2018 11 Lider Cryptocurrency Hikayeleri Nisan

Bu hafta başlarında, cryptocurrency pazar Venrock duymak heyecanlandım, Rockefeller Vakfı risk sermayesi kolu, Coinfund, kripto Fonu tabanlı bir Brooklyn ile bir ortaklık içine girmiştir. Karar blockchain teknolojisi ile ilgili girişimlere yatırım için büyük fonların artan ilgiyi yansıtmaktadır. Özellikle, Soros Fon Yönetimi cryptocurrency arenaya yakın geçmişte girmiş bildirildi. Büyük oyuncular girmeye başladı, düzenleyiciler crypto ilgili ürünler sunan shady gruplar etrafındaki çemberi daraltıyor. İNGİLTERE Menkul Kıymetler watchdog B. zorunlu izin için iletişimde potansiyel yatırımcılarla almadan önce uygulamak için cryptocurrency ilgili ürünler sunan varlıkları isteyen bir bildiri yayınladı. Regülatör ayrıca uygulama eylem yakında herhangi bir izin olmadan kripto ile ilgili türev ürünler sunan bu varlıklar başlayacağı konusunda uyardı. ABD, (müşteri ilişkileri yönetimi), satış ekibi, dünyanın en büyük CRM şirketi blockchain teknolojisine dayalı ürünler geliştirmek niyetinde olduğunu açıkladı.

 

(BTC)Bitcoin

PrestaShop, ticaret platformu, e-açık kaynak kodlu Bitcoin (BTC), (DTM) Litecoin ve Ethereum (ETH) kolaylaştırıcı ödemeleri ile el katıldı dün, blockchain ödeme ağ geçidi tabanlı CoinGate, Litvanya, açıkladı. 80.000 tüccarlar dayalı AB-fazla PrestaShop ile ilişkilidir. İlgili şirketler blockchain için mükemmel bir şekilde katkıda bulunmak mümkün olacak adayların hiçbir sıkıntısı olduğundan emin olmak için, Stanford ve Wharton gibi üst teknoloji üniversiteleri tam zamanlı cryptocurrency bir ders başladı, bir grup öğrencinin bir dilekçe üzerine kurulmuştur. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

(XRB)Nano

Hukuk firması Gümüş Miller blockchain teknolojisi şirket tarafından federal Menkul Kıymetler yasaları ihlal olduğunu iddia eden menkul bir sınıf hareket dava ile eski RaiBlocks olarak bilinen Nano – tokat – vardır. Dava XRB pazar için bir çaba Nano arkasındaki takım Devletleri, hesap açmak ve BitGrail, ciddi sıkıntılı İtalyan cryptocurrency değişimi ile varlıklarını yer yatırımcılar itti. BitGrail Aralık ayında hacked milyon 170 kayboldu yatırımcıların fonlarının (ama sadece Şubat ayında açıklanması) ve $oldu. Daha fazla bilgi edinin.

 

(XRP)Ripple

Ocak ayının başında, gerçek tabanlı blockchain teknolojisi sağlayıcısı olarak 3.80 dolar yüksek bir kayıt sonra brüt takas sistemi tutarlı bir düşüş var. Liste Ripple için Coinbase’ ret düşüşün ana nedenlerinden biri olarak kabul edilir. Ayrıca, piyasada genel zayıflık da düşüşe katkıda bulunmaktadır. Ancak, yakında daha fazla Dalgalanma işlemleri hızlandıracak Kobalt algoritma uygulaması ile değişebilir. Daha fazla bilgi edinin.

 
 

Adl Bizim

Bitcoin. Bitcoin başarısız tutmak yukarıdaki önemli düzeyde 6,900. Azalan Üçgen formasyonu da günlük grafikte görülmektedir. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde başlayacak büyük bir düşüş bekliyoruz.

Burada listelenen döviz broker çoğu ticaret (CFD) için cryptocurrencies sunuyoruz. Böyle bir Forex komisyoncu ile ticaret hesabı kullanarak, kısa BTCUSD çifti gitmeyi planlıyoruz. Girin ve 6.700 ve 5.600, sırasıyla yakın çıkış planlıyoruz. Risk yok, kesinlikle 7200 yukarıda bir kayıp durdurma siparişi ederiz.


 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Para Bitcoin. Bitcoin Nakit rose önem zaman Bitcoin işlem maliyetleri arttı Aralık ayında. Birkaç cüzdan sağlayıcıları tarafından SegWit uygulanması sonrasında, cryptocurrency sürekli değer kaybediyor. Bu nedenle, şu an itibariyle BCHUSD çifti kısa pozisyon almayı tercih ediyoruz.

Bir ikili komisyoncu tarafından sunulan bir opsiyon sözleşmesine yatırım yaparak, BCHUSD çifti muhtemel düşüş kar oluşturmak için planlıyoruz. Kaybetmeyi göze alamayız fon, yatırım yapmadan önce, ikili broker en azından bir hafta için geçerli olan bir sözleşme sunuyor sağlayacağız. Ayrıca, BCHUSD çifti 650 $yakınlarındaki bir opsiyon sözleşmesine yatırım zamanda ticaret tercih ediyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: