Alibaba Fintech Kol Denemeler Platform Blockchain

 

Cryptocurrency pazar kırmızı altcoins çoğunluğu ile karışık kalır. (BTC) Bitcoin $9,000 yakın tutmak için mücadele ediyor. Bu yazı yazma zamanda, Bitcoin düz $8,750 ticaret olduğunu. (ETH) eter $187.25 ticaret, %0.8 bir kazancı temsil ediyor. XRP $0.2719 ticaret, %0.4 artış yansıtmaktadır. Son 24 saat içinde takdir olan diğer büyük altcoins, (VB-$4.84, -0,8%)-$0.2577 TRON (- 1.12$, -2.1%-$4.08, %1.1-$64.82, %4.2-0.0201$, %3,8 TRX), Monero (XMR), Huobi (HT), Tezos (XTZ), ZERRE (ZERRE, %0,5), (LTC-60.71$, -0,4%) Litecoin, Ethereum Klasik, Dash (DASH-$69.67 vardır, %0.1), LEO (LEO- $0.9568, -2.3%), Yıldız (XLM-$0.0756, -0,9%), Cardano (ADA-$0.0432, %3.6) ve Cosmos (ATOM-$3.89, -6.3%). Son 24 saat içinde azalmış olan Altcoins ($284.01, -0.7%) Bitcoin Nakit,-$2.98, %7,8 (BAĞLANTI)-$3.46, %0.4 (EOS),-$21.44 (BNB, %3,8) Binance Para (OKB-$3.8 %3.8) OKB ve tarafındaki zincir bağlantı EOS.

Hükümet düzeyinde girişimler

Ho Chi Minh City akıllı şehir gelişimi için blockchain platform üretmek için

Vietnam Ho Chi Minh City akıllı şehir gelişimi için düzenleyici platform tabanlı bir blockchain oluşturmak istiyor. Plan Vinh Tran Tuyen, Ho Chi Minh Halk Komitesi Başkan Yardımcısı, Teknoloji Parkı (SHTP) Saigon Yüksek altıncı yıllık Uluslararası Konferans tarafından ortaya çıkarıldı.

Olay sırasında, yüksek teknoloji iş kuluçka SHTP blockchain teknolojisi araştırma ve dağıtımını teşvik etmek için Güney Kore CBA Girişimler ile işbirliği Mutabakat Zaptı (bir mutabakat anlaşması) imzaladı.

Blockchain teknolojisi online finansal işlemler kullanmak için daha güvenli, şeffaf, basit ve verimli kolaylaştıran platformlar açık olan yönetim Saigon Hi-Tech Park Yönetim Kurulu at Le Bich Kredi, üst düzey bir yetkili, vurguladı. Ülkenin Bakanlığı Bilim Ve Teknoloji de açıkladı planlarına önem vermek için blockchain merkezli başlatılması altında programı “Destekleyen Ulusal İnovasyon Girişimi 2025.”

Program Vietnam hükümeti tarafından 2016 Mayıs ayında kabul edildi ve işletmeler gelişmek için elverişli bir ortam sunmayı amaçlıyor. Program, Bakanlığın web sitesine göre 2000 başlatılması destekler.

 

Özel sektör girişimleri

HTC şifreleme yetenekleri ile Exodus 1 akıllı telefon piyasaya sunacak

HTC, Tayvan merkezli akıllı telefon üreticisi, cryptocurrency exchange Binance tarafından sunulan hizmetler ile dolu 1 Exodus sınırlı sayıda açıklayacak planlıyor. Özellikle, 1 Binance Edition Göçü Binance kamu blockchain, Binance Zinciri ve aynı zamanda merkezi olmayan ticaret platformu Binance DEX erişimi sağlayacak.

HTC ve Binance birlikte Singapur'da Binance Süper Vikipedi buluşması yapıldı'da lansmanı ortaya çıkardı. Binance CEO ve CFO Changpeng Zhao Wei Zhou katıldı. Exodus 1 akıllı telefon sözde Binance Zincir dahil-hiç blockchain telefon ilk.

1 Binance Edition Exodus da cryptocurrency ticareti kolaylaştıran yerel cryptocurrency cüzdan uygulaması, Zion Kasa ve Binance DEX sunacak. Ayrıca, en son akıllı telefon da Binance uygulaması ve Güven Cüzdan ile yer alacak. 1 Binance Edition Exodus 599 $için sunulan ve cryptocurrency akıllı telefon satın almak için kullanılabilir.

 

Karınca finansal çalışmalar kurumsal düzeyde blockchain platformu

Çinli e-ticaret şirketi Alibaba karınca Mali, fintech kol, kurumsal düzeyde blockchain platform pilotu başladı. Bilgi Jieli Li, Karınca Finans teknoloji ve iş inovasyon kıdemli Müdürü, Wuzhen Dünya Blockchain Zirvesinde tarafından ortaya çıkarıldı. Eylül ayında, şirketin blockchain bir platform tanıtmak için kendi planını açıkladı. Etkinlikte konuşurken platformu, Karınca Blockchain Açık İttifak adında, üç aylık deneme süresinden sonra canlı gidecek, Li belirtti. Platform maliyeti bölü ulaşmak ve genişletmek onları sağlayarak küçük ve orta ölçekli şirketler geri istiyor.

Sadece seçilmiş partiler ağın düğümleri çalıştırmak mümkün olacağını Li daha fazla açıklık getirdi. Li dedi, “Gibi seçimin düğümü operatörleri, biz daha ihtiyatlı. [...] Değeri güvenilir bir ağ oluşturmak için, sadece uzlaşma muhasebe düğüm olması gerekmez, çünkü, ama aynı zamanda yetkili ciro sağlamak gerekir.”

Kıdemli Müdürü blockchain güvenilirliğini katacak gibi düğüm operatörleri olarak hareket etmeye eğitim kurumları tercih ediyor. Özellikle, Li düğüm noktaları çalıştırılır ülke hakkında rahatsız değildir.

 

Muhtelif

Bitcoin Suisse Worldline ile el katıldı

Cryptocurrency broker tabanlı Bitcoin Suisse, bir İsviçre, Worldline, Avrupa ödeme işleme platformu, cryptocurrency kabul kadar ülkedeki ödeme modu olarak adım ile işbirliği yapıyor. Yukarıda belirtilen firmalar, İsviçre satıcılar ödeme olarak cryptocurrencies kabul etmesine olanak sağlayacak bir platform kurmak için bir sözleşme içine girdi. Ayrıca, platform, müşterilerin mal ve hizmetleri satın almak için online işlem yapmak için izin vermek için tasarlanmıştır.

65.000 İsviçre perakendeciler Wordline var countrywide ödeme çerçeve kullanarak platformu erişmek mümkün olacak, ALTI Ödeme Hizmetleri olarak anılacaktır. Cryptocurrency işleme yeteneği entegre ederek, geleneksel ağ Satış (yerleri ve çevrimiçi Noktası) PoS üzerinden cryptocurrencies kabul yükseltilecek.

Tesis satıcıları dönüşüm ile ilgili herhangi bir sorun olmadan cryptocurrencies kabul sağlayacak Worldline İsviçre Marc Schluep, CEO gerektirdiğini belirtti. Schluep dedi, “ile işbirliği ile Bitcoin Suisse, tüccarlar yararlanabilir tamamen yeni bir teklif olmadan herhangi bir dönüşüm risk.”

Her iki firmanın servisini kullanmak için, İsviçre Frangı veya euro dolar şeklinde tüccarlara yerleşim ile basit olacağını garanti. İleriye dönük olarak, Worldline Avrupa'da tesisin kurulması hedefleniyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: