AVRO Dalgalı Bir Hafta Boyunca Ana etkiler

Haftanın en önemli olayları değil, burada ve piyasadaki tüm ana taşıyıcı olan AVRO ile yere gidiyor bile.

Bu hafta EUR / USD paritesi ticaret/Avrupa içinde söylentiler nedeniyle oldukça zor oldu. Kuzey Amerika tarafında ise, güçlü bir temel veri tüm hafta rağmen, AVRO / hala mevcut Pazartesi günü açılışı yapılan alçak ile yayımlandıktan sonra yükselen gördük.

Peki sonra ne için bakmak gerekir? (Avrupa Merkez Bankası), ECB bu hafta anahtar tutar inanıyoruz.

ECB Perşembe günü bir sonraki ay için para politikasını ayarlamak nedeniyle, tüccarlar ve bu nedenle aşağıdaki senaryolar üzerinde odaklanmalıdır:

  • Merkez Bankası (parasal Genişleme) ek hareket hızı, özellikle SO her türlü açıklayacak? Büyük ihtimalle cevap HAYIR. Bunun nedeni gidip farklı Hükümetler tarafından ihraç edilen tahvilleri satın almak, farklı ekonomileri temsil eden bir merkez bankası zorluğudur. Eğer ülke bir tahvil satın almak olsaydın başlamak misiniz? Bunun gibi, cevabı ne olursa olsun, diğerlerini buraya gel ve bu meydan okuma olacak anahtar bir soru. Hiçbir anlaşma, hiçbir çözüm anlamına gelir.
  • Bu hafta piyasalar Avrupa Merkez Bankası Başkanı Draghi liderlik stili ile mutlu değildir ve bir sonraki toplantıda ona meydan söylentiler etkilenmiştir. Şahsen, piyasa tarafından böyle küçümsedi olabilir gibi “haber aldırmazlık” olurdu. Örneğin AVRO alacak, yukarıdaki söylenti üzerine, 1.2570 bölgesine yükseldi, sadece Euro / ABD doları geri kayma için bir sonraki gün için.
  • önceki 1.2437 alçak kırılacak AVRO mu? Büyük olasılıkla: EVET. Bunun nedeni (Yüksek Frekans Ticaret) ticaret HFT hakim olduğu bir dünyada yaşıyoruz, ve algoritmanın ticareti olan teknik ve temel analiz ve durdurmak avcılık bugün için ipuçları olduğunu kalır. Boğa nerede 1.2570 durdurmak kayıp yere bir hareket olur? Bu piyasa nereye gidiyor bu 1.2437 öneririz.
  • EUR / USD bir kez 1.2437 bozuldu iyi bir satın alma fırsatı mı? Büyük olasılıkla: EVET. Bunun nedeni zaten Kasım ve piyasaları bir süre aralığı için burada yıl ticaret sonu olacakmış gibi görünüyor gidiyoruz neredeyse ortasında olduğumuz gerçeği geliyor. Bu kar alma anlamına gelir, ve kısa pozisyon kapatmak için satın almak gerekiyor.

Böyle ECB toplantısı gibi büyük bir olay girmeden hazırlamak gerekir nasıl dersin hepsi spekülatif, ama bu. Bundan sonra, farkında olmak için bir sonraki olay nedeniyle Cuma günü olan (Tarım Dışı İstihdam) NFP vardır. Ama bu daha sonraki haberler yerimizde bir dahaki sefere.

Eğer döviz çiftleri ticaret yapmak istiyorsanız, bu yüzden kabul edilen İkili opsiyon ve döviz Broker bizim yapabilir.

İlginizi Çekebilir: