Hollanda gibi Zayıflamaya Euro AB çıkışında İpucu

 
13 Haziran, avro / Japon Yeni döviz çifti kısa pozisyon tavsiye edildi, bir ay içinde tamamlanması için 1000 pip kar hedefi vardı. Açıkça görüldüğü gibi tüm hedefleri en az iki hafta içinde bir araya geldi olduğunu Brexit tetiklediği artan oynaklık sağlamıştır.

Brexit referandum sonucunun keskin 109.57 düşük avro / Japon çifti itti, 113.58 Cuma günü kapatmadan önce. Euro sonuçlarına günü bir kaya gibi düştü şaşmamalı. Ancak garip görünüyordu, aynı gün avro / Japon çifti 400 pip ters oldu. Ancak, bunun nedenleri aşağıda açıklanmıştır. Ters çünkü pozisyonların aşağı spekülatörleri tarafından riski azaltmak için sarma ağırlıklı olduğu görülüyor.

Brexit sorunu (örneğin, Hollanda) diğer bazı ülkelerin çıkmak için AB'den olabilir bu basit bir nedenden dolayı siyasi liderler arasında sinirlilik neden oldu. Aslında, AB üyeleri için tam olarak neden olduğunu, Almanya dışında, İNGİLTERE çıkış işlemlerini hızlı bir şekilde başlamak için istemek için. Mevcut durum kesinlikle toz tamamen yerleşir kadar Euro bölgesindeki büyük sözü yapmaktan yatırımcılar utangaç olabilir. EUR / USD kısa vadeli bir sonucu olarak zayıf kalmasını bekleyebiliriz.

Yatırımcılar servetlerini korumak için yollar ararken, güvenli Japon Yeni gibi para yok ve İsviçre Frangı yatırımcıların ilk tercihi olmak bir yana, altın ve gümüş gibi değerli metaller olacaktır. Döviz piyasasında Cuma günü Frangı zayıflatmak için müdahale olduğunu İsviçre Ulusal Bankası açıkça ilan ederken, (Sayaç) Japon Merkez Bankası'ndan bu tür bir gösterge gibi görünüyor. Gerekirse Yen, tek taraflı müdahale dahil olmak üzere, zayıflatmak için tedbirler düşünüyor bu Sayaç yalnızca belirtti. Tek Sayaç hareket etmeye başladığında, fiyatı Konsolidasyon ve bir geri dönüş görebiliriz. Böylece, temelde AB eylem yatırımcılar için bir konfor düzeyi sağlar kadar avro / Japon ayı kalmasını bekleyebilirsiniz.

Düşüş bitmedi bu firmaya destek eksikliği mevcut seviyesine yakın bir yerde gösterir. Grafiği de 120.70 de avro / Japon çifti için sağlam bir direnç gösterir. Diğer taraftan, destek 106.90 var. Olumsuz momentum daha fazla düşüş avro / Japon çifti destekliyor.

Bu nedenle, bu senaryoda, bir para tüccar kısa 113.50 ve 114.50 arasında gitmeli. Kaybını durdurmak amacıyla 200 pip giriş seviyesi üzerine yerleştirilebilir. Kısa pozisyon döviz çifti 112 reddeder kapalı olabilir. Ticaret için risk oranı ödüllendirmek için 1:1'dir. Büyük bir risk iştahı ile tüccarlar döviz çifti 106 seviyelerine düşüş için sabırsızlanıyorum.

İkili bir tüccar Temmuz ayının üçüncü haftasında 112 ya da daha yüksek ve son kullanma tarihi bir grev fiyat teklif etmek isteyen bir komisyoncu seçeneği kontrat tek bir dokunuş satın düşünebilirsiniz. Önerilen Kur kar ticaret sonuç riskini artırır.

İlginizi Çekebilir: