2018 23 Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri Nisan

Üst üste üçüncü hafta için, cryptocurrency piyasası geçen hafta boğa kaldı. Büyük bir boğa piyasası başlangıcı olduğunu en kripto uzmanları inanıyorum. Küçük beklenmeyen bir haber bile büyük harekette bazen neden olabilir tam olarak bunun cryptocurrencies tahmin etmek mümkün değildir.

Beklenmeyen haber demişken, Dow Jones Media Group reklamları engelleyerek toplam gizlilik sağlayan ve izleme tüm yöntemleri durdurmak için bilinen Cesur tarayıcı ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık kapsamında, her iki şirket de medya ve reklam blockchain tabanlı teknolojisi ile deneme olacak. Karşılığında, Cesur tarayıcı Barrons ve MarketWatch için doğrulanan bir yayımcı bir statü kazandıracak. İlginçtir, indirme ve Cesur tarayıcı yükleyen kullanıcılar Barrons ve sınırlı bir süre için MarketWatch premium içerik erişim verilecektir.

Kanada'da bankalar Konsorsiyumu başarıyla kurumsal müşterilerin Batavia adlı özel inşa platformu kullanan ilk canlı ticaret finansmanı, işlem tamamlandı.’ Platform IBM blockchain üzerinde inşa edildi.

Blockchain insanların yaşamları üzerinde “muazzam bir etkisi olacak” İNGİLTERE'DE (MP) Meclis Matt Hancock, İngiliz Muhafazakar Üyesi olduğunu belirtti. Hukuk Derneği de bir konuşma verirken, Hancock daha blockchain zamanımızın en büyük sosyal problemleri çözmek “olabilir” dedi.

Bankalar ve finansal kurumlar blockchain teknolojisi kabul etmede sorun var gibi görünüyor olsa da, cryptocurrencies karşı olduklarını. Örneğin, sadece birkaç ay önce LitePay reddetti – kim Mastercard – daha blockchain geliştiriciler işe alır. Ayrıca, aynı zamanda blockchain teknolojisi ile sahte kimlikler mücadele için bir patent başvurusunda.

Şimdi, hadi bu hafta en büyük alt-para haberlerde yakalamak:

 

(BTC)Bitcoin

2018 yılında ilk kez Bitcoin geri haftalık kazanımların geri kayıtlı. Cryptocurrencies Kralı son iki hafta içinde %29 düştü, utanç Sermaye Piyasası kazançları koyarak. Üç Sebep takdir için verilir. İlki, ABD vergi satan sezon sonu Bitcoin üzerindeki baskıyı kaldırdı. İkincisi, son birkaç aydır, rekor kısa pozisyonlar Bitcoins üzerine inşa edilmiştir. Kısa pozisyonlar bitmek muhtemelen daha yüksek fiyatlar sürüyor. Üçüncü olarak, bu tür Rockefeller Vakfı ve Soros Fon Yönetimi gibi büyük kurumsal yatırımcılar cryptocurrencies olan ilgilerini dile getirdiler. Yatırım veya cryptocurrency pazar fırsatları arayan olan 250 ABD çok merkezli hedge fonları vardır. Belli ki, fonların hiçbiri cryptocurrency piyasasında yatırım yaparken Bitcoin atabilirsiniz. Bu son derece boğa döndü Bitcoin var. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

(SERMAYE)Bitcoin Nakit

Son bir hafta içinde, Bitcoin nakit %50'den daha fazla 1000 $ ' In üzerinde mark cross için takdir vardır. Bu cryptocurrency 15 Mayıs tarihinde bir protokol yükseltme geçmesi ayarlanır. Dahil olacağı bazı özellikleri (blok boyutu 32 MB artar) ölçülebilirlik vardır, yeniden koruma ve Bitcoin Para blockchain akıllı sözleşme dağıtmak için tesis. Daha fazla bilgi edinin.
 
 

Adl Bizim

 
Bitcoin. Sonra bir non-stop ralli için son iki hafta, Bitcoin olduğunu gösteren bazı işaretler zayıflığı. Bu cryptocurrency 8900 direnç karşı karşıya. Ayrıca, momentum göstergesi BTCUSD çifti ile negatif bir sapma yaptı. Yani, cryptocurrency çifti küçük bir düzeltme bekleyebiliriz.

Teknik düzeltme kazanmak için, kısa 8900 yakın BTCUSD çifti git, 9200 kaybını durdurmak amacıyla başlar. Öte taraftan cryptocurrency 8100 büyük bir destek var. Bu yüzden, kısa pozisyonumuzu çıkmak için 7543 yakınlarındaki satın almak için tercih ederiz.

 


 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Para Bitcoin. Yaklaşan sabit çatalı döndü Bitcoin Para (SERMAYE) daha güçlü karşı Bitcoin (BTC). Stokastik osilatör yükseliş bölgesine girdi. Ayrıca, cryptocurrency çifti için bir sonraki direnç sadece 0.1810 almaktadır. Bu nedenle, kripto çifti uzun bir konumunu korumak için akıllıca olacaktır.

Yükseliş Olası devamı kazanmak için, bir arama seçeneği yatırım yapmayı planlıyoruz. Bir ikili komisyoncu tarafından sunulan bir opsiyon sözleşmesi yatırım için fazla para kenara bırakarak önce, cryptocurrency çifti 0.1370 yakın esnaf var. Ayrıca çağrı opsiyon sözleşmesi en az bir hafta süreyle aktif kalır.

 

 

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: