ve çıkış seviyeleri 1.5880 ve 1.5420 vardır. Bir kez kısa pozisyon açıyoruz, kayıp durdurma emri 1.6020 yukarıda yer olurdu.

Aynı anda, kısa döviz piyasasında devam ederken, aynı zamanda bir ikili komisyoncu ile ticaret koymak bir seçenek oluşturabilir miyiz. Fazla para yatırım yaparken, 15 Mayıs civarında sözleşme bitiş tarihini seçin ederiz. Yatırım sadece parite 1.5880 yakın döviz piyasasında ticaret zaman yapılabilir.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: